Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline K3lm1k4s
2 tundi tagasi, Genius15 ütles:

ilusti punane kogu aktsiaturg, coop langenud 4.2€'lt 2.95 peale. huhupssss

mul 2 sõpra tõelised diamond-hands tyybid ikka. juba eelmine reede ütlesin et järg nädal asi halb aga siiamaani pole nad midagi müünud. Tõsi küll kasum on neil ikka olemas, sest nad ostsid mitu aastat tagasi coopi. Aga mitte mingit kartust ega midagi, seda ma imetlen :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
4 tundi tagasi, K3lm1k4s ütles:

mul 2 sõpra tõelised diamond-hands tyybid ikka. juba eelmine reede ütlesin et järg nädal asi halb aga siiamaani pole nad midagi müünud. Tõsi küll kasum on neil ikka olemas, sest nad ostsid mitu aastat tagasi coopi. Aga mitte mingit kartust ega midagi, seda ma imetlen :D

dividendiaktsiaid polegi mõtet iga väikese tõusu/languse peale müüa. nendega teenid passiivset tulu iga aktsia pealt, dividendid reinvesteerid kogu aeg ja vana hea liitintress hakkab möllama.

lisaks, enamus börsimaakleritel kirjas, päevakauplemisega kaotab 80-95% nende klientidest raha, seega miks inimesed arvavad, et nad on paremad kui teised? kas neil on siseinfot? vaevalt.

mina arvan, et lihtsam ja ohutum on osta pidevalt ja lased rahal teha raha. järgmiseks majandustõusuks on nagunii kõik tugevalt plussis.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
14 tundi tagasi, Genius15 ütles:

dividendiaktsiaid polegi mõtet iga väikese tõusu/languse peale müüa. nendega teenid passiivset tulu iga aktsia pealt, dividendid reinvesteerid kogu aeg ja vana hea liitintress hakkab möllama.

lisaks, enamus börsimaakleritel kirjas, päevakauplemisega kaotab 80-95% nende klientidest raha, seega miks inimesed arvavad, et nad on paremad kui teised? kas neil on siseinfot? vaevalt.

mina arvan, et lihtsam ja ohutum on osta pidevalt ja lased rahal teha raha. järgmiseks majandustõusuks on nagunii kõik tugevalt plussis.

nõustun selle mõttega, kuigi endale meeldivad rohkem kasvuaktsiad. Tegelt nendel kahel erilist vahet tootluse mõttes ei pruugigi olla, lihtsalt erinevad investeerimisstiilid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Admin
Külaline K3lm1k4s

ekre nr1, mis arvate?

tüübid teevad mu arust täpselt seda asja, mida diktaatorid on koguaeg teinud - halvas ja raskes(covid) olukorras lubatakse kindlakäelist juhtimist ja kriisist välja viimist, ja teepeal tehakse ka kõiki vastaseid maha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ütleks et asi diktatuuri poole küündib.Pigem olekski vaja vaheldust Eesti valitsemisele kui Reform,kes siiamaani viib Eestit euroopa viie rikkama riigi hulka laenates..


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

tavalised populistlikud väljakarjed. kurb on ikka jälgida kui popp see EKRE on, aga no missa teed, teine ja kolmas eesti ongi enamus rahvast 😬


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
On 10.10.2021 at 13:02, Genius15 ütles:

küsitlus: kelle poolt hääletate KOV 2021?

 

 

Siin, kus ma elan, ei ole absoluutselt ühtegi head valikut. Niiet olen otsustanud minna vist sedelit rikkuma ainult :d vähemalt olen midagigi teinud. 

ps ei ütleks, et ma oleks "poliitikavihkaja" inimene, aga no tõesti ei ole mitte kedagi valida. Kõikidele valikutele analüüs tehtud ja potentsiaalsed võitjad ja/või koalitsioonid on nii seda kui teistpidi ikka halvad :D väga kurb. Eks järgmine kord vaja enda kanditatuur üles seada, siis olen piisavalt vana ka vist juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 tundi tagasi, Genius15 ütles:

mõtlesin et kiri tuleb enefitist ja sellest kuidas see torm võttis lhv netipanga maha :D 


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On 5.12.2021 at 10:49, Genius15 ütles:

Oi tere! Keda näha :D

Kuidas siinsel elul kulgeb? Been a long time. 😀


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.