Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ˇBongBeat ~~ !

Soovitatud postitused

VIP

One to the two on kuidagi igav, instrument on nagu super mariol. Funky Way samamoodi, täielik super mario. Shokeeriv-.- oli alguses paljutõotav, aga siis kui veidi edasi läks, oli see väga jube. See pinisemine ja klotside heli ei sobi kuidagi, meenutab pigem puhta electro muusikat.

Shoot It'i ma ei oska kommenteeridagi... ikka väga nigel asi, mitte miski ei läinud seal kokku.

Click-click boom on ka ikka jube. Kuidagi imelikult mindfuck biit on. Scratchiuhh vms oligi kõige kuulatavam minu arust, mida julgeks isegi vb kasutada. Ainuke asi, et 5 minti puhast scratchi on veidi nõme, kuid parim minu arust mis teinud oled.

Minu arust on sinu viga see, et instrumente ei oska hästi kokku sobitada ja bängivat meloodiat sa ka ei suuda luua. Scratch.. tuli enamvähem midagigi, aga teised on minu arust väga nigelalt välja kukkunud. Aga kui sulle meeldib seda teha, lase aga edasi, pead ainult tõsiselt kõvasti harjutama siis.

 

Edu :)(Jaa olen jube kriitik, sorry )


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht samad sõnad mis 2 painfulil. Väikest arengut on näha, aga sa vist peaksid tõesti proovima mingit muud muusikastiili teha :D Räpibiidid ei tundu küll sinu teema olevat...

Pead rohkem harjutama, küll nad siis vast saavad sinu teemaks rohkem. Aga praegu küll on väga imelikud biidid :D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Suht samad sõnad mis 2 painfulil. Väikest arengut on näha, aga sa vist peaksid tõesti proovima mingit muud muusikastiili teha :D Räpibiidid ei tundu küll sinu teema olevat...

Pead rohkem harjutama, küll nad siis vast saavad sinu teemaks rohkem. Aga praegu küll on väga imelikud biidid :D

 

Noo sorry, mulle ei meeldi sellised trackid kus on 30 minti mingit vaibakloppimist.

Ja 2 pain, väga hea ongi just see et sa ütled mida sa arvad mitte ei "hellita" siin.

 

Eks ma harjutan edasi siis igatahes. :-)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tegin siis täna midagi uut.

Mingi osa sain tegelt juba eile valmis aga see kõlas väga jubedalt, täna tegin paar asja ümber ja juurde.

 

Igatahes - BongShot on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads - Yes' Sir


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
a piece of horse shit :)

 

ya r soooo fuckiin' funny. =/

 

Ära erutu.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sa sitakott ei tea midagi erutamisest

 

Mida ma just ütlesin sulle ? Sa teed ikka kõike vastupidi :)

 

... repeating : ÄRA ERUTU !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sa sitakott ei tea midagi erutamisest

 

Mida ma just ütlesin sulle ? Sa teed ikka kõike vastupidi :)

 

... repeating : ÄRA ERUTU !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Spammiauk, pc ftw:D

 

Kõigepealt tuled siia spammima ja siis imestad ka veel et miks siin niipalju spammi on..

 

BRAIN DAMAGE


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Bump


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mingi aretis jälle, veits sita kvaliteediga ainult, hihatidel oli mingi kahtlane sahin sees.

 

BongShot on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads - "ohh really ?"


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi aretis jälle, veits sita kvaliteediga ainult, hihatidel oli mingi kahtlane sahin sees.

 

BongShot on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads - "ohh really ?"

introst üleminek loole on täiesti tuim. ainult mingi kick ja snare tulevad järsku kuskilt ning see ei tundu üldse reaalne. mitte sellesmõttes reaalne, et trummid-värgid peaks reaalsed olema, vaid biit ei tundu üldse elav. well, muidugi arengut on olnud, vähemalt mingisugust.

see dubstep oli päris hea mis sa vahepeal tegid.

 

näpud püsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
introst üleminek loole on täiesti tuim. ainult mingi kick ja snare tulevad järsku kuskilt ning see ei tundu üldse reaalne. mitte sellesmõttes reaalne, et trummid-värgid peaks reaalsed olema, vaid biit ei tundu üldse elav. well, muidugi arengut on olnud, vähemalt mingisugust.

see dubstep oli päris hea mis sa vahepeal tegid.

 

näpud püsti.

 

Kui ma midagi teen siis üldiselt ma ei viitsi kaua nikerdada selle kallal.

Vahest harva teen midagi päris kaua.

Eks ma üritan igatahes :D

 

Igatahes, BongShot on MySpace Music - Free Streaming MP3s, Pictures & Music Downloads - "Shit Can Happen"


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pean jällegi tunnistama, et serialkillaz' ei ole üldse hea. Kuidagi noh, see lihtsalt nagu trummid ja mingi bass ja see ei tee seda nagu üldse biidiks. Nagu ees öeldi, tuim.

 

aga shit can happens - gratz bongshot. Minu arust kõige parem, mis teinud oled. Selline huvitav, meloodia suht korralik, mitte igav. Suhteliselt hästi kokku pandud nagu need osad, kus see lõugamine instrumendil hakkab. Ausalt öeldes, väga viis töö tolle pealt, mulle isegi meeldib :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Pean jällegi tunnistama, et serialkillaz' ei ole üldse hea. Kuidagi noh, see lihtsalt nagu trummid ja mingi bass ja see ei tee seda nagu üldse biidiks. Nagu ees öeldi, tuim.

 

aga shit can happens - gratz bongshot. Minu arust kõige parem, mis teinud oled. Selline huvitav, meloodia suht korralik, mitte igav. Suhteliselt hästi kokku pandud nagu need osad, kus see lõugamine instrumendil hakkab. Ausalt öeldes, väga viis töö tolle pealt, mulle isegi meeldib :)

 

Okei :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.