Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa lubas Balti riigid tagasi võtta !

Soovitatud postitused

VIP

Hakkame vastu! Võtame kodust lusikaid, nuge, kahvleid ja muid teisi vahendeid ja ajame neil kumbemekarvad maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kodust vaja põgeneda siis võtan panni kaasa, et kuskil metsas makarone praadida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vot nii.

kui tuleb selline halb meeleolu vms..

halvad mõtted tulevad pähe.

hakkad mõtlema, et me Eesti oleme nii väike ja turvatunne kaob vms..

tahaks kuhugi mujale riiki minna..

siis vaadake selliseid videosi (mis lingi orcut pani)

Lootus ei sure kunagi ;)

 

//http://www.youtube.com/watch?v=i-6tLn6hQ7Q


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui venemaa kaotama hakkab siis saadab ta tuumaka :D see kindel...iga riik teeks vast nii

 

Ega need venelased nii lollid ka pole nagu sina, saates Eestisse tuumapomm on neil endal ka suht perses, sest me oleme naabrid ja Eestist polegi mõni Venemaa suurem linn väga kaugel ja kui nende jaoks halb tuul on võivad need kiirituse pilved just täpselt venemaale sattuda


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega need venelased nii lollid ka pole nagu sina, saates Eestisse tuumapomm on neil endal ka suht perses, sest me oleme naabrid ja Eestist polegi mõni Venemaa suurem linn väga kaugel ja kui nende jaoks halb tuul on võivad need kiirituse pilved just täpselt venemaale sattuda

 

Ütle millal venemaa oma rahvast hoolinud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eestisse ei saadeta mingist pommi. Meist sõidetakse Tankidega üle.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestisse ei saadeta mingist pommi. Meist sõidetakse Tankidega üle.

 

Seda üritasin ka mina neile selgeks teha, kui see teema mul maha laimati siis ma tulin tuumakatega lagedale, ma usun, et venemaa võtaks tuumarelvad käiku kah kui oleks vajadust, venemaa nagunii ei pea ühestki leppest peaaegu kinni ju?

paljud riigid ei julge vastu ka hakata kuna venemaal on maailmas tuumarelvi kõige rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No mõelge korra.

Kuidas Venemaa Eestit vallutaks? Vale vastus, mitte mingit tuumapommi ei saadeta, saage aru juba.

Nad lihtsalt toovad oma väed, tankid, hävituslennukid, jalaväe, õhutõrje jms sisse.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda üritasin ka mina neile selgeks teha, kui see teema mul maha laimati siis ma tulin tuumakatega lagedale, ma usun, et venemaa võtaks tuumarelvad käiku kah kui oleks vajadust, venemaa nagunii ei pea ühestki leppest peaaegu kinni ju?

paljud riigid ei julge vastu ka hakata kuna venemaal on maailmas tuumarelvi kõige rohkem.

 

Ajame vahvel.neti eriüksuse tiimi kokku, ja läheme rotime need pommid venkudelt ära. :torch:Siis kõikides maailma lehtedes kirjutatakse: Vahvel.neti noored päästsid maailma. :wink:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajame vahvel.neti eriüksuse tiimi kokku, ja läheme rotime need pommid venkudelt ära. :torch:Siis kõikides maailma lehtedes kirjutatakse: Vahvel.neti noored päästsid maailma. :wink:

 

:D .


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajame vahvel.neti eriüksuse tiimi kokku, ja läheme rotime need pommid venkudelt ära. :torch:Siis kõikides maailma lehtedes kirjutatakse: Vahvel.neti noored päästsid maailma. :wink:

 

Eliitsõjavägi:) Nato võiks siis kiirelt siia oma kaitsebaasid ehitada:)

Tulnukad võiksid oma laseritega need venelased "kogematta" ära kaotada:D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.Nad ei saada tuumakat sest tuul viib kiirituse nende maale

2.Eesti on nii nõrk, nad teeksid eesti n2dalaga maatasa oma tankidega.

3.Nad on lohid


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eesti võetakse päevaga ära , venemaa pole loh , eesti on seda .

 

Tõsi jutt,

Eesti on nii väike Venemaa kõrval, varsti peaks Venemaal üle viskama, sest presidendid koguaeg torgivad venemaad(oma ühiste avaldusetaga), et kaugel see Eesti NSV liit pole.

:ninja:


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Tõsi jutt,

Eesti on nii väike Venemaa kõrval, varsti peaks Venemaal üle viskama, sest presidendid koguaeg torgivad venemaad(oma ühiste avaldusetaga), et kaugel see Eesti NSV liit pole.

:ninja:

 

 

Ei ole :h:

Ära tee nalja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need asjad pole nii lihtsad, et võtame ja kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõsi jutt,

Eesti on nii väike Venemaa kõrval, varsti peaks Venemaal üle viskama, sest presidendid koguaeg torgivad venemaad(oma ühiste avaldusetaga), et kaugel see Eesti NSV liit pole.

:ninja:

Presidendid torgivad? Venemaa plaanis gruusiale kallaletungi juba eelmise aasta alguses, siis hakkasid väed gruusia piiridele liikuma jne. Ta ise keerab omale niukse pasa kaela. Usa raketi kilpi oli ammu juba poolasse plaanitud ja nüüd venemaa kindral teatas, et venemaa ei karda tuumarelvi kasutada kui poola laseb raketikilbi osi sisse tuua. Ta keerab ise omale niukse pasa kaela praegu. Presidendid teevad õigesti, et loovad liite ja asju. Kuidagi peab peatama venemaa ju, aga see idioot ajab oma paska koguaeg edasi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajame vahvel.neti eriüksuse tiimi kokku, ja läheme rotime need pommid venkudelt ära. :torch:Siis kõikides maailma lehtedes kirjutatakse: Vahvel.neti noored päästsid maailma. :wink:

 

Öelge mulle ka millal minek siis. Võtan popkorni ka kaasa ja saab naerda ja samal ajal vaadata kuidas te 20 tonniseid tuumarakette kannate ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on lihtsalt üks libajutt.. Ajalehed mõtlevad igasuguseid asju välja, lugejate saamiseks.

 

Mis kasu Venemaa saab kui Balti Riigid ära vallutab? Mitte muffigi, meil pole naftat ega muffigi.

 

FEIK!

 

Eesti on tähtis sest me oleme läänemere keskpunkt pmst.

 

 

Igatahes,kui see on tõsi...Ma suren enne kui Venekeelt hakkan õppima. See on ainuke keel mida ma vihkan! Täiega!

 

ELAGU EESTI!

EESTLANE OLEN JA EESTLASEKS MA KA JÄÄN!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.