Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti Shuffle

Soovitatud postitused

Tegemist on t2navatantsuga.

Midagi v2ga erilist see kyll endast ei kujuta - aga asi on maitses.

All toodud videoklipis on:

Sissejuhatus - miski mis meid k6iki kunagi on haavanud.

Sisu - igayks elab end erinevalt v2lja, mina - aga rakendan oma energija tantsu...

l6petus - Mitte k6ige paremini v2lja tulnud klipid ja v2ike l2hi v6te ka minust :D

 

Loodan et te olete optimistlikud ja arusaavad, et te avaldate oma arvamust - ka sell juhul kui ta just k6ige parem ei ole!

T2nud!

 

Link:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa normaalne ju.

 

 

Shuffle = võitluskunst. :D

Tuleb ikka mingi skinhead vastu, hakkad kätega vehkima ja jookseb ära. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hardstyle FTW!

Metal FTW!

ma ei tea, mine sellise jutuga hollandisse pls :D

 

Eww metal.

Hardystyle is yes yes yes. :D

Tegelt olen kuulnud et metal ja hardstyle pidavat vägagi sarnased olema... :nose:

 

ee .. nad ongi sarnased täielikult, lihtsalt 1 on instrumentaalne ( aka täielik pask )

ja teine on .. jeah tehniline.

jo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Whah.

Alguses mingi rakvere rongijaama juures olevas mänguväljakul :D

Siis RIMI poes juures mu kodu ligidal:P

Ja edasi ma ei tea kus kohas.

 

Päris hea.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shuffle omab :D:D , tantsin ise ka natuke seda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxzxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus ilm täna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.