Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kukkumiste tabel:D, Ilma luumurdudeta

Soovitatud postitused

VIP

minust sõitis traktor eile yle.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ühe poe katusel kunagi ja üks mutt ütles, et kutsub politsei ning hakkas juba helistama. Siis sõbraga otsustasime alla hüpata, aga kiiruga ma kukkusin kogemata näoga vastu maad. Nägu veidi katki, prillid katki + käe luumurd.

See siis kõige hullem mul olnud :)

 

See LumeKaru on nii debiilne :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin ühe poe katusel kunagi ja üks mutt ütles, et kutsub politsei ning hakkas juba helistama. Siis sõbraga otsustasime alla hüpata, aga kiiruga ma kukkusin kogemata näoga vastu maad. Nägu veidi katki, prillid katki + käe luumurd.

See siis kõige hullem mul olnud :)

 

See LumeKaru on nii debiilne :D

ILMA luumurduteta. :dead:

 

Mõni ikka ei mõista lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ILMA luumurduteta. :dead:

 

Mõni ikka ei mõista lugeda.

 

 

Aaa.. siis ma võin öelda ka, et kipsi pandi, aga luumurdu polnud :D (päriselt oli nii)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 klass , all keldris pidi tööõpetus hakkama , hüppasime pikki hüppeid (Siia maani ei tea miks) ning enne seina tahtsin peatud , ei peatunud ... Kukkusin põlvele ja siis ikka suure kiirusega põlvega vastu seina. Mõra tuli sisse , jalg kipsis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 aastasena kukkusin hesburgeris pallimerre :S


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tumpz viskas haamri n2pupeale v2iksena t2iest j6ust...


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lykati vastu seina koolis, kaks esihammast pooleks. Ehitati plastikust v6i mingist v2rgist pool juurde :D. K6ige valusam asi yltse :S:S (ei tea ka see l2heb kukumiste alla aga poh :/)

 

irw plastikust :D Sement pandi hammaste asemel sulle jobu.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mingi kukkusin selle suure küla kiiguga..

Mõtlesin , et kui fun seal kiikuda niimodi ääre peal , ja korraga vopsti , olen üle ääre .

Sain suure hooga vastu kätt , aga oli aint väike mõra .

Im teh lucky one . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Verku tornis oli ükskord nii, et mängisime kulli kuna igav oli ja siis libisesin pea ees otse kõtsi alla.

Mingi paar senti jäi puudu, et oleks veel peaga vastu purret ka pannud.

Seega siit ka õpetus, ära jookse tornis(kui nii võib öelda).

 

Ja siis paar aastat tagasi oli mäe peal.

Räme liuväli läks alla mingi 100m max vb. Lasime rambiga alla nagu skate parkides on. Kelke polnud kaasas ja igav oli. Võtsime rambi ja lasime alla, ning poole maa peal keeras ramp ümber ja käisin rambi pealt nii maha et paar senti ja oleks peaga otse vastu puud pannud.

 

Suht keegi vist seal üleval veel hoolitseb minu eest:D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli ka selle suure külakiiguga kui väike olin siis tüdrukud kiikusid poisid tegid hoogu lõpuks olid kõik peal ja ma tegin ainukesena hoogu.Tegin ja tegin järsku hüüdis õpetaja vaatasin korra kõrvale ja järsku käis PÕMM, selle külakiiguga mööda otsaesist :D


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi kui olin 8 kukkusin vastu liumäge . hambast kild väljas. järgmisepäeva hommikul kui emale rääkima hakkasin minestasin ja kukkusin peaga vastu köögikappi niiet peast veri väljas. :D hilejm tehti hambale kild tagasi :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ronisin 8 aastaselt puu otsa, umbes 10m kõrgusele, kukkusin alla, aga õnneks oksad pidurdasid iga meetri tagant hoogu. Midagi ei juhtunud, ja ronisin uuesti puu osta.

 

6 aastaselt sõitsin kelguga otse suurest mäest alla ja järsku olin õhus, maandudes jäi jalg alla ja läks reieluu sai jagada kaheks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise ka külakiiguga käna käind....tegin hoogu ja v6tsin kinni...kukkusin alla ja rangluu läks


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ka külakiiguga käna käind....tegin hoogu ja v6tsin kinni...kukkusin alla ja rangluu läks

 

Arvestades, mida kõike sinuga juhtunud on, ole õnnelik, et sul vähemalt veel see teine rangluu alles on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 aastat tagasi 12 klassis oli meil üks suur kaklus.Siis sealt sain paar põrutust ja murtud käeluu.Ise lõin ühel ninaluu pooleks teisel käeluu pooleks ühel silm siniseks jne.

ja siis kui ma olin 15 aastane siis oli päris hull üks venelane tuli noaga aga õnneks tuli mul üks sõber appi venku oli 18 ja siis me peksime teda päris kõvasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvestades, mida kõike sinuga juhtunud on, ole õnnelik, et sul vähemalt veel see teine rangluu alles on.

 

tegelikult ma kaotasin autoõnnetuses ka oma peenise...mulle siirdati eelmine nädal uus peenis, krdi väike peenis siirdati aind :(

 

2 aastat tagasi 12 klassis oli meil üks suur kaklus.Siis sealt sain paar põrutust ja murtud käeluu.Ise lõin ühel ninaluu pooleks teisel käeluu pooleks ühel silm siniseks jne.

ja siis kui ma olin 15 aastane siis oli päris hull üks venelane tuli noaga aga õnneks tuli mul üks sõber appi venku oli 18 ja siis me peksime teda päris kõvasti.

 

btw, mul oli nii : köndisin vanaema poolt koju ja järsku nurgatang mingi 30 venelast tuli peale...võtsin taskust tikupaki välja ja panin üks haaval kõik venelased põlema, btw ma 30 aastat jõusaalis ka käind.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.