Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaua oled gunzi mängind ja mis style kasutad?

Soovitatud postitused

VIP

mis igunz ja ijji gunz?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis igunz ja ijji gunz?

 

see igunz on- international gunz mis on nii kusgil Euroopale,et euroopa saaks seda m'ngida kõik riigid mis Euroopas on, aga preagu tegeleb Maiet selle ijji gunziga ja ei ole igunz üleval

ja ijji gunz on siis north america gunz praegu mängivad seda kõik,sest paljud ei saa teisi mängida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aaa mul see tavaline vist ma lvl 10 seal eile alustasin ja see tõmbasin sealt gunz.com või net ja siis torrentis ära selle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sssaxy

Uhh,mingi 2 nädalat vist? Olen level 20 ning

kasutan k-stylet. aga k style on kõige parem stiil koos D stylega..

Oled sa kunagi näind Pro k stylerit? Ta tegi mingi 30 minutilise mängu 5 surmaga..ning killse oli tal 100.. sihukest asja tahaks isegi osata? ta oli mingi level 50.

Kui ma teda tapma hakkasin junn jummi jahe.. kas ikka saan ta maha või mitte.. tavaliselt ma sain oma bf-ga mingi 1 hiti talle sisse ning siis ta võttis oma prem medi ja level 40 medid välja.. sest teda oli ikka nii raske tappa.. :eek:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.