Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Lisa [email:166d0pqb]martin@prica.eu[/email:166d0pqb]. -.-

 

Ei soovita ka. KlaceN kunagi müüs 4x minecraft kasutajad, hiljem tõmmati tagasi esimese omaniku poolt.

 

Kõige parem soovitus on luua omale steam konto ja tellida giftcode.

Kuule sina kirjaoskamatu nolk sa ajad mind juba närvi.

Räägi nii nagu asi on.

Sa andsid mulle gmi ja ma ütlesin ju, et need võib keegi tagasi lasta, sest pole eestist ostetud

Iga teine on hakkab vinguma, nagu minu asi mis ma teen, minu jamad kui midagi on ärge teie muretsege ja sa ei teagi mis hinnaga ma need steamid müün, et ma pole esimene omanik. Ma müün need sellise hinnaga, et sa saad limpsi selle eest osta.

Kui midagi oli miks sa siis teemat ei teinud??? Ausalt ma ei taha vaielda mingi vana asja pärast, probleem lisa msni ja räägime asjad selgeks. (klacen1337@hotmail.com)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule sina kirjaoskamatu nolk sa ajad mind juba närvi.

Räägi nii nagu asi on.

Sa andsid mulle gmi ja ma ütlesin ju, et need võib keegi tagasi lasta, sest pole eestist ostetud

Iga teine on hakkab vinguma, nagu minu asi mis ma teen, minu jamad kui midagi on ärge teie muretsege ja sa ei teagi mis hinnaga ma need steamid müün, et ma pole esimene omanik. Ma müün need sellise hinnaga, et sa saad limpsi selle eest osta.

 

Sina kindlasti ei öelnud. :) Sa oled mõttetu, kuna sa ainult tüütad ja käid närvi. (Hallo, seal v, kuuled v, tee see asi, palun, palun tee see asi ära, no plz plz, plz..)

Odavalt nkn müüd, sellepärast et sa said need dumped steamid mingi styhe.org-st nagu sa tavaliselt ütlesid.

 

// Vahet pole, sind see ei kotinud. :) Ma lihtsalt hoiatan, et pole mõtet osta neid.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sina kindlasti ei öelnud. :) Sa oled mõttetu, kuna sa ainult tüütad ja käid närvi. (Hallo, seal v, kuuled v, tee see asi, palun, palun tee see asi ära, no plz plz, plz..)

Odavalt nkn müüd, sellepärast et sa said need dumped steamid mingi styhe.org-st nagu sa tavaliselt ütlesid.

Tead miks ma müün odavalt??

Sest ma müüsin alguses 3€ga tuli EvolutioN hakkas 2.5€ga keegi mult ei võtnud.

Siis ma arvutasin ja mõtlesin, et ma ostsin need 2$ ea ja müün need kasvõi 1.60€ ea maha, et saada oma raha tagasi.

Niisiis üks murelik klient saatis pmi, et kasutaja on ära võetud. Ma alati igale steami ostjale olen maininud, et ma ei vastuta kuna ma pole esimene omanik ja ei tea kasutajate minevikku.

Ta soovis osta uue kasutaja ja ma müüsin talle, mõtlesin, et mis ma ikka jaman ja andsin talle siis topeltsteamid ja ta on rahul, need ei ole dumped steamid.

Kui sul on ka midagi hingel siis lisa msni ja ma annan midagi kui sa seda üritad teha, siis tule ja lisa!

Ja see, et ma ütlen seal, kuuled vms on see, et sa lubad teha servereid ja asju skriptida mulle, aga sa ei vasta isegi ei ütle oota vms ise chillid vahvlis ringi ja ignod sa oleksid võinud öelda, et sa ei saa, ei taha aga ei.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
393506_460s_v1.jpg

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Sa seletad liiga palju


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti perses kui pettunud ma olen, quiti või rune. Olen cleaned, fishisin endale 10m.. dicesin sellest 18m ning sattusin hoogu ja nüüd cleaned (again).

MASENDAAV!


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti perses kui pettunud ma olen, quiti või rune. Olen cleaned, fishisin endale 10m.. dicesin sellest 18m ning sattusin hoogu ja nüüd cleaned (again).

MASENDAAV!

 

masendav on see, et ma logisin nädal aega tagasi oma rs acci ning 150m oli pangast justkui haitunud.

 

---------- Post added 28-10-11 at 03:18 ----------

 

Masendav on see et ma müün steami mc kasutaja/gift code või üldse raha vastu.

 

[email:2bfueyzk]scily@windowslive.com[/email:2bfueyzk], üldine turg alateema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kopsuarstile..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Forever alone?


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eksisid, järjekorra lõppu.

Järgmine.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Forever alone?

Mu varvast ei viitsi sügada w?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pagan võtku seda närvipõletikku ja muid jamasid.

Pool larfi paistes ja kurk haige.

 

IT'S FRAIDEI!

 

1337 post!


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.