Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Who doesn't love dark humor and Hitler? Butthurt fgs. Alati naljakas vaadata, kuidas mingid lollid lähevad kohe paanikasse ja ei saa naljast aru.

 

Hmm kui see minu pihta käis siis sain naljast aru ja jagasin, et ehk tahab keegi veel naerda, alla lisasin selle kommentaari kuna osad muutuvad kurjaks kui 'mööda oleva' asja postitad.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Spy, miks vahepeal banned olid ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuid siiski Silver, Sanderi vend. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuid siiski Silver, Sanderi vend. :P

 

Küll sa musi oled tark. :*

 

Point polnud üldse selles, et ma sandri vend vaid selles, et Amichie kartis, et jätkan sandri äri vahvlis ja laksis kohe ban pōhjusega: "Sander Samunn vä?"

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küll sa musi oled tark. :*

 

Point polnud üldse selles, et ma sandri vend vaid selles, et Amichie kartis, et jätkan sandri äri vahvlis ja laksis kohe ban pōhjusega: "Sander Samunn vä?"

Some kind of humour? :D

 

Und schlampen gonna get das banhammer.

Lol. Gf.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Und schlampen gonna get das banhammer.

Huvitav sõnakasutusviis sul ma vaatan :D. (Googlega tõlkides: "Ja emased saame banhammer." :D.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ok, mu viimane kasutaja rohkem ei viitsi neid teha. :D

 

tahtsin lihtsalt enne mainida et teie administraator on ikka räige pussy kes kardab konkurente ja niisama mõrapea, tänks

 

Saa üle juba :D


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi teab, kuidas saaks uuendada tahvelarvutil android versiooni? 1.6 to 2.1 or smth.

Mingi odav tahvelarvuti on, mudel on S3C6410ZYOF. Ärge soovitage mul Googlest otsida, sest ma olen juba otsinud sealt.

Tahaks üldse sellega Google Play'le ligi saada ja tõmmata sealt asju, kahjuks ütleb, et unsupported device.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab, kuidas saaks uuendada tahvelarvutil android versiooni? 1.6 to 2.1 or smth.

Mingi odav tahvelarvuti on, mudel on S3C6410ZYOF. Ärge soovitage mul Googlest otsida, sest ma olen juba otsinud sealt.

Tahaks üldse sellega Google Play'le ligi saada ja tõmmata sealt asju, kahjuks ütleb, et unsupported device.

 

Seadete all peaks muidugi update olema/tootja lehel.

You'll discover three common ways to update your Android OS:

 

  1. From the settings menu: Tap on the "update" option. Your tablet will check in with its manufacturer to see if there are any newer OS versions available and then run the appropriate installation.
  2. Visit the manufacturer's site: Every reputable tablet manufacturer (there are some no-name brands on the market) will have a technical support site that offers the latest updates and drivers for your particular model. Visit that site from your device's Web browser, and you'll be able to update other drivers as well.
  3. Connect to your computer: Most manufacturers sell their tablets with a way of allowing them to interface with other computers. Connect your tablet to your computer, launch its proprietary software and grab your owners manual. You can probably reload your entire OS from scratch in a few minutes


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Untitled.jpg

 

Sellist asja näeb praegu arvutikeskus.ee-s, vaadake käbe :D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.