Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Enne ostmist.

Soovitatud postitused

Enne ostmist või müümist vaadake.

*Kes teie PM-i saadab oma msn-iga.

*Kes teid msn-i lisab

*Vaadake üle ilusti msn aadress

*Vaadake et seal ei oleks mingeid tähti muudetud

*Öelge ostjale/müüjale et ta saadaks teile PM-i vahvlisse.

*Näiteks kui teid lisab mingi inimene msn-i ja pakub teile kasutajat

*või member pinni , siis laske alati saata PM !

*Ja lõpuks kui kõik on õige , siis hakake äri tegema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule ma teen õpetuse kuidas vahvel.net kirjutada(A)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta ainult proovib aidata ....


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii , kui alati ostate midagi või müüte , siis laske alati saata PM , või kui keegi lisab teid msn-i näiteks ja pole enne seda kuhugi msn kirjutanud , siis vaadake hoolikalt üle ( lisaja ) msn.Kui näete midagi kahtlast näiteks 99 asemel on pandud 66 , siis pange sellele inimesele kohe BLOCK peale..

 

 

Ärge blokki küll pange :D..Ma ei pane tavaliselt kunagi koom on lugeda kuidas nad üritavad sind elu eest üle lasta :D lihtsalt lõbus on lugeda:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Scrantz üritab kõvameest oma piimahammaste ja lõunauinakutega mängida. Eino GF talle, peabki netihiirosid leiduma Foorumis:).

 

Oi tänud sullegi, ma ei ürita enda arvates mängida mingit netiherot, aga nagu näha, siis sina unistad sellistest asjadest :)

 

GL sinule netihero saamiseks .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

scan trans või kes sa oled , hoia oma suu kinni , ma arvan et sa oledki yks nende scammerite hulgast , ja sinusuguseid on palju , proovisin lihtsalt inimesi aidata sest lollikesi leidub kes lähvad selliste trikkide õnge , ja kautavad raha või kasutajaid...Tahtsin aidata aga see ei tulnud välja , ja kui sul midagi tarka öeda pole siis hoia oma suu kinni parem ja reosta kuskil mujal...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
scan trans või kes sa oled , hoia oma suu kinni , ma arvan et sa oledki yks nende scammerite hulgast , ja sinusuguseid on palju , proovisin lihtsalt inimesi aidata sest lollikesi leidub kes lähvad selliste trikkide õnge , ja kautavad raha või kasutajaid...Tahtsin aidata aga see ei tulnud välja , ja kui sul midagi tarka öeda pole siis hoia oma suu kinni parem ja reosta kuskil mujal...

 

Jah.. ma olen scammer ilmselgelt :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
scan trans või kes sa oled , hoia oma suu kinni , ma arvan et sa oledki yks nende scammerite hulgast , ja sinusuguseid on palju , proovisin lihtsalt inimesi aidata sest lollikesi leidub kes lähvad selliste trikkide õnge , ja kautavad raha või kasutajaid...Tahtsin aidata aga see ei tulnud välja , ja kui sul midagi tarka öeda pole siis hoia oma suu kinni parem ja reosta kuskil mujal...

gf õpi orali nime kirjutama. =/ ta hull scämmer. mind 4korda ülelasknud, kunagi pole jõudnud ära blockida teda kuna ei oska, aga nüüd ilmusid sina, õnneks sain lahti temast.

suurimad tänud . Not


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Urr.. mai teadnud, et sulle kiitsakad pekitükid peale lähevad . :kiss:

 

Üks mõttetu post veel ja lasen sind warnida !!

 

//kui keegi on näiteks scammi saanud , siis võite siin jagada infot kuidas teid on yle lastud jne

 

gf õpi orali nime kirjutama. =/ ta hull scämmer. mind 4korda ülelasknud, kunagi pole jõudnud ära blockida teda kuna ei oska, aga nüüd ilmusid sina, õnneks sain lahti temast.

suurimad tänud . Not

 

Tra mida sa mölised kuradi kukk , kui sul midagi öelda pole siis hoia oma jutt endale.Või toksi pead vastu seina ja mõtle enda tegude üle järgi , fucking imelik.Idioodid mida te peate mu teemat ära rikkuma , see ei ole selle jaoks et mingid debiilikud kirjutavad siia mingit s*tta !!!!:@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma mõtlesin tõsiselt seda omg. -.- gf faggot . piira erutust, ma räägin tõsist juttu sa keerad selle omajaoks naljaks. mine peksa ise oma pead vastu seina. või peksame koos ?^^


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks lahke foorumlane üritab uustulnukaid abistava teema teha ning see LIHTSALT spämmitakse täis mingite poolearuliste värdjate poolt. Kas sellist vahvlit me tahtsimegi?

 

"IMELIK" või tra kes sa iganes ka ei oleks, soovitan sul lõuad rohkem koomal hoida, su ego nii laes juba.

 

 

GG.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks lahke foorumlane üritab uustulnukaid abistava teema teha ning see LIHTSALT spämmitakse täis mingite poolearuliste värdjate poolt. Kas sellist vahvlit me tahtsimegi?

 

 

GG.

ongi noh, mida see esimestkorda spämmib siin.

Selline vahvel on ammu juba olnud siin :dead:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oi oi. nüüd panid küll ära. Ema on sul tropp. ega ma eeskujulik ei soovigi olla.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule sa ära solva mu ema urod .

Sinu ema tegid vist väga valesti midagi sünnitusel et sa selline debiilik tulid.

Hea on et sa eeskujulik veel ei ole , sest muidu oleks midagi tõesti valesti.

Ja ära spammi enam , maiviitsi su juttu nagunii kuulata.

Ole pool tundigi vait.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.