Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Wolfenstein: Enemy Territory

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tiri SLAC omale.

NbsEtpro!!!!! - 213.108.29.148:27070

- 213.108.31.41:27040

Ja neid on veel ilgelt palju. Nbs hetkel põhiline kus pela teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea mäng, kunagi olin suht tasemel :D

Pubides sai 300:2 skooridega lammutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ilmselt, & pubi kd ratio 100:0 pole mingi asi lasta, eriti veel jaymod, sest seal võib ka vasaku käega total dominationit teha, ise lasen hetkel ocw kd ratio keskmisel 1:1 medic ja olen rahul, /o kunagi sai cop/medic lastud 4:1 kd ratio, aga ajad on muutunud ja on saanud vähe lasta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõstame! Võiks mingi aeg kokku kraapida siinsed vähesed mängijad kes veel mängivad ja ühiselt kuskil slac 'iga kaitstud serveris mängida, natuke tj jne, oleneb mis parasjagu meelepärasem ja sobivaim on.

Arvan, et üsna lõbus saaks see asi olema, sest niimoodi Eestlastest mängijaid kokku kutsuda vist kuskil mujal ei annagi, mina isiklikult vähemalt ei tea.

Whacha say?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi oskaks öelda,et kas enam polegi thompsonied ja mp40'sid jne? Sõbra käest kuulsin et mingid ak'd jne....Kas see jutt vastab tõele?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tervist ise olen juba pikemat aega ET lasknud clanis nimega .WAR| oleks kyll soov teha minig fun scrim vms sellist eestlastega aga sooviks rohkem informatsiooni saada selle kohta kui keegi tahab m2ngida siis siin on jaymod server kus ma aeg ajalt mängin 213.108.31.45:27010

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.