Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Liiga palju spämmi

Soovitatud postitused

VIP

Minu arust on siin foorumis liiga palju spämmi.

-Inimesed postitavad mingi 2 kuud vanadesse teemadesse

-Inimesed kordavad ühte ja sama asja mingi 10x...Ntx üks ütleb: Tuus kasutaja ; siis teine tuleb ja postitab kah kohe on jh täiega tuus acc..niimoodi tehakse enamjaolt rs accide müügi foorumis.

-Postitavad et: Usaldan teda aga osta ei taha ; Hea kasutaja kuid osta ei taha

-Ntx: Üks teeb teema: TEENUS siis kohe hakkab rahvas postitama.. Jälle scammer ; Mõtetu scammer ; Mõtetu teenus jne..

 

 

Midagi peaks ette võtma...Kindel pole aga nujh..

 

 

 

 

St0p 1337 sp34k:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

1) Töötan hetkel välja süsteemi, mis automaatselt X päeva vanad teemad lukku paneb.

2) Tulemas on ka hoiatus-süsteem (täpsem info siis, kui valmis saab)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
(Y) Täiesti õige jutt, see ajab eriti närvi, et positatakse mitu kuud vanadesse teemadesse. Ühele ma ütlesin, et teine kord vaata kui vana see teema on, aga ei pool tundi hiljem oli uuesti kolm kuud vanasse teemasse postitatud. Ja võiks ikkagi eesti keeles rääkida mitte mingi niimoodi: v2ga šeff acc, minu meelest naq aga osta ma ei taha, usaldatav tyyp t2iesti. Lõpetage see ometi.

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1) Töötan hetkel välja süsteemi, mis automaatselt X päeva vanad teemad lukku paneb.

2) Tulemas on ka hoiatus-süsteem (täpsem info siis, kui valmis saab)

 

kuid rate alafoorumi all ei tohiks see süsteem olla...seal võiks ikka igal ajal saada hinnata ju, ja oma galeriise pilte lisada või päevikut täiendada


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aitab kui võtta post count maha!

nii pea kui on postide arv kasutaja display pildi all nii kaua ei ole meil eriti võimu võidelda sest siis saavad spammerid targemaks ja hakkavad sisukavamat spammi panema aint :D

ehk siis pikemaid texte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind ajab marru see, et spämmitakse 999 korda, et teema on vales kohas. :mad:

 

Kellelegi pole vaja mingeid kuradi isehakanuid modesid -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.