Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Olete ka tüdinenud spammist?

Soovitatud postitused

Teen siis teema, kuna vaatan kasutajate müügi teemasid ja mida ma näen, kõik on puhast spammi täis...

See ei ole normaalne, et peaaegu võimatu on hoida teema puhtana.

Vaatan üleval on kirjas küll ``Ollu`` tehtud teema et ``Kõrvalised postid= hoiatus`` , kuid ikkagi on teemad spammi täis.

Ma saan aru et modedel ple lihtne ja seda jälgida on väga raske, aga mina ja ma arvan, et paljud veel oleksid poolt, et moderaatorid vaataksid rohkem teemasid ning kustutaks kõrvalisi poste ja laoks 2p warne, sest see mis toimub on lihtsalt JUBE!

 

:ty lugemast, loodame et midagi muutub...

 

 

1 ettepanek minupoolt oleks et valitaks välja osad inimesed( või jäetakse eeskujulikud) ja siis need hakkaksid lihtsalt vaatama teemasid ning kui spammi näevad, siis saadavad mõnele modele kirja lingiga, kus spamm on ja siis kes nt spammisid ning siis modedel lihtsam seda leida.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.