Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

P E I S K O päevik & history |=Tank Ranger=|

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Defense 90!

100302221108.png[/url]

 

Kingdom managment (võtsin ära, kuna herbe ja neste oli vaja)

Kasum 4M

100228171111.png

 

Double xp päevaks kogutud herblore materialid:

100302180549.png

 

Kui aega üle jääb, siis teen summi ka natukene:

100302181000.png

 

Praegu tegelen herbide farmimise, defi ja slayeriga.

 

Thanks! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei istu üldse see skill, koguaeg ootan juba seda hetke, kuni task läbi saab või level kätte jõuab.

Ja see ka veel, et üli mõttetu on rügade slayer 85 kallal, kuna cannonballide peale kulub juba selline rahaunnik, et slayeril kokkuvõttes ei olegi minuarust mingit mõtet. :D

 

Slayer 75 siis:

100305153029.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
9/10

Kui saad slayer 85 siis hakkab kena summa tulema whipide pealt ?:P

Kuigi sellise acciga saaxid mujalt ka kena raha kokku kraapida :)

 

Noja ma võiks armadyl ära õppida aga mulle pole kunagi väga istunud need bossi tapmised rs'is. Jadiga ei hakanud isegi proovima sõdida. :D Assu tegi ära mul f cape.

 

Zammy boss käisin teamiga hiljuti. Lõpuks lõppes trip nii et ring of life teles ära mind lol, rohkem pole väga midagi proovinud ka.

 

Mingid tüübid otsisid dk magerit siis ma ütlesin et dvj ma tulen. Vastu öeldi: sa ei oska ju. Kuidas ma õpin siis kui ei proovi? :D (kuulsin õpetust ja geari võtsin ka õige, aga ei taheta ilma kogemuseta tüüpe väga. Ja ma olen eemale ka hoidnud nendest bossidest kuna ei taha mingi proovimise pärast miljoneid kaotada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noja ma võiks armadyl ära õppida aga mulle pole kunagi väga istunud need bossi tapmised rs'is. Jadiga ei hakanud isegi proovima sõdida. :D Assu tegi ära mul f cape.

 

Zammy boss käisin teamiga hiljuti. Lõpuks lõppes trip nii et ring of life teles ära mind lol, rohkem pole väga midagi proovinud ka.

 

Mingid tüübid otsisid dk magerit siis ma ütlesin et dvj ma tulen. Vastu öeldi: sa ei oska ju. Kuidas ma õpin siis kui ei proovi? :D (kuulsin õpetust ja geari võtsin ka õige, aga ei taheta ilma kogemuseta tüüpe väga. Ja ma olen eemale ka hoidnud nendest bossidest kuna ei taha mingi proovimise pärast miljoneid kaotada.

 

odavamad gearid on ka olemas ju armadyli ei pea full arma,v helm jne.. vötma ju, lähed mingi zmy dhide jne..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Van... seal on 4 ust ja ainult ühes ukses on see master kelle kaudu saab mängu alustada. Ära kaota lootust ja proovi ka teisi uksi. =D

 

Tean, et kedagi ei huvita mu varastamis leveli mõttetud saavutused, aga postitan ikka neid, sorry. :D

100310215524.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.