Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skandaalne Giovanni Sposato pillub Rate'is tapmisähvardusi

Soovitatud postitused

VIP
Täna, 01:00 - antikiller888 oli see, kes teema üles tõi, niiet mida vittu sa paugud ?

 

 

putsi ennem kui postitad midagi ja seal postis on ka "minu" kasutajanimi sees siis palux postitada see õigesti ! :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
putsi ennem kui postitad midagi ja seal postis on ka "minu" kasutajanimi sees siis palux postitada see õigesti ! :ty

 

mnjaa sa oled ise selle kasutajanime endal valesti kirjutanud ju, mida see antikillE peaks tähendama?

 

//

Kas sposato pole mitte see vend kes paneb sendioksjonil hullu? (vähemasti pani suve lõpus) ei tea kas see on see sama vend, mingi sposato sendioksjonil ületas limiite võitudes jms :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on siukene PIIKS;D

Mind pole ähvardand.

Kui ähvarab saab kurikaga.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See teema tehti: 20-10-08, 18:46

 

 

MILLEKS KURAT ON SUL VAJA NII VANU TEEMASID ÜLES TUUA.???

 

Kui sa nüüd natuke vaadata viitsiksid siis see teema toodi uuesti üles 06-03-09, 22:11 kasutaja D33pH3ll poolt. Peale 5 kuulist pausi.

 

AntiE-killer888 pillu oma roppusi mujal. Sinusuguste debiilsete hälvikute pärast arvataksegi, et noorus on hukkas.


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.