Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

muidu mingi suur korra armastaja ei ole, aga kui mingi asi ikka on viltu siis ma pean ta sirgeks saama.

Isegi kui nt 2 tassi on laua peal siis ma pean nad kuidagi ilusti sättima seal.

Ema vahest ütleb et ma pidavat olema nagu Mr.Monk

 

1. Selline asi on minul kah. Et asjad peavad nagu võrdselt olema. Üldiselt ei salli nt sellist asja et arvuti ühel monitori poolel on kleeps ja teisel pole - häirib kohe!

 

2. Siis nt kooli tunnis suudan vahest 5 minuti jooksul telefoni välja võtta ja kella vaadata, alati võtan algul välja, vaatan aga kella ei pane tähele. Panen tasku, Siis võtan välja, tuli meelde et pidin kella vaatama ja vaatan kella. Sama ring käib kogu aeg... nagu haigus

 

3. Pärast söömist lähen alati külmkapi kallale vaatama, kas seal midagi head on aga pmst kunagi ei võta midagi.

 

Arvutis olles lähen samuti alla ringi vaatama, alati ka külmkapi kallale kuid harva võtan sealt midagi, enamasti teen ukse lahti ja vaatan aint tühja.

 

4. Küüsi närin kh vahest

 

5. arvutis olles lähen kogu aeg fb lehele, kuigi seal sittagi teha pole, vahepeal avan uue lehe ja siis tagasi fb .. vaatan tühja.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Kontrollin iga 5 min tagant kas asjad(telefon, rahakott nt) on taskus, kui panen kogemata samasse taskusse need siis on heart attack mul

 

Sama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Normaalne ju, tobivendade värk :)

Tatsan ka kohapeal koguaeg + kui suitsu tõmban (tavalist) siis loen igat mahvi pmst, see ongi see põhikiiks :D

Need kes näevad mingi rs'i unes on vist ikka väga selles mängus kinni ^^ .

Mul on loll komme jalgu väristada , ei suuda kohapeal passida noh :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pesen käsi väga tihti, siis pean veenduma igas asjas ( panen raha tasku, siis kontrollin iga paari minuti tagant, et see seal ikka alles on)

Telefon on alati paremas taskus, iPod peab olema vasakus, kui on vastupidi, siis vahetan kohe ära.

Külmkapi kiiks on siin peaaegu, et kõigil, mul samuti. Siis on veel see, et söön kõhu punni ja siis natukese aja pärast mõtlen, et peaks midagi sööma, isegi kui kõht on väga täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelpool mainitud külmkapi kiiks. No võimatu on külmkapist mööda minna, ilma, et toda lahti ei teeks.

Samuti pean kontrollima 100 korda ühte asja, näiteks telefoni, et mõni toda taskust ära ei oleks varastanud.

Kui pesen, siis alati teen keha enne märjaks, kuid juukseid ei tee.

Arvuti ees on vaja tooliga kõikuda koguaeg, ei tea miks, vahepeal lähen täitsa närvi.

Kui mõni inimene mängib minu ees "bossi", siis vahepeal tekib tunne, et no väntaks mööda penikoormat ära.

 

Eks neid ole veel, kuid ei viitsi neid siia rohkem ette tuua. :D


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Eelpool mainitud külmkapi kiiks. No võimatu on külmkapist mööda minna, ilma, et toda lahti ei teeks.

Samuti pean kontrollima 100 korda ühte asja, näiteks telefoni, et mõni toda taskust ära ei oleks varastanud.

Kui pesen, siis alati teen keha enne märjaks, kuid juukseid ei tee.

Arvuti ees on vaja tooliga kõikuda koguaeg, ei tea miks, vahepeal lähen täitsa närvi.

Kui mõni inimene mängib minu ees "bossi", siis vahepeal tekib tunne, et no väntaks mööda penikoormat ära.

 

Eks neid ole veel, kuid ei viitsi neid siia rohkem ette tuua. :D

 

These Things.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sama asi. Igakord passin külmkappi !!!!! :D

 

Teine kiiks on kui näen koera tennise palli või teist jalku palli siis löön seda :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iga kümne minuti tagant vaata telefonist kella, külmkapi kiiks, rahakott peab olema koguaeg teksades vasakul pool tagataskus, kannan koguaeg mälupulka taskus ning pärist tihti mängin sellega sõrmede vahel, meeldib vaadata kuidas suits põleb, kui tõmban ja palju asju veel. :D


counter-strike-_cs_-wallpaper-19.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.