Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas mängid Runescape'i?  

469 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas mängid Runescape'i?



Soovitatud postitused

Damn, RS07 võiks juba for free olla, siis oleks millegi nimel mängidagi vähemalt. Hetkel sul lamp, mängin selle 2 nädalat ära ja siis pean ennast memberiks ostma, lihtsalt ma ei viitsi raha arvutimängude peale väga raisata, eriti veel RS peale. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

This is my return to Runescape! Oot, sain õigesti aru, et Ultimate IM ei saa bankida?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes bondi müüb? PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ostad bondi 6,5m RS3 eest ja saad 14 p2eva p2p v6i ostad foorumist 1-2 euriga bondi

või teed telefoniga maksad 10€ või ostad pinni kuskilt kui keegi müüb


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulin ühe huvitava idee peale üks päev. Võiksite oma arvamust avaldada selle kohta. Idee oleks siis Vahvli esimene heategevuslik merchimisvõistlus. Ma pole nüüd ruuni aasta otsa mänginud tho, nii et paljuski võib muutunud olla jne. Ma mäletan, et vähemalt üks suur merchimisklann neid oma foorumis korraldas ja nägi välja umbes selline, et iga trade tuli recordida (teha pilt) ja võitja oli muidugi see, kellel lõpuks kõige rohkem raha oli. Kõik alustavad ühelt summalt ja mingi aja jooksul peavad võimalikult palju raha teenima. Kuna mingismõttes on tegemist maast leitud rahaga, oleks tore kui saadud tulu pärast kokku korjataks, hea hinnaga €-deks vahetataks ja mingi organisatsioonile annetataks. Ja see toimukski ütleme, et jõulude eel. Mis laadi auhind oleks, ei oska praegu öelda. See on muidugi kõigest idee. Kui see väga loll tundub, võite vabalt öelda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tulin ühe huvitava idee peale üks päev. Võiksite oma arvamust avaldada selle kohta. Idee oleks siis Vahvli esimene heategevuslik merchimisvõistlus. Ma pole nüüd ruuni aasta otsa mänginud tho, nii et paljuski võib muutunud olla jne. Ma mäletan, et vähemalt üks suur merchimisklann neid oma foorumis korraldas ja nägi välja umbes selline, et iga trade tuli recordida (teha pilt) ja võitja oli muidugi see, kellel lõpuks kõige rohkem raha oli. Kõik alustavad ühelt summalt ja mingi aja jooksul peavad võimalikult palju raha teenima. Kuna mingismõttes on tegemist maast leitud rahaga, oleks tore kui saadud tulu pärast kokku korjataks, hea hinnaga €-deks vahetataks ja mingi organisatsioonile annetataks. Ja see toimukski ütleme, et jõulude eel. Mis laadi auhind oleks, ei oska praegu öelda. See on muidugi kõigest idee. Kui see väga loll tundub, võite vabalt öelda

Idee on väga hea! Aga siis oleks usaldusväärset inimest vaja, kes seda korraldama hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tulin ühe huvitava idee peale üks päev. Võiksite oma arvamust avaldada selle kohta. Idee oleks siis Vahvli esimene heategevuslik merchimisvõistlus. Ma pole nüüd ruuni aasta otsa mänginud tho, nii et paljuski võib muutunud olla jne. Ma mäletan, et vähemalt üks suur merchimisklann neid oma foorumis korraldas ja nägi välja umbes selline, et iga trade tuli recordida (teha pilt) ja võitja oli muidugi see, kellel lõpuks kõige rohkem raha oli. Kõik alustavad ühelt summalt ja mingi aja jooksul peavad võimalikult palju raha teenima. Kuna mingismõttes on tegemist maast leitud rahaga, oleks tore kui saadud tulu pärast kokku korjataks, hea hinnaga €-deks vahetataks ja mingi organisatsioonile annetataks. Ja see toimukski ütleme, et jõulude eel. Mis laadi auhind oleks, ei oska praegu öelda. See on muidugi kõigest idee. Kui see väga loll tundub, võite vabalt öelda :D

Ma arvan, et sellest ei tule midagi välja, enamus inimesed ei annaks seda raha ära ning väga paljud ei tegele/ei oska tegeleda merchiga rsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänan jagex. Et siis 3 päeva tagasi võinii soetasin p2p endale ja hakkasin runescapet nolama. Võtsin täna 3h pausi ja tore kiri tuli kui sisse hakkasin logima oma kasutajasse...

http://gyazo.com/8b7f5fa89e4ad51e73b558301a1b482f

 

mis juhtus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.