Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline K3lm1k4s
21 tundi tagasi, Kristjan194 ütles:

jooksutosse tegelt vaja uusi, panin end oktoobris toimuvale tartu (pool)maratonile kirja.

Soovitan reebokeid, ise 4-5 aastat aastaringselt kasutanud ja pole veel katki läinud (tallad siledaks joostud ainult :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
3 tundi tagasi, Kristjan194 ütles:

Võtsin asicsud omale. Väga rahul nii vanade kui uutega hetkel. Tipstops :D 

asicsit oleks kohe järgmisena pakkunud, need ka head :D 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
On 8.8.2021 at 13:10, K3lm1k4s ütles:

Soovitan reebokeid, ise 4-5 aastat aastaringselt kasutanud ja pole veel katki läinud (tallad siledaks joostud ainult :D)

kui tald juba sile siis viimane aeg ära vahetada ... soovituslikult vahetatakse jooksutosse iga 500-750km tagant, iseasi kas need üldse niikaua vastu peavad.

nende vanade pastlatega rikud oma liigesed, rühi ja muud tähtsad agregaadid veel ära, pärast vanemana kägised, et põlved, puusad ja selg kogu aeg valusad.

On 7.8.2021 at 15:22, Kristjan194 ütles:

jooksutosse tegelt vaja uusi, panin end oktoobris toimuvale tartu (pool)maratonile kirja.

ainult selle jaoks oli vaja kellegi tuttavat? 😬

tavalised jooksutossud allahindlusega maksavad vaevu 50 euri ja neist piisab küll ja veel. pole vaja mingeid fancy pantsy nike super vaporfly jooksutosse osta selle jaoks. 😅

aga kivi kotti eesmärgi täitmisel ja kerget jalga. iseasi kas too tartu poolmaraton üldse oktoobris toimub, elame näeme.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Most annoying thing in the world.

(24) Crazy Frog - Axel F (Official Video) - YouTube

On 7.8.2021 at 12:39, Genius15 ütles:

ma pakun, et discgolfi kettaid ta sealt ei osta.

Ilmselt küll.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
5 minutit tagasi, K3lm1k4s ütles:

Genius, sa covered callidest tead midagi? mis pfizerist arvad, et covered calle teha?

ei oska mitte midagi öelda nende asjade kohta.

aga nii palju tean öelda, et päevakauplemisega kaotab umbes 95% inimestest raha. seega mina hoian sellest elukast eemale.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
2 tundi tagasi, Genius15 ütles:

ei oska mitte midagi öelda nende asjade kohta.

aga nii palju tean öelda, et päevakauplemisega kaotab umbes 95% inimestest raha. seega mina hoian sellest elukast eemale.

aga kuhu investeerid praegu nt? s&p? ühisrahastus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

balti börs aga selle ralli jaoks vb hilja nüüd. prolly varsti mingi langus tulemas siis saad pardale hüpata :D mu coopi aktsia on +250% kasvu teinud, lhv 100% :D. oleks võinud lihtsalt suurema raha alguses sisse panna 😕 


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

Balti börs on minu arust nagu "harjutusväljak" algajatele, eriti eestlastele. saab lihtsalt aru, mida mingi ettevõte teeb jne. lisaks ka valik ei ole nii kirju. aga pikas plaanis on see ikka päris riskantne koht kuhu raha panna - väike turg (väike likviidsus!!!), mitte ülemäära pika ajalooga firmad, väiksed laienemisvõimalused ettevõtetel jne. coopi hinda vaadates ootan aina enam, mis nägudega need ostjad siis on kui see üks päev xx% alla kukub :D ausalt öeldes on see isegi päris kurb, et inimesed justkui hüppavad "pea ees vette" ja ostavad pensioni eest coopi kokku, mis sest et portfellis peaks ühe aktsia asemel olema vähemalt 20 :D aga eks igaüks teeb nii nagu tahab, see on lihtsalt minu arvamus selle jama kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
22 tundi tagasi, K3lm1k4s ütles:

Balti börs on minu arust nagu "harjutusväljak" algajatele, eriti eestlastele. saab lihtsalt aru, mida mingi ettevõte teeb jne. lisaks ka valik ei ole nii kirju. aga pikas plaanis on see ikka päris riskantne koht kuhu raha panna - väike turg (väike likviidsus!!!), mitte ülemäära pika ajalooga firmad, väiksed laienemisvõimalused ettevõtetel jne. coopi hinda vaadates ootan aina enam, mis nägudega need ostjad siis on kui see üks päev xx% alla kukub :D ausalt öeldes on see isegi päris kurb, et inimesed justkui hüppavad "pea ees vette" ja ostavad pensioni eest coopi kokku, mis sest et portfellis peaks ühe aktsia asemel olema vähemalt 20 :D aga eks igaüks teeb nii nagu tahab, see on lihtsalt minu arvamus selle jama kohta.

Jah, olen nõus et inimesed, kes varem polnud investeerimisest midagi kuulnud ja kui nüüd oma pensirahad kätte said ning suunasid kõik coopi vms teise aktsiasse, võib ees oodata karm reaalsus, et pole see investeerimine midagi nii lihtne :D metsik raha mis muidugi majandusse tagasi pumbatakse praegu, näen seda ise igapäevaselt


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
4 tundi tagasi, Kristjan194 ütles:

Jah, olen nõus et inimesed, kes varem polnud investeerimisest midagi kuulnud ja kui nüüd oma pensirahad kätte said ning suunasid kõik coopi vms teise aktsiasse, võib ees oodata karm reaalsus, et pole see investeerimine midagi nii lihtne :D metsik raha mis muidugi majandusse tagasi pumbatakse praegu, näen seda ise igapäevaselt

20% tm riigile, 20% km riigile + aktsiisid. üle poole rahast otse riigi kukrusse tagasi 🥳

poodides käib ikka ränk tunglemine hetkel, nagu tulumaksu tagastus aeg oleks, aga x10 summades ... 

hea selgituse olukorrale andis täna Rahafoorum.ee.

image.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on kurb jah mis toimub. Usun et juba paari kuu pärast on esimestel needki rahad otsas ning siis mõtlevad et küll oli ikka sitt investeering :D ise müüsin täna coopi ja lhv maha.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
2 tundi tagasi, Kristjan194 ütles:

See on kurb jah mis toimub. Usun et juba paari kuu pärast on esimestel needki rahad otsas ning siis mõtlevad et küll oli ikka sitt investeering :D ise müüsin täna coopi ja lhv maha.

paari päeva pärast mõtled ikka? 🙄

paljudel on tegelikult ammu juba raha ära kulutatud, suurem osa ikka tõmbas mao kohe vägijooki täis ja tonn laiaks linna peal, selles pole isegi kahtlust.

osad "investeerivad" enamus raha kohe kaupadesse, elektroonika, telefonid, arvutid vms sodisse mida tegelikult otseselt vaja pole, aga kuna rahhi sitaks, siis võiks ikka uus kaasaegne jubin olla.

pisku targemad vähemalt maksavad oma laene ära või teostavad kodus remonti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

ja palun väga, coop -7.5% :D ei läinudki nii kaua kui arvasin. 

Veel naljakam oleks nüüd, kui kõik "dip'i" ostaksid ja uue all time high teevad coopile, et see siis veel kõvemini alla saaks kukkuda :D 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

krt ma loodan et ma nüüd mingi prohvet ei ole, päris kahju tegelt nendest pensirahade tüüpidest, kui nüüd börsihaid nad oma lõugade vahele võtavad. Täna juba oli näha seda. Past 5 days on siis coopi jaoks -12.81% (arvestada tuleb ka seda, et hind on langenud ainult 2 päeva nendest viiest. Reedel tõusis, L-P kinni, ja nüüd see nädal siis langus).

Võibolla ajan lihtsalt mingit jama ja tõuseb tagasi :D AMD aktsia puhul polnud 15% langus midagi, tõusti kiirelt tagasi. aga eks need veidi erinevad asjad ka.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks näis jah, et prg müüvad kõik(k.a mina) võtsin oma 170% kasumi välja ja ostan end sisse tagasi kui tundub et hind õigelane :D 

aga kahju neist pole, saavad aru et oleks mõistlik olnud see raha seal edasi hoida jne. :D vb lihtsalt kuri inimene :D 


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
19 tundi tagasi, K3lm1k4s ütles:

krt ma loodan et ma nüüd mingi prohvet ei ole, päris kahju tegelt nendest pensirahade tüüpidest, kui nüüd börsihaid nad oma lõugade vahele võtavad. Täna juba oli näha seda. Past 5 days on siis coopi jaoks -12.81% (arvestada tuleb ka seda, et hind on langenud ainult 2 päeva nendest viiest. Reedel tõusis, L-P kinni, ja nüüd see nädal siis langus).

Võibolla ajan lihtsalt mingit jama ja tõuseb tagasi :D AMD aktsia puhul polnud 15% langus midagi, tõusti kiirelt tagasi. aga eks need veidi erinevad asjad ka.

 

selle kohta on üks hea ütlus.

Tsiteeri

lollidelt tulebki raha ära võtta.

 


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.