Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida te arvate runest?

Soovitatud postitused

Runescape Classicu ajast inimesed ( Pluss mina ) on selle mainet koguaeg üleval hoidnud. Kui tuli välja Runescape 2 siis sai Runescape Classicust statsid + asjad üle viia. Said tagasi RSC panna kui ei meeldinud. Igastahes tol aegadel oli Runescape parem. Nüüd tõesti müüvad OldSchuulerid oma kasutajad tatikatele, kes uhkustavad nendega + mõtlevad et on kõvad mehed ja võivad sõna sekka öelda. Huvitav paljud on siint foorumist KES on mänginud Runescape algus aastatel.. Ma päris algul ei olnud aga liitusin enne seda, kui h'llowen maske dropiti + santa. Tol ajal olid nad kallid asjakesed :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma alustasin rs-i mängimist mingi 7-8 aastat tagasi. Olen kahel kasutajal teinud 120+cmb ja 1800+ totali...+veel väikseid puresi jne...Kõik kasutajad on nüüdseks maha kah müüdud.

Mängisin muidugi vahelduva eduga, mingi pool aastat quited ja siis jälle jne.

Enne kui ma avastasin sellise toerda asja nagu rsbot oli rsil veel mõte...aga pärast 1h rsboti kasutamist ei saanudki sellest enam lahti.

Praeguseks on rs minu jaoks oma mõtte täielikult kaotanud, ei paku pinget lihtsalt..kunas kõik tundub liiga kerge.

Vanasti edges pk-des oli ikka üle kere külmavärinad ja närv sees kui pksin..(ei tea miks, elasin asjasse liialt sisse vms).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Runescape Classicu ajast inimesed ( Pluss mina ) on selle mainet koguaeg üleval hoidnud. Kui tuli välja Runescape 2 siis sai Runescape Classicust statsid + asjad üle viia. Said tagasi RSC panna kui ei meeldinud. Igastahes tol aegadel oli Runescape parem. Nüüd tõesti müüvad OldSchuulerid oma kasutajad tatikatele, kes uhkustavad nendega + mõtlevad et on kõvad mehed ja võivad sõna sekka öelda. Huvitav paljud on siint foorumist KES on mänginud Runescape algus aastatel.. Ma päris algul ei olnud aga liitusin enne seda, kui h'llowen maske dropiti + santa. Tol ajal olid nad kallid asjakesed :)

 

respect, nii pikka teksti ma runest ei viitsiks elusees kirjutada:d


bicycles.png

bicycles.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Runescape Classicu ajast inimesed ( Pluss mina ) on selle mainet koguaeg üleval hoidnud. Kui tuli välja Runescape 2 siis sai Runescape Classicust statsid + asjad üle viia. Said tagasi RSC panna kui ei meeldinud. Igastahes tol aegadel oli Runescape parem. Nüüd tõesti müüvad OldSchuulerid oma kasutajad tatikatele, kes uhkustavad nendega + mõtlevad et on kõvad mehed ja võivad sõna sekka öelda. Huvitav paljud on siint foorumist KES on mänginud Runescape algus aastatel.. Ma päris algul ei olnud aga liitusin enne seda, kui h'llowen maske dropiti + santa. Tol ajal olid nad kallid asjakesed :)

 

Ma alustasin mingi aasta 2001 või sinna kanti.

Mina ei näinud kordagi maskide hinda üle 500k minemas.

Santa püsis ilusti 200-300k.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rsc ajal sai ikka päris palju santasi üle lastud teistelt:) nagu trust trade vms:P sa anna mulle..ma annan 2 tükki vastu vms:D

 

Aga jh..esimese kasutajaga sain banni rsc ajal juba...ja põhimõtteliselt mitte millegi eest....üks vend jalutas ringi lihtsalt rune set ja santa peas....siis ütles et tahad näha mis mul invis jne...näitas siis et pmst terve inv oli santasi täis. Hakkasin siis beggima et anna üks tasuta jne...ja siis andiski. Eputasin ka veits siis ja pidin välja logima. Järgmine päev kui sisse üritasin minna siis ei saanud...ei mäleta mis errori viskas vms. Esimene kasutajanimi oli mul "ne1" (a.k.a "anyone") :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eh...Mul oli rsc ajal koguaeg probleem, et kui kasutaja lvl 40 tegin.. hakiti see imekombel ära.. Keyloggereid ei olnud mul tol ajal..Nagu võluväel.. Tegin kord isegi lvl 60 ära ning proovisin Dragon Slayerit teha.. Elvrag oli 110 vist? Proovisin full adamantiga minna kuid failisin. Liiga tugev oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Runescape ei ole enam see mis ta kunagi oli, vanasti oli combat 90 umbes sama suur saavutus kui praegu 120. Kõik on nii lihtsaks tehtud. Kui võrrelda vanu relvi praegustega, siis see ikka paneb mõtlema.

Dragon Longsword vs Dragon Claws/Armadyl Godsword Gf?

Skillide treenimine on mitu korda kergemaks tehtud. Näiteks vanasti kui pidid cookimiseks raw foodi lõkke või pliidi peal eraldi klõpsima, piisab nüüd vaid kahest klõpsust ja juba su karakter küpsetab kõike ise ära. Sama asi on fletchingu, herblorega. Kindlasti tehakse veel mõni skill kergemaks, näiteks varsti võib juba firemakingus ´burn X logs´olla. :O Kes teab.

Raha teenimine on palju kergem ja vähem aeganõudev. Kui vanasti nähti vaeva magic logside raidumisega, kalapüügiga, piisab nüüd mõnest tripist näiteks godwarsi ja raha tuleb palju kiiremini kätte.

Tänu uutele relvadele, armoritele, minigamedele ja koletistele on combat skillide treenimine ulmeline võrreldes sellega mis mitmed aastad tagasi oli. Soul Wars on minu arust üks suurimaid faile. Keegi ei osanud vanasti ettekujutada et kuidagi saab stre 90-99 näiteks paari nädalaga ära teha.

Eks need vanakooli vennad sellepärast quitisidki et kõik järsku nii kergeks läks ja nende nähtud vaev oli otsekui tühja raisatud.

Samas kui neid uuendusi ei tuleks, langeks mängijate hulk ja RS võib välja surra.

Minule see mäng on meeldinud ja mängin seda niikaua kui viitsimist on, eks vaatab mis saab ;)


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas te üldsegi kuulsite rs-ist...et selles mõttes et kelle käest/ise leidsite vms?

 

Minu lugu siis:

esimest korda kuulsin ma runescapest siis kui mu kaks sõpra, kes olid must mingi paar aastat nooremad, rääkisid mingist uuest mängust mis nad said. Alguses nii väga ei hivutanudki ja ei hakkand rohkem nende käest küsima. Järgmine päev rääkisid nad jälle täpselt samast mängust ja ma mäletan täpselt ühte lauset mis mu sõber ütles: "Ma olen juba seal kanade juures, kus mingi võluriga peab rääkima"(tutorial island, 2 päeva mänginud).

Siis hakkas see mind nagu rohkem huvitama, sest võlurid on ju ometigi põnevad:) Siis läksimegi kolmekesti sõbra juurde arvutisse...tegime mulle koos uue kasutaja ja siis nuputasime ja mängisime mingi 5 tundi järjest rs-i. Päev lõppes hilisõhtul kus mu ema mind otsima tuli:)

Ja siis nii ta vaikselt läks...mängisin ja aeg möödus märkamatult:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi , kunagi sõber näitas , tegi mulle iron armori , nädala pärast olin ma 40 atk 30 def ja mingi 50 str ja full addy ja rune scimmi

siis ta scammis ära mind ja mingi kaebasin emale ( olin siis mingi 7 ) ja siis ta helistas sele emale jne sain acci tagasi :D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh..Tegelikult oli mul ka naljakas. Kui klassivend tuli mängima tegin talle kasutaja..tol ajal oli parim sword mithril ( nii naljakas kui see ka poleks ). Järsku sai ta mithril seti jne.. Vaatasin, et wtf ja scammisin acci ära. Nüüd tuletas meelde mulle ja ma naersin südamest:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise sain teada ruunist tänu oma sõbrale (siia maani parim sõber) nii umbes 3-4.a tagasi ?

ei tea, rsc oli siis veel, alguses vihkasin (RSC) siis tuli aga 2 suht kohe ja hakkasin seda nolama

mäletan kuidas sai ringi käidud ja kõikki asju vaadatud (examine) ja tegime sõbraga kahekesi see vampire questi ära, siis sain hacki, 2 kuud quite ja edasi

praegu pole ruun minu jaoks midagi erilist, ei koti kui surma saan, pohh kui cmb 40 tuleb kõrvale ja ütleb "you are soo noooob, i could totally pwn u, i have 80Mill in bank"

panen enda boti tööle, vb teen pure all paar levelit, tüdinen ära ja lähen C0D4


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 aastat tagasi klassivenna sünnal, siis järsku 2 klassivenda hakkasid RSist rääkima. (Siis ma ei teadnud veel et see RS on.) Jutt tundus huvitav, pärast läksime tuppa ja nägin mängu. Umbes nädala pärast tegingi endale kasutaja ;)

Btw.. Täna oli just selle klassivenna sünna, kust ma rsi teada sain :P Niiet umbes nädala pärast saab mu acc viie aastaseks :)


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ruun on lahe kui sul on in zine säärane , kasutaja , pkid mingi 100m geariga , clannid jne ,

muidu treenida goblins ei viitsi väga jah .

Nõustun. Ilma combatita ma ei tunneks selle vastu üldse huvi. Meeldib käia ikka sellistes kohtades nagu dk, barrows, god wars jne. PK-st rääkimata. Praegu siiski quitted, sest igavaks läks ära. Kohati ongi mäng liiga üksluine ja igav, eriti skillid. Newschoolerid käivad ka veidi pinda, oldschool ftw. Wildist on kahju, tulevad meelde vanad ajad kui clanniga wildi lõpus sõditud sai. Classic oli küll vinge, mäletan kui esimest korda addy sword sai endale ostetud varrocki mõõgapoest. Väga uhke tunne oli. Kõike meenutama ei taha jääda, post veniks VÄGA pikaks. Ühesõnaga, palju mälestusi mänguga aga praegu enam huvi ei paku eriti(H)

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rune suht hea aja viide aga viskab kergesti koppa ette:/.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina kuulsin sellest mängust oma parima sõbra käest.

Pidevalt ta rääkis mingist ägedast mängust, aga no ma olin 7, siis ja kartsin viiruseid jne. Mängisin siis üksõhtu crime ja sõber saatis msn-is runescape lehe.

Võtsin lehe kogu oma julgusega lahti ja avastasin enda jaoks pmst parima mängu mida ma tol ajal mänginud olin.

Ainuke asi millest mul kahju on on see, et ma eventide ajal kohal ei saanud olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kui oldschoolerid on need kes rsc ajast saati mänginud ... siis ma oldschooler .

Cooool :D

 

Tegelt , niiõelda '' nolada '' ei viitsiks seda mängu , vahepeal igavusest põkkida võib .

Aga jah need uuendused jne. on kõik maru imelikuks selle mängu teinud ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma kuulsin m2ngust siis kui s6ber meil oli siis alles tuli see rs2 siis minngi k2isin iron fulliga minngi wildis hullem pinge oli jne :D ja siis minngi sain surma j2rgmine p2ev ei saanud enam mingi acci sisse siis arvasin et s6ber lasi yle , aga siis tuli pw meelde , aga ikka tegin uue acci siis m2ngisin sellega jumala kaua kuni sain rune fulli siis minngi paljud kysisid palju raha jne . Ega jh rune on paskaks muutunud wildi pole enam :S k8ige hullem asi ja nyyd see soul wars ka ei no mida veel .... Kas muidu wild tuleb veel tagasi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kunagi müüsin mille 100kr each....head ajad:D

 

Pisar tuleb silma :-(


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.