Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kirjelda Iseennast

Soovitatud postitused

VIP

Miskipärast tuli mõte selline teema teha. kirjeldage iseennast


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tsiteerides Alexit: "Kohalik psühholoog."

 

Jah, võib tunnistada küll, et olen suure mõttemaailmaga, vaatan maailma sootuks teisiti, kui paljud teised, kuid see pole egotsemine, kuna iga inimene kujundab enda jaoks maailmapildi ise. Kaklemine ei meeldi ning üldse, tänu oma tõekspidamistele hoidun ning suudan vältida negatiivsust üha vähem ja vähem. Iseloomuomadustest nii palju, et olen rahulik, kainena seltskonnas üks vaiksemaid, kuid omas seltskonnas on ikka tavaline, julge, aka löömamees, ma eriti pole. Tõsiselt vihastaks ma siis, kui keegi mu kitarri ära lõhuks, mulle meeldib psühholoogia ja filosoofia.

 

Suhete koha pealt olen ma ilmselt selline, et gapäevasuhted mulle ei meeldi ning ma teeksin parem selliseid tegevusi ilma tunneteta. See aga ei tähenda seda, et ma oleks pervo ja ma ei sooviks endale tüdrukut. Muidugi soovin, kuid ma olen üks nendest, kes otsib endale rohkem kui ühes mõttes meeldivat tüdrukut, kuna tunnen, et need paaripäeva/-nädala/-kuu suhted on igavad ning odav vabandus seksiks, suudlusteks ja vastassoost partneriga koos olemiseks. Ja kui ma selle tüdruku leidma peaks, siis juhtuks see kindlasti tänu pikale sõprusele. Loe = ma ei usu armastusse esimesest silmapilgust.. Ma võin ennast nii vanaks pidada küll, et ma ei hakka suhetega bingot mängima ning välisest ilust jääb mu jaoks tohutult väheks..

 

Ma ei viitsi läbi lugeda, mis ma kirjutasin, kuid see on siis sissejuhatav ja pinnapealne iseloomustus. Eks iga inimene on justkui suur eepos, millel on palju lehti ning kui sa tunned inimest, siis võrdleks seda sellega, et sa oskad ühe kindla raamatu mõttes sõna-sõnalt läbi lugeda ning vastata igale küsimusele, mis raamatu tegevust puudutab. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lokkis ,

 

pikk.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Umbes 175 cm pikk , üsna pohhuistliku suhtumisviisiga , Vähekene naiivne vahepeal . Kangekaelne ka vahel :P Kisun ka liiga palju napsu võtma , a muidu okei tüüp :D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Oma vanuse kohta nutikas, tugev.

Keskmist kasvu.

Brünetid juuksed, sõbralik, naljakas.

Raha puudust ei esine, kuigi joon aga mitte tihti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enda elu adminn.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

182 cm pikk.Rõõmus võistlussõitja.Raha kipub kuluma mõtetusele.(ei hakka nimetama)


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

olen 165CM kasvuga pruunijuuksenile poiss siniste silmadega.

Ei tegele nakrootikumidega ega alkoholiga :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.