Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Esimest korda kui surite.

Soovitatud postitused

VIP

Rääkige siis enda kogemused kui te esimest korda surite runescapis.

 

Ma olin noob ja tahtsin teada saada kus saab minida Iron ore ja 1 suvaline viis mind edgevill dungeonisse ja mul olid shrimpid ja skeletonid tapsid mu ära,kaotasin mingid Iron asjad :D


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht närvis olin .

Naq valmistusin hästi kaua ette et pk minna , kõik asjad olid olemas .

Julmalt häppi olin . Läksin wildi sain kohe surma .

Tra sitax närvi läksin .

Njh aga nüüd oskan pkida , enam ei sure niimoodi . :D

Ja ma ei mängi enam õiget rs'i , aint privasi . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

umm mingi esimest korda oli nii et treenisin omaarust seal lumbys goblinitega tükk aega kuni söök sai otsa:D siis tpasin neid ikka edasi ja hp aina läks ja läks lõpuks oli mingi 1 hp järel hakkasin jooksma ja plaksti goblin hittis 1 :D kaotasin oma 300 gp:D see oli minu jaoks siis suur raha lmao:D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eriti ei mäleta kui esimest korda surin aga pakun et see oli umbes 1,5-2 aastat tagasi wildis :)

Ma olin pool nutus :P.

Asju kaotada wildis ja kui pole väga richi kah on ikka halb tunne :D


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rääkige siis enda kogemused kui te esimest korda surite runescapis.

 

Ma olin noob ja tahtsin teada saada kus saab minida Iron ore ja 1 suvaline viis mind edgevill dungeonisse ja mul olid shrimpid ja skeletonid tapsid mu ära,kaotasin mingid Iron asjad :D

 

Haha ma surin täpselt samas kohas esimest korda :D Nimelt olin mingi hästi aeglase arvuti taga ja invis olid ka mu parimad asjad (nt Iron Helm :D) ning läksin seda dungeonit uurima. Arvuti hakkas aga laggima ja skeletonid tapsid ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

maitea kuna esimene kord oli aga k6ige karmim tol ajal (rsc 2002a) oli see kui lesser tegi mulle k0 ja kaotasin power amulet + adamant kite shield. Tol ajal nendel oli väärtust. Adamat kite polnud eritti kuskilt saada. Ja mingit junkki veel.


@@@ Minu päevik! Chekki! Klikki! @@@

138 combat P2P / 126 combat F2P

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.