Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas Vene Keeles Jutustamist Õppida?

Soovitatud postitused

VIP
Ma kasutasin sellist varjanti, et salvestasin ära[telefoni või mp3-e peale] ja siis kui kuskile lähed, klapid kõrva, ja kuuuuuuuuuulad, again and again.

Mul jäi ülihäst meelde! :)

 

No siis võiks juba tunnis kohe klappidega lasta ju! :kiss:


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võib. :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jhm, veab neil kes saavad jutustamist sellest põhimõttest lähtudes vastata, et jätad ebatähtsa välja, aga meil oli nii, et pidi julmalt mingi pika teksti pähe õppima, sõna sõnalt.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jhm, veab neil kes saavad jutustamist sellest põhimõttest lähtudes vastata, et jätad ebatähtsa välja, aga meil oli nii, et pidi julmalt mingi pika teksti pähe õppima, sõna sõnalt.

 

A. Sheviolkina? (:

Kirsis? Hellat?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui mul oli 8. klassis vene keele eksam.

Ma tõlkisin laused kõik ära.

Õppisin alguses eesti keeles kõik pähe, siis õppisin vene keeles raskemad sõnad pähe.

Peale seda õppisin kogu teksti vene keeles pähe.

 

Mingi 2 vihiku lehte vms.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reiniku kõige värdjamad õpid:)

 

Loed lihtsalt mitukorda seda teksti läbi ja siis mõttes jutustad endale ja niimodi jääb vägahästi meelde. VÄHEMALT MUL:)

 

Ja kui valid Vene, ei pääse sa ühestgi neist :dead:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil jätab õps peaaegu igaks tunniks jutustada. Järgmiseks tunniks näiteks 2 erinevast tekstist jutustada. Üks tekst neist on selline, millest ma ei saa absull mitte midagi aru. 2/3 sõnadest on täiesti tundmatud minu jaoks. Keegi teine ei saa ka tekstist eriti aru. Õnneks siiski õpetaja hindab leebelt, sest vastasel juhul oleks mul vene keel 2:D

 

Kirjuta tekstist jutt hästi lihtsate sõnadega (pane mõni natuke raskem sõna ka sinna hulka). See jutt õpi pähe. Kui pikem jutt pähe ei jää, siis tee lühike ja esitades loe aeglaselt, kuid mitte pausidega. Mina olen alati nii teinud või vähemalt proovinud teha, aga tihti ei oska isegi ainult lihtsaid sõnu kasutades lauseid valmis moodustada. Ma lihtsalt ei tea vene keeles üldse sõnu + vaja ju käänata/pöörata ka:S


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.