Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline K3lm1k4s

keegi teab kuidas näeks välja selline olukord, kui politsei peab auto kinni ja roolis on automaatkasti lubadega juht (auto on manuaal). Lihtsalt kontrollibki lube ja vaatab aknast sisse ja "oi teil on vale käigukast palun tulge autosse"?. kas see on võrdne lubadeta sõiduga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 tund tagasi, K3lm1k4s ütles:

keegi teab kuidas näeks välja selline olukord, kui politsei peab auto kinni ja roolis on automaatkasti lubadega juht (auto on manuaal). Lihtsalt kontrollibki lube ja vaatab aknast sisse ja "oi teil on vale käigukast palun tulge autosse"?. kas see on võrdne lubadeta sõiduga?

http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/8516/milline-karistus-soidan-manuaalkastiga.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
On 4.8.2020 at 16:01, K3lm1k4s ütles:

keegi teab kuidas näeks välja selline olukord, kui politsei peab auto kinni ja roolis on automaatkasti lubadega juht (auto on manuaal). Lihtsalt kontrollibki lube ja vaatab aknast sisse ja "oi teil on vale käigukast palun tulge autosse"?. kas see on võrdne lubadeta sõiduga?

"oih ei pannud tähelegi" 🤣


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

olen vaadanud autosid omale ja enam vähem aru saanud asjadest aga nt kui vaadata mingit audi teemat siis tuleb "B4" "C4" "C5" jne. Mida need tähed ja numbrid tähendavad? sry kui loll küsimus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
20 tundi tagasi, K3lm1k4s ütles:

olen vaadanud autosid omale ja enam vähem aru saanud asjadest aga nt kui vaadata mingit audi teemat siis tuleb "B4" "C4" "C5" jne. Mida need tähed ja numbrid tähendavad? sry kui loll küsimus :D

Tegu on keretüübiga.

Mul oli kunagi Audi A4, 2001 aasta oma, keretüübiga B6.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
4 tundi tagasi, Genius15 ütles:

Tegu on keretüübiga.

Mul oli kunagi Audi A4, 2001 aasta oma, keretüübiga B6.

aaaaa tänud, ma arvasin et keretüübid on universaal v sedaan vms ikka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

krt, ei tea nüüd. tulevad jälle mingid piirangud, majandus aeglustub ja langeb, inimesed jäävad töötuks ja sada muud häda.

ei ole väga savi teema :(


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

network marketile hea.. jeff bezos duubeldas tänu sellele oma net worthi ja rsis oli mängijaid 2x rohkem :D 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
9 tundi tagasi, Genius15 ütles:

keegi kooli ka see aasta läks?

Pole just eriti aktiivne kommenteerija, rohkem loen postitusi vahvlis aga ma ise läksin Tartu Ülikooli informaatikat, ennem õppisin Tallinna Polüs 3 aastat arendajaks. 


m5P9cXJ.png

I'm a soldier standing on my feet, no surrender and I won't retreat.

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õhtust ! 

Küsimus, kui mulle on saadetud pdf failina ankeet meilile ja olen selle arvutisse ära downloadinud siis, kuidas ma saaksin seda niimoodi avada, et saaks selle ankeedi kohe ära täita ? 

Suht veider küsida aga jahm pole varem tegelenud sellise asjaga, kuna pole vaja läinud. 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
5 minutit tagasi, $ten ütles:

Õhtust ! 

Küsimus, kui mulle on saadetud pdf failina ankeet meilile ja olen selle arvutisse ära downloadinud siis, kuidas ma saaksin seda niimoodi avada, et saaks selle ankeedi kohe ära täita ? 

Suht veider küsida aga jahm pole varem tegelenud sellise asjaga, kuna pole vaja läinud. 

küsimus päris tummine, googeldanud oled kindlasti juba. 

kui näiteks topelt peale klikkad, siis ei anna varianti, et saad kirjutada? kas fail on üldse täitmiskõlbulik või pead äkki välja printima, ära täima ja siis sisse skännima?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaks korda klikkisin peale ei lase kirjutada, ju siis ei ole täitmiskõlbulik nagu sa ültesid.

36 minutit tagasi, Genius15 ütles:

küsimus päris tummine, googeldanud oled kindlasti juba. 

kui näiteks topelt peale klikkad, siis ei anna varianti, et saad kirjutada? kas fail on üldse täitmiskõlbulik või pead äkki välja printima, ära täima ja siis sisse skännima?

AA nüüd sain, kui keegi veel hätta jääb siis pdfescape - free online on abiks ! :)

 

Tänud, et aidata üritasid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
55 minutit tagasi, $ten ütles:

Kaks korda klikkisin peale ei lase kirjutada, ju siis ei ole täitmiskõlbulik nagu sa ültesid.

AA nüüd sain, kui keegi veel hätta jääb siis pdfescape - free online on abiks ! :)

 

Tänud, et aidata üritasid :)

ad1d4939f3.jpg


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas mulle ainult tundub või praegu ongi selline olukord kus see oldschool oskab natukene orienteeruda ja uued noored võtavad kohe pintsli kätte ja hoiavad foorumit üleval?
Ma isiklikult ei leia alafoorumeid kuidagi. Isegi kui olen aktiivseks muutnud menüüst. 
Siis ka oma päeviku teemat ei ilmu kohe uute postituste sekka. 
See liigne fookus postitustele mitte alafoorumitele on foorumi suunda küll kahjustanud minu jaoks.

Aga mis toimus aastal 2013?

Community on lahe tho. :( 

Edit:// okei. töötab... -.-


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.