Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: RS mills unbuyable itemiga

Soovitatud postitused

VIP

Ehk rune knives.

Praegu on need 670gp ea.

Toon näite, et kui PvP worldid välja tulid, tõusid need knifed 400gp each pealt 2700gp each peale. Praegu on need ka tõusuteel seoses BH tulekuga ja ilmselt, kui läheb samamoodi nagu enne, peaksid need tõusma 1.5k-2k++ peale.

 

1k knife müün teile nende praeguse GE hinna (670k) + 30.- eest. Kasumit peaksite kõikide märkide järgi saama 1M+ nende eest.

Praegu on mul stockis ligi 15k knife.

 

Kes ei soovi, pole vaja kommenteerida! :)

 

MSN: [email:3oodydvz]Devilguy91@hotmail.com[/email:3oodydvz]

 

 

:ty

 

 

NB! Lubada ma ei saa midagi. Lihtsalt ütlen, mis toimus nendega siis, kui PvP worldid välja tulid ja tundub, et praegu juhtub ka nii. Ühest rune barist, mille hind on praegu 18k, saab ainult 5 knifet ehk neid smithida poleks mõtet niikuinii. Seega neid tuleb sisse vaid metal dragonitest ja mõnedest teistest kohtadest, kus kollid dropivad neid. Kogu jutu mõte on, et kui ostate, siis mõelge enne järgi, kuna iial ei või teada, mis GE-ga juhtub. Ma ei anna lubadusi ning raha ei tagasta, kui peaks midagi viltu minema!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neid lihtne GE'st osta, jäta offer max peale ja hommikul on olemas.

Üle 1k nende hind ei tõuse, niikuinii kui mingi 900gp ea siis kõik inimesed kellel neid megapalju müüvad maha.

 

 

Ja, jah on mul küll vaja kommenteerida. See pmst ikkagi petmine, sa ajad suurt juttu kuidas võib tõusta 2k'ni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk rune knives.

Praegu on need 670gp ea.

Toon näite, et kui PvP worldid välja tulid, tõusid need knifed 400gp each pealt 2700gp each peale. Praegu on need ka tõusuteel seoses BH tulekuga ja ilmselt, kui läheb samamoodi nagu enne, peaksid need tõusma 1.5k-2k++ peale.

 

1k knife müün teile nende praeguse GE hinna (670k) + 30.- eest. Kasumit peaksite kõikide märkide järgi saama 1M+ nende eest.

Praegu on mul stockis ligi 15k knife.

 

Kes ei soovi, pole vaja kommenteerida! :)

 

MSN: [email:23ophuf3]Devilguy91@hotmail.com[/email:23ophuf3]

 

 

:ty

 

 

NB! Lubada ma ei saa midagi. Lihtsalt ütlen, mis toimus nendega siis, kui PvP worldid välja tulid ja tundub, et praegu juhtub ka nii. Ühest rune barist, mille hind on praegu 18k, saab ainult 5 knifet ehk neid smithida poleks mõtet niikuinii. Seega neid tuleb sisse vaid metal dragonitest ja mõnedest teistest kohtadest, kus kollid dropivad neid. Kogu jutu mõte on, et kui ostate, siis mõelge enne järgi, kuna iial ei või teada, mis GE-ga juhtub. Ma ei anna lubadusi ning raha ei tagasta, kui peaks midagi viltu minema!

 

 

 

lmao , 30 eeku peale :D hea nali lmao


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hull tekst stanil.

 

Allah:torch:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Olgu, vabandust, arvasin (või lootsin), et neid pole kuidagi võimalik GE-st osta, kuna hind tõuseb väga kiirelt praegu. Ja kui PvP tuli, siis nad tõusidki 400 ea pealt 2700 ea peale. Nad võivad vabalt tõusta praegu 1.5k++ peale, aga noh, kuna jah, neid on siis võimalik GE-st osta (loodan, et Homm proovis ära ka ikka), siis võib teema vist lukku panna.

Päeval lasen siis lukustada selle :D

 

Kuigi jah, normaalsem oleks olnud seda mulle PMis öelda, ma oleks samamoodi aru saanud.

 

// Ma ise ei tea, kui hind peaaegu seitsmekordistus, kas oli siis võimalik ka GE-st ööga osta või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.