Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas mängid Runescape'i?  

469 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas mängid Runescape'i?



Soovitatud postitused

VIP

Runescape : Addendum (A Runescape Movie)

 

 

vaadake :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jap, vaatasin ise ka lõpuni, viispluss töö.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Runescape : Addendum (A Runescape Movie)

 

 

vaadake :D

Hea story, 5+. Mõned väiksemad vead olid, aga see selleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun lugeda.

 

Tahaksind mängida sama runescape versiooni mis 2011 aastal?

 

Aga palun: Mentios.net

 

Elamusterohke ja väga tore server. Võite kutsuda seda private serveriks, aga xp rate on natukene suurem kui runescapes. Ise olen 3 päeva mänginud ja mulle vväga meeldib.

 

Praegu eestlasi mängib 4 tükki. Mida rohkem seda uhkem ja põnevam meil kõigil oleks.

 

Algul kui kasutaja teed, spawnid sa G.E-sse. Tahad kasutajat teha siis lae mäng alla ja kirjuta username ja password ja jäta see meelde! Mäng on memberi stiilis. Saad kõiki skille treenida. Raha on ka raske teenida. Algul tuleb kuni 50 levelini lihtsalt aga pärast seda jälle raskelt. Seal on poes müümise asemel General store, kus rahvas saab oma asju müüa ja mäng annab automaatselt asjale väärtuse. Kui ostate asju, siis ei pea ootama sada aastat kuni keegi ostaks,ei, saate kohe osta! Osade npcdega ei saa rääkida. Kõiki leveleid saab arendada. Ja on võimalik ka rare asju saada. Nagu mainisin, on raske levelit saada. Mina tegin firemakingut 3 päev 99. Loodan, et liitute. Serveris on ka korras Pvp. Saate sõpradega pvp teha kui tahate. Asjade väärtustega on nii, et osad on sama hinda mis on ruunis(see on hea) Ja nata odavamatel asjadel on suurem väärtus(ka hea raha tegemise mõttes). Laulud töötavad ja on ka mõningad questid. Mõne asjaga on nii, et on vaja teha quest ära ja siis saad asja kanda. Sõpradega mängime iga päev seal ja loodame alati, et tuleks kedagi. :)

 

Bugidest:

 

-Hitid käega, isegi kui sul mõõk on.

- Maa alla ei saa minna.

-Flechingus paar bugi.

- Kui leiate veel buge andke omanikule või mulle teada, teatan omanikule.

 

Omanik tegeleb bugidega!

 

Omanik on siis Nexon-mitte eestlane-

 

 

Minu nimi mängus: Madrus

 

Olen koguaeg sees kui saan. Loodan, et mõnigi on huvitatud ja liitub, sest jah eestlasi 4 tükki ainult. Kui oleks rohkem eestlasi siis oleks meil võimalik oma tiimid teha ja PvP teha ja igasugused bosse tappa.

 

Tekitame endale mänguelamuse tagasi :)

 

Jääme ootama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palun lugeda.

 

Tahaksind mängida sama runescape versiooni mis 2011 aastal?

 

Aga palun: Mentios.net

 

Elamusterohke ja väga tore server. Võite kutsuda seda private serveriks, aga xp rate on natukene suurem kui runescapes. Ise olen 3 päeva mänginud ja mulle vväga meeldib.

 

Praegu eestlasi mängib 4 tükki. Mida rohkem seda uhkem ja põnevam meil kõigil oleks.

 

Algul kui kasutaja teed, spawnid sa G.E-sse. Tahad kasutajat teha siis lae mäng alla ja kirjuta username ja password ja jäta see meelde! Mäng on memberi stiilis. Saad kõiki skille treenida. Raha on ka raske teenida. Algul tuleb kuni 50 levelini lihtsalt aga pärast seda jälle raskelt. Seal on poes müümise asemel General store, kus rahvas saab oma asju müüa ja mäng annab automaatselt asjale väärtuse. Kui ostate asju, siis ei pea ootama sada aastat kuni keegi ostaks,ei, saate kohe osta! Osade npcdega ei saa rääkida. Kõiki leveleid saab arendada. Ja on võimalik ka rare asju saada. Nagu mainisin, on raske levelit saada. Mina tegin firemakingut 3 päev 99. Loodan, et liitute. Serveris on ka korras Pvp. Saate sõpradega pvp teha kui tahate. Asjade väärtustega on nii, et osad on sama hinda mis on ruunis(see on hea) Ja nata odavamatel asjadel on suurem väärtus(ka hea raha tegemise mõttes). Laulud töötavad ja on ka mõningad questid. Mõne asjaga on nii, et on vaja teha quest ära ja siis saad asja kanda. Sõpradega mängime iga päev seal ja loodame alati, et tuleks kedagi. :)

 

Bugidest:

 

-Hitid käega, isegi kui sul mõõk on.

- Maa alla ei saa minna.

-Flechingus paar bugi.

- Kui leiate veel buge andke omanikule või mulle teada, teatan omanikule.

 

Omanik tegeleb bugidega!

 

Omanik on siis Nexon-mitte eestlane-

 

 

Minu nimi mängus: Madrus

 

Olen koguaeg sees kui saan. Loodan, et mõnigi on huvitatud ja liitub, sest jah eestlasi 4 tükki ainult. Kui oleks rohkem eestlasi siis oleks meil võimalik oma tiimid teha ja PvP teha ja igasugused bosse tappa.

 

Tekitame endale mänguelamuse tagasi :)

 

Jääme ootama :)

 

Kui tegemist on sama 'Mentiosega' mis mõni kuu tagasi online oli, siis good luck. Owner ainult logib sisse, et donatereid leida ja mingit development tiimi pole.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
RS on varsti välja suremas see mäng on nii .... keeratud

Sa oled ise välja suremas ,kui sa sellest mängust midagi ei tea siis võiksid olla parem olla vait.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RS3 on puhas saast! Minge vaadake, irw...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niisis .. RS3 on väljas, ja ausaltöeldes ma pole nii rahul.

 

Oma esimese 20 RS3 mänguminuti jooksul leidsin ma üle 10 bugi, ja veel mõningaid graafikavigu.

 

Jagex oleks võinud natuke selle releasega oodata, ja kõik korralikult üle vaadata, ülejäänud layout on tipptopp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Videos öeldi, et vigu on palju algul.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi on huvitatud konto sharemisest oldschool RSis? Kastaja on P2P, Quest Pointse mingi 80, overall xp 6m+, cb 60 ja tavaline main. Tegin P2P üleeile, aga pole aega mängida nii väga.

Räägi mulle lähemalt, et kui sa enam mängida ei viitsi kellele konto läheb jne. Päris nii ka ei tahaks pelada, et ükshetk on kasutaja parool muudetud ja kasutaja müüdud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
RS on v2lja suremas. Vaadake p2evikuid, keegi enam ei kommenteeri neid. K6ik LoLi peale yle l2inud. RS IS DEAD.

Võibolla on asi ka selles, et hetkel on veel Suvi, sügisel kindlasti rsoreid tuleb taas juurde :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega kui eestlased enam neid ei kommenteeri, ega see ei tähenda et RS välja on surnud. Lihtsalt eestlased on mõistlikud ja käivad õues ka vahelduseks, mitte ei nola 24/7 rsi suvel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teist kord juba mul tuli räige tuju RSida ja tegin kasutaja P2P. Logisin korraks sisse, mängisin 30 minutit, 15 minutit passisin pangas, mõtlesin mida teha ja siis otsustasin afk skilli valida nagu WC, seda tegin ülejäänud 15 minutit ja logisin välja. P2P jooksis niisama tühjaks. Teine kord, ehk siis praegu oli sama asi ainult, et fishinguga. Üritasin bottima panna, et päris raisku ei läheks, aga botid on nii halvad, et ei tööta ja ma liiga laisk, et fixida ja nüüd tiksub teine kuu P2P lihtsalt tühjaks. 14€ maksnud sellepärast, et korra tuli räige tuju, mis läks kohe ära, kui veits skillisin. Oh mind küll...

 

 

Ma ütleks, et RS pole välja surnud, aga välja suremas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No see on rohkem imo motiveerituse küsimus, kas sa viitsid mängida, või mitte. Aga see oli küll üsna loll tegu et "oh pelan jälle teen membuks kohe", mul on olnud selliseid hetki teiste mängudega, nt teen "comebacki", tellin privileegid, ja siis jätan lihtsalt seisma :D Aga enne tuleks mõelda natuke :D

 

Imo see ei sure, lihtsalt on suvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega kui eestlased enam neid ei kommenteeri, ega see ei tähenda et RS välja on surnud. Lihtsalt eestlased on mõistlikud ja käivad õues ka vahelduseks, mitte ei nola 24/7 rsi suvel

 

Jep ja eks paljud vaikselt bottimise kasuks otsustanud. Hetkel rs3 botid maas aga still.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Uus CC on valmis tehtud ja ootab nii 07 kui ka rs3 mängijaid vahvlist. Uus CC kannab nime: "RSVahvel"

 

Plaanis on ka mõned eventid korraldada, aga kõik oleneb kuidas rahvast ja tahtjaid on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.