Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape Bot [RSBOT] | Versioonid, scriptid, õpetused!

Soovitatud postitused

VIP

insideSinLogo.png

 

Nii õppisin ise ka seda asjandust 100% kasutama ja jagan oma teadmisi meeleldi ka kõigi foorumlastega.

 

---------------------------------

1. RsBot install ja tööle panemine ning JDK

2. Kasutaja tegemine ja logimine RsBoti-s

3. Ülevaade RsBotist - Funksioonid, käsklused jms.

4. Scriptid ja nende lisamine RsBot-i

---------------------------------

 

1. Nii, kuna rsbotil on tekkinud palju uusi versioone ja neid võib leida kõikjalt siis näitan ära kust saab kohe kõige uuema versiooni. Tõmba endale RsBot uuem versioon siit: http://rsbot.com/smf/index.php?topic=482.0 (NB! Kõigepealt tuleb rsbot foorumis ennast Regada!

 

Ok, nüüd on teil rsbot olemas, kuid selle käivitamiseks on teil vaja üht lisaprogrammi nimega JDK mille saate endale tõmmata siit: https://cds.sun.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/CDS-CDS_Developer-Site/en_US/-/USD/ViewProductDetail-Start?ProductRef=jdk-6u6-oth-JPR@CDS-CDS_Developer

Kui tekib probleeme vms saate lisainformatsiooni siit lehelt: http://rsbot.com/smf/index.php?topic=615.0

 

Nüüd kui need kaks asja on olemas siis pakkige lahti rsboti pakk. Nüüd minge sinna kausta kus on fail nimega run.bat / run.sh. Käivitage neist kumbki. Palju õnne, rsbot on töökorras!

 

 

2. Nii, nüüd on võimalus teha kasutaja kuigi see ei ole kohustuslik. Aga ajsa muudab see igatahes lihtsamaks. Ok avage boti aknast "Settings" -> "Account manager." Siis peaks teile tekkima selline aken:

 

nii.png

 

Vajutage kõigepealt "Add" nuppu. Siis kirjutage username ja passwordi koha peale oma rs kasutaja nimi ja parool. Jälgige, et need oleks õiged ja vajutage "Apply" või "Okay"

Miks on nii parem? Siis te ei pea scripti käivitades kasutajaga sisse logima vaid seda tehakse automaatselt!

 

 

3. Teil on nüüd olemas RsBot aga te ei oska sellega midagi peale hakata? Ok, kõigepealt vaatame üle mis scriptid meil olemas on. Avage menüüst: "Bot" -> "Run script" Nüüd avaneb teile teie scriptide kogu mis on installitud või juba algusest saadik botiga kaasas olnud. Scriptid on jaotatud kõik eraldi kaostadesse mida saate avada topeltklõpsuga:

 

nii1.png

 

Ok, valige näiteks "ProMiner" script. Kui olete klõpsanud ühe korra scripti nimega "ProMiner" peale avanevad teile paremal pool aknas scripti käsklused:

 

nii2.png

 

Alguses võib asi nätuke keeruline tunduda, kuid keerulist ei ole siin midagi. Ok näiteks te tahate Varrock Westis kaevandada clayd. Vaatate kohe mis number on Varrock west: clay. Nii, antud juhul on see 8, seega "Mode:" kasti kirjutate numbri 8 ja lähete edasi. Nüüd on võimalus kas tahate teha Power-miningut või tahate oresid bankida. Juhul kui otsustate poweri kasuks klikkige "Power-Mining Mode" ees ringis. Juhul kui tahate bankida ärge vajutage midagi ning klõsake OK nuppu! Nüüd hakkas script tööle, veenduge, et asute clay ore läheduses, et script seda loeks!

 

 

4. Ok, teil on tekkinud küsimus: Kust leida häid scripte?, Miks ma "Download more scipts" alt ei saa scripte tõmmata? Essale küsimusele vastan kohe ära: http://www.rsbot.com/smf

Ok, kuid miks ei saa botist endast scipte downloadida? Seda ma isegi, et tea täpselt. Muidugi oleks mugavam scripte otse botist tõmmata aga selle osaga pidavat neil mingeid probleeme olema jne, et jääme siis uut versiooni ootama :)

 

Nii, sa ei oska veel lisada scripte rsboti? Ok, tegelikult on see väga lihtne! Vali välja omale hea script! Milline on hea script? Hea scipt on koos anti-ban ja randomitega. Script mis ei sisalda buge! Script mis vahetevahel automaatselt puhkab, ehk teeb "brake"!, Script kus on valida palju erinevaid võimalusi! (Kuigi neid kõiki asju saad ise lihtsalt juurde lisada!) Vaata kindlasti mingi väga uus ja "top rated" script. Siis on peaaegu selge, et script töötab 100% Kindlasti loe ka komentaare teema all! Kui oled veendunud, et tegu on hea scriptiga siis korralikul scriptil on all ka .java faili download olemas. (See on tavaliselt täiesti scripti all)

 

nii3.png

 

Ok, ning vajutage sellele ning salvestage nüüd see oma rsbot kausta mis peaks teil asuma Desktopil.

Ühesõnaga: Desktop -> rsbotsvn -> Scripts

Jälgige, et scripti nimeks jääks ikka see mis alguses antud oli. Nii, nüüd käivitage oma RsBot ja tehke selline asi nagu "Compile" ehk valige RsBoti menüüst: "Compiler" -> "Compile all" või "Compile scripts" oodake väheke ja vaadake kas teile lisandus uus script! Ma olen üsna kindel, et uueima versiooni puhul on teil script olemas :)

 

Antud õpetus on mõeldud ja koostatud 100% sandman poolt!

Õpetuse kopeerimiseks oma saidile / foorumisse või kõiknes mujale palun enne küsida!

Kõiksugused küsimused ja jutud on oodatud siia teemasse!

Mina ei vastuta õpetuse käigus tekkinud probleemide eest!

Kui saad banni siis mind ei ole vaja süüdistada!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas see on seesama, mida saab tõmmata www.rsbot.com pealehelt või mingi uuem ja parem ? :)

 

rsbot.com pealehel on suti vanem versioon :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas selle taga võiski olla see, et ise jääb seisma ja panka ei saa vahest ? :)

 

Ei, see oleneb scriptist ikka. Aga muuda script ümber :)

Kuid mõnel harval juhul võib ka boti viga olla, et script kokku jookseb.

Aga seda viimast ma ei usu eriti.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, see oleneb scriptist ikka. Aga muuda script ümber :)

Kuid mõnel harval juhul võib ka boti viga olla, et script kokku jookseb.

Aga seda viimast ma ei usu eriti.

 

Mul on ProFisher v0.17 -ga vahel nii, vb pean selle java tõmbama ?

 

Mul mingi teine vist ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mul on ProFisher v0.17 -ga vahel nii, vb pean selle java tõmbama ?

 

Mul mingi teine vist ...

 

Aga võibolla ta lihtsalt võtab breaki?

See pro fisher jääbgi vahepeal seisma ja siis hiljem logib sisse tagasi, kui sul on account name ja password õieti kirjutatud siis ta logib sisse tagasi ja jätkab oma tööd...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga võibolla ta lihtsalt võtab breaki?

See pro fisher jääbgi vahepeal seisma ja siis hiljem logib sisse tagasi, kui sul on account name ja password õieti kirjutatud siis ta logib sisse tagasi ja jätkab oma tööd...

 

Mul 50-70 fish sellega tehtud, usu mind ma tean mida ma räägin, atm tõmban java uuesti ja uuema rsboti ja siis vaatab, mis saama hakkab .

 

70-71 tegin SuperBarbFisheriga, aga see ei suuda isegi Dr Jeckyliga rääkida .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mul 50-70 fish sellega tehtud, usu mind ma tean mida ma räägin, atm tõmban java uuesti ja uuema rsboti ja siis vaatab, mis saama hakkab .

 

70-71 tegin SuperBarbFisheriga, aga see ei suuda isegi Dr Jeckyliga rääkida .

 

Addi anti-randomeid sellele scriptile siis ;)

Sellel pro fisheril on ka paar seda anti-randomit puudu. Üks on see kooliga.

Mul alles tuli see. Ehitasin anti-randomi peale ;)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Addi anti-randomeid sellele scriptile siis ;)

Sellel pro fisheril on ka paar seda anti-randomit puudu. Üks on see kooliga.

Mul alles tuli see. Ehitasin anti-randomi peale ;)

 

Äkki siis õpetaksid meilegi, kuidas antirandomit peale ehitada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Äkki siis õpetaksid meilegi, kuidas antirandomit peale ehitada :)

 

Pmst sama mis scriptide addimine.

Anti-randomi topid sinna randomite kausta ja siis scriptis endas paar muudatust ja done :) Võta loogiliselt!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst sama mis scriptide addimine.

Anti-randomi topid sinna randomite kausta ja siis scriptis endas paar muudatust ja done :) Võta loogiliselt!

 

Pole nii geeniuse tasemel veel, äkki täpsustaksid, oskad panna acci lahendama School randomit, mis?, kuhu?. kuidas? :D

 

Üsna täpset kirjeldust oleks vaja .... :)

 

Jätan ööseks ProFisher v0.17-ga fishima, vaatab kui palju hommikuks tehtud on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Muwhahaha:

 

nii4.png

 

:D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on umbes sama teema mis oli siin mngi aeg tagasi....mingi Scar teema:D

See ka taoline et downloadid progra ja paned scripti sisse ja vsjo:D

Scari kohta oli ka forum : http://www.srl-forums.com

:D


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei leidnud Scriptide Download kohta foorumist :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis värk on ? :O

 

Tõmbasin ära, panen run, tuleb see:

 

gsdfgsdfgsdfgfsdgsdf.JPG


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sitaks hea õpetus , saan arvuti korda (hetkel ema omas) hakkan laskma:P


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sina ei vastuta ega ole süüdi teiste banni saamises, siis NAHHUI sa postitad oma õpetust siia?

 

 

 

huh , mervin?

ta lihtsalt ütleb et ta ei vastuta selle eest kui keegi laseb 300H jutti rsbotti ja siis banni saab.. see on juba oma lollus.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Umm, tekkis selline probleem, et alguses tõmbasin ära, hakkasin avama tuli mingi kiri ette, siis kustutasin desktopilt selle boti ära, nüüd kui uuesti tahan tõmmata, too leht ei avane enam, tuleb file not found ette .. et aidake pls ? kuda ma saaks uuesti peale ja selle käima ;)


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei leidnud scriptide download kohta foorumist :D

 

bump


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.