Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miks legaliseerida kanep Eestis?

Soovitatud postitused

VIP

NORML_potleaf.jpg

 

Vaadake videot, kommenteerige süsteemi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vsOevnobg2g

 

Ise arvan et ta räägi täiesti õiget juttu !

Täpselt nii ongi! Tädi teab millest räägib...

 

Selle tädi uurimistöö:

http://www.hot.ee/hempster/Kanep_kui_ravimtaim.htm

 

Mis ise arvate sellest teemast ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tööd teen nac siis saab igast aiandusvarustuse jaoks papi kokku ja seeme läheb mulda siis kevadel või nii. Legaliseerida võiks ikka mul poh tegelt ega keegi peatama meid ei hakka niikuinii. Mina olen omal ajurakud juba täitsa maha joonud n shit ja nüüd kirjutan ka nagu debiil, selle asemel oleks võind koguaeg herbi tõmmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tööd teen nac siis saab igast aiandusvarustuse jaoks papi kokku ja seeme läheb mulda siis kevadel või nii. Legaliseerida võiks ikka mul poh tegelt ega keegi peatama meid ei hakka niikuinii. Mina olen omal ajurakud juba täitsa maha joonud n shit ja nüüd kirjutan ka nagu debiil, selle asemel oleks võind koguaeg herbi tõmmata.

 

Kevadel seeme mulda? Kui indoor siis saab aastaringselt ikka.

Outdoor ei ole mingit teemat vaja, seeme mulda ja tuleb loota et head ilmad tulevad.

 

Endal väiksed plaanid juba on plantida kuna liiga palju raha läheb rohelise peale.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Indoor ikka, aga ei viitsi talvel mässama hakata. Mul seedid ja värgid olemas, nüüd vaheajal nats tööd läbi isa ja siis papp olemas. Kui seedid sitad siis on tagavara plaan olemas ja lähen kevadel hollandi, toon mingeid white widow, ak47, big bud, mingit skunki misiganes kui raha jätkub. Siis vb "rikun" mõned taimed ära ja lasen emastel seedid kasvada kuna see sitt nii kallis ju eestis ja saada ka pole mingeid seemneid v.a. tavaliselt mingi halva kraami seest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Indoor ikka, aga ei viitsi talvel mässama hakata. Mul seedid ja värgid olemas, nüüd vaheajal nats tööd läbi isa ja siis papp olemas. Kui seedid sitad siis on tagavara plaan olemas ja lähen kevadel hollandi, toon mingeid white widow, ak47, big bud, mingit skunki misiganes kui raha jätkub. Siis vb "rikun" mõned taimed ära ja lasen emastel seedid kasvada kuna see sitt nii kallis ju eestis ja saada ka pole mingeid seemneid v.a. tavaliselt mingi halva kraami seest.

 

Ma saan ühelt tüübilt seede, vb luckib saan emase plandi ka :D

 

Üks emane on juba siis edasi on pohh, hakkad kloonima and shit.

 

ja kui arvad et white on mingi über hea kraam siis eksid, see on täiesti tavaline kraam.

See mingi üle pushitud teema et : "OO, WHITE WIDOW ON PARIM SELLEPÄRAST ET TA ON VALGE"

 

Soovitan sebida top44 , see valmib kõige kiiremini üldse.

Peale kuuendat nädalat juba on õied küljes.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

?!?!?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Las see sitt lääb illegaalseks parem :D

 

Mõttetu mingit jama tõmmata mis midagi ei anna...

Sama suitsu kohta .


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Las see sitt lääb illegaalseks parem :D

 

Mõttetu mingit jama tõmmata mis midagi ei anna...

Sama suitsu kohta .

 

Kui sa seda videot vaataksid siis sa saaksid aru mida see annab.

 

Ja see viib kohe väga palju asju paremuse poole.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa seda videot vaataksid siis sa saaksid aru mida see annab.

 

Ja see viib kohe väga palju asju paremuse poole.

 

Videos polnud sõnagi sellest , et kui kanepit imed siis on see sinule hea, see , et ta ütles, et ta paneks kanepi lõõgastavate asjade järjekorras neljandale kohale, ei tähenda, et see hea on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siiski narkootikum,niiet ei tohiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Videos polnud sõnagi sellest , et kui kanepit imed siis on see sinule hea, see , et ta ütles, et ta paneks kanepi lõõgastavate asjade järjekorras neljandale kohale, ei tähenda, et see hea on.

 

Olen ma öelnud et see on "sinule" hea ?

 

vaata palju legaliseermine raha tooks riigile + kanepisuitsetaiaid väheneks rohkesti.

Ja see oleks raskesti kättesaadavam.

 

Aga minule on see kinglasti hea :D

 

Debiilik!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

BongShot sa vist kukkusid ? :D:D

 

Kui see legaliseeritakse, tõmmatakse seda just rohkem !!!!:D

 

Ja see oleks kergesti kätte saadav :D

____________________________________

 

Ei ole seda vaja legaliseerida:D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
BongShot sa vist kukkusid ? :D:D

 

Kui see legaliseeritakse, tõmmatakse seda just rohkem !!!!:D

 

Ja see oleks kergesti kätte saadav :D

____________________________________

 

Ei ole seda vaja legaliseerida:D

 

 

Sa oled ikkka nii loll, ise ka saad aru mida sa suust välja peksad?

 

Toome hollandiga näite.

 

Kui hollandis oli kanep legaliseerimatta oli seal kanepisuitsetaid rohkem.

Pool aastat peale legaliseerimist kukkus kanepisuitsetajate arv tohutult.

 

Ja präegu kui on kanep legaliseerimatta, saavad igasusuged 10 aastased igaltpoolt seda kätte.

 

Aga kui legaliseeritud oleks, siis diilereid ei oleks ja seda müüakse ainult kohtades kus on see lubatud, seega iga 10 aastane ei saa seda kätte.

 

Seega riigil oleks kontroll kanepi üle.

 

Nüüd said aru mida ma öelda tahan?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noo mind see psmlt ei koti, aga bongi jutu järgi oleks see tõesti he akui legaseeritakse, sest siis mingid 10-15 aastased ei saaks seda sitta igaltppoolt


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma küll täiesti lõpuni seda videot ei vaadanud aga ma ei kuulnud kordagi et ta oleks kanepi tõmbamisest rääkinud

ravimina ma arvan et ta mõtles midagi muud mitte jointe


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulujutud, et kanep ravib sul vähki ja on üldse tervislik, on täielik jama. Ärge uskuge seda. Suhteliselt kerge tee Seevaldisse ainult. Keerab teie ajud kus seda ja teine. EI TOHI LEGALISEERIDA NARKOOTIKUMI! NB! Ma ei hakkagi seda videot vaatama, olen näinud palju samateemalisi videosi. Bong ja teised, kes seda paska (just see kanep ongi) teevad, lõpetage. Tundke elust rõõmu, mitte ärge rikkuge seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

BongShot'il nii ära tõmmatud aju, et ta kanepi 'ori' juba, kes ainult selles legaliseerimisest mõtlebki. =/

 

no offence :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
- see ón sulle vastuseks oma kanepi tirimisele, kuigi ise küll kahe käega poolt legaliseerimisele (Y):D

29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
- see ón sulle vastuseks oma kanepi tirimisele, kuigi ise küll kahe käega poolt legaliseerimisele (Y):D

 

Kusjuures see video pani veits mõtlema :hi:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.