Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Lol:D Mingi tyyp tuli pin ostma. Ytles et archi,ytlesin et saada pm, siis ytles et ta ei saa sisse kasutajasse. Siis otsisin ta profiili ylesse ja vaatasin sealt tal oli mingi selline msn: [email:2cjg56mt]kmannik@hotmail.com[/email:2cjg56mt]

Siis ytlesin talle nii ja vend oli offline:D

 

Lol see vend lisas teise msniga, kysisin et kes oled vahvlist siis ytles et kunagi olin souly aga nyyd sain banni tänu fakerile ja nyyd oled shakira, siis ytlesin aga souly on neaH foorumist siis logis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol see vend lisas teise msniga, kysisin et kes oled vahvlist siis ytles et kunagi olin souly aga nyyd sain banni tänu fakerile ja nyyd oled shakira, siis ytlesin aga souly on neaH foorumist siis logis :D

 

"Ei tea kelle pärast NeaH'il Souly käest ära võeti?" :%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Õigus, minu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi tegin "eksperimenti", et kui lihtne oleks siin foorumis ja üldse internetis raha varastada.

Tegin teema, et müün oma telefoni (SE K810i), see oli mingi aasta tagasi.

Siis Myss oli see nn "katsealune", saatis mulle selle soovitud raha, mina talle telefoni ei saatnud, nagu oli plaanitud. Paar päeva hoidsin tema raha vist enda käes, vaatasin mis asjat saab. Saatsin hiljem raha tagasi aga bänni sain ikkagi, õige kah, sellist asja ei tohiks nagu olla, et nii üle lastakse. Aga noh, siin ma nüüd siis olen, ei meeldi enda kasutajanimi mulle enam üldse, vahetada ka ei saa, sest minu pakutud 25kr foorumile ei kõlvanud, kerigu perse siis. Pmst, tema sai sellepärast bänni, et mul oli arvutis msn-i logi kus me arvutasime seda, mis moodi keegi üle lasta, tema oli kaasosaliseks pmst. Tegelt poleks pidanud nii tegema, ma ei tea mis mul hakkas, juu ma siis olen nii munn. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii see on, tegelikult kui ma ütlen, kas on kerge varastada, jah on kui sul on piisavalt arukust ja vahendeid. Ma müüsin telefoni mis maksis tol ajal mingi 2000-3000 800 krooni eest.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht jah, ma pole ka eriti viitsinud siin tihti käia, mingeid uusi vante on väga palju juurde siginenud, nüüd on S2 ja varsti ka normaalne rool olemas, kaon vist täiesti ära, tahaks saada Eesti esitiimi, võimalus on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanu olijaid ei tunnustata :(

Suckib sajaga, eriti kui veel see kuradi eeskujulike ja muu sellise pasa teema tuli, no tra, kuhu te pressite, kui sa pugesid mingile vandile siis ära tule sellega mulle ninaalla hööruma, lohhid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ütle midagi halvustavat, kuid minuarust see keitzz küll seda väärt pole, käib ja ohib koguaeg.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ongi nohh, tuleb mingite uustulnukate kamp peale, spämmib ja möliseb siin, ajavad moded närvi ja kui sina peaksid minagi kuskil mainima siis lendab warn + saad rämedalt möliseda.

Pmst see foorum on putsis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
See eeskujulike värk on puhas pask, no offence. :)

 

 

eks ta ole ka.

foorumi juhtkond on ka kari vt*e

:D

nahui mingisugused orcutit, tanel_runescape_owns ja menraingayd moded on.

täiesti mõttetu valik. sittagi nad ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks ta ole ka.

foorumi juhtkond on ka kari vt*e

:D

nahui mingisugused orcutit, tanel_runescape_owns ja menraingayd moded on.

täiesti mõttetu valik. sittagi nad ei tee.

 

Sõna ka selle peale.

RS2Eesti aeg oli küll vägev, eriti kui EoReborn koguaeg mu perset trukkis. :D

TEan küll et see Siim oli, aga mis teha. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.