Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Täpselt sama asi siin.

 

This


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal on säne asi ,et olen üli elektrisäästik vms. Igakord kui näen-kuulen telekat/raadiot/mõni tuli kodus põleb millel pole mõtet või keegi seda ei kasuta , pean selle ära kustutama. Absoluutselt midagi tolle vastu ei saa teha nagu oleks kellegi kontrolli all ja pean lihtsalt seda tegema.

 

Ja kindlasit ka ''Mr.Monki'' kiiks,et kõik peab täpipealt õige koha peal olema, ja puhas.

Muudetud liikme ITypo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

külmkapi kiiksust olen üle vist saanud, teen seda ainult siis kui väga igav ja kedagi pole kodus.

tahan, et mu tuba oleks koguaeg korras, aga ikka igalpool tühjad mahlapakid jne. eriti vaheaegadel ja suvel.

kui olen öösiti kodus siis panen kõik tuled põlema ja elutoas teleka mängima. ise passin oma toas


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei usalda ennast. Õnneks on asi paremaks muutunud. Kunagi oli nii, et enne kui kuskile pidin mingiks kellaajaks jõudma (näiteks trenni) siis vaatasin kella ja otsisin viise, et kindlaks teha, et kell on tõesti see ja mitte miski muu ja ma kindlasti pidin just selleks kellaajaks jõudma. Kandsin siis veel seieritega kella ja vaatasin aega sealt, kuna see ilma numbritega siis võis natukene mööda vaadata ja kordasin endale näiteks, et neli on peale 3, mis on omakorda veerandi juures ja osuti on just jõudmas selle juurde, ehk kell on enne nelja. Üks asi mida ma siiamaani teen on kui copyn midagi, siis Ctrl+c vajutan 3-5 korda, et asi kindasti copytud saaks. Sleepi panen ka arvutit nii (Nüüd kooliläpakal linux ja kui 5 korda sleepi vajutada, siis kui arvuti sleepist ärkab, läheb ta uuesti sleepi ja nii kuni 5 korda täis saab). Kui auto sain, siis pidevalt mõtlesin, et kas panin ikka auto uksed lukku ja pidin hiljem ülekontrollima minema, aga sellest olen ka nüüd vähemalt üle saanud. Külmkapi juures käin ka vast. Also ma ei suuda kunagi korralikult istuda, alati peavad jalad kuskil olema (istun jalgede peal, jalad on kõrval oleva tooli peal, jalad on aknalaual, üks jalg on enda all jne.), k.a koolitunnis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei suuda tunnis kunagi vait ja normaalne olla

 

Põhikoolis oli mul sama mure :) Kunagi ei pannud tundides tähele ja rääkisin ainult juttu, kuid praeguseks ajaks on see totaalselt muutunud.

Enda kiiks on vist, et kui välisust lukku keeran, siis pean mitu korda kontrollima, kas ikka on lukus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IRL kipun närvi minema kui keegi ei saa mingist lihtsast asjast aru või ei jaga matsu. Tõstan häält, hakkan seletama ja mõnitama, sorri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi räägib midagi, saan täiesti ilusti aru aga ikkagi ütlen 'ah?', suht närvi ajab mõnikord.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reconnectin csis, kui saan roundi esimestel 15 sekundil surma.

 

Käin tihti külmkapi kallal kuigi külmkappi pole midagi uut tulnud.

 

Igakord kui koju lähen panen ukse lukku. 0_0


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei lukusta kunagi uksi... olgu see hea või halb, vähemalt kui keegi öösel peaks külla tulema saab sisse ja ei hakka minu magamistoa aknast sisse kargama

Kui midagi teen siis nii korralikult kui vähegi saab, kui läheb nihu teen uuesti kasvõi sada korda, lõpptulemus peab olema parim..

Ei osta kunagi hiinlaste püro, vaid teen ise raketikütust ja kui pauku vaja teha on selleks HHO...

Lähen närvi kui keegi kardab et teen midagi valesti, kui tehakse midagi vastu minu tahtmist, lükatakse minu mõte ümber jne..

Vihkan lolli möla, ehk siis tavaline "chat", lihtsalt kopa viskab ette kui keegi räägib oma vanaemast nt :D

Praktikat, mis see mulle andma peaks kui olen netis olevad elektrooniku teste puhtalt ja veatult läbinud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käin koguaeg külmkapi juures, kuigi ei võta sealt midagi. Keegi midagi ütleb, saan aru, aga automaatselt ütlen mh? Mingi pikk teskt rääkida on, räägin nii kiiresti, et mitte keegi midagi aru ei saa. Vahel keeran lihtsalt täiesti ära, hakkan igast iba suust välja ajama, mis pähe tuleb.

Ja eks neid on veel, hetkel ei tule pähe midagi:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tunnis ei suuda normaalne olla aga seda saab parandada.

Öösel kuulen koguaeg mingeid hääli ja arvan et keegi kuskil kõrvaltoas, siis panen muusika käima ja kui midagi ei kuule siis kõik korras.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ooot. Ühe kiiksu kohta tahaksin ma küll lähemalt teada, kas ja kui paljudel teiste see ka on. Ma hoian päris kena hulga tabe lahti. Chrome laseb mu vasakul ekraanil kuskil 40 lahti hoida ja siis kaovad tabidel pildid ära. 40 on ilmselgelt vähe, aga üldjuhul olen ikkagi suutnud mõne "mittevajaliku" tabi sealt vahelt kinni panna. Oli ka aega mil hoidasin 2 brauserit (erinevat või sama). Piinarikkad momendid on terve brauseri sulgemine ja taasavamine, eriti kui olen mitu youtube videot tööle jätnud ja väike lag (mis tekib nende tööle hakkamisest) ei lase neid koheselt sulgeda või pausile panna. #FirstWorldProblems

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul ka tabide kiiks. Õnneks jääb 10 piiresse :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ka tabide kiiks. Õnneks jääb 10 piiresse :)

 

Samad lood on siinpool sood.... :)

Meeldib rullikuga uues tabis avada ja sealt edasi minna ja edasi jne. aga lõpuks vaatan, et tabe on palju lahti ja sulgen suurema osa :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kord peab olema nii majapidamises, arvuti desktopil, folderites, igalpool. Tabide kiiks nagu enamustel, samamoodi mind ka valdamas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samad lood on siinpool sood.... :)

Meeldib rullikuga uues tabis avada ja sealt edasi minna ja edasi jne. aga lõpuks vaatan, et tabe on palju lahti ja sulgen suurema osa :D

 

ma facebookis stalkin samamoodi, mingi 50 erinevat inimest lahti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

im so lonely


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Enda kiiks on vist, et kui välisust lukku keeran, siis pean mitu korda kontrollima, kas ikka on lukus. :)

Täpselt sama värk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tabide värk pole isegi mitte kiiks minuarust :D

Seda teevad vist kõik, järelikult on normaalne :D

 

 

A ma mingi loen suitsetades mitu mahvi tõmban, vot see juba on mingi haigus :D

Pmst et, viimane mahv peab olema paaris arv :D

 

 

Mul ka tabide kiiks. Õnneks jääb 10 piiresse :)

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.