Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

s0whatil oli kunagi siin ju kasutaja ka, tegeles netipetturite listiga kui ma ei eksi. muide, ta oli revo pehlaku vend :D

 

 

Revo vend lol? ma arvan et sa oled ise revo ja tahad s0whati vend olla :D

 

Nahhui, ei viitsi scammida, mida ma scammin kui ta tahab ette ja postitada ei raatsi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Loool, see teeb temast scammeri kui ta ei raatsi postitada? :O

 

 

 

Kes on Revo? :D

Revo Pehlak, löö googlesse sisse.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
s0whatil oli kunagi siin ju kasutaja ka, tegeles netipetturite listiga kui ma ei eksi. muide, ta oli revo pehlaku vend :D

 

Eston ja Jost on revo vennad, s0vhatil oli minumeelest jah mingi kokkupuude revoga, kuigi ei mäleta kas nad vennad olid


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris karm enam ei saa arutada selle aktivisti teema üle :D suleti :D :d

http://url24.ee/suletud


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loool, see teeb temast scammeri kui ta ei raatsi postitada? :O

 

Kerge kahtlus pole siis? Kui kutt ütleb, ma ei viitsi su teemasse postitada või PM-da, ainult siis käin vahvlis kui ostan või müün midagi ja juhuslikult ta just oli ostmas mille minult. Oleks see olnud õige s0what siis ei oleks mingit probleemi olnud sellel inimesel ka minule PM saata või teemasse postitada. Kuna tegu oli siiski 99% mingi feikeriga kes püüdis omakasu saada ja ülelasta siis mida oleksid sina teinud? Kutt ütleb, ahh ma see ja see, ette ei anna sulle logida ei viitsi et Pm-da, müüd või ei müü? Tra ofc, et ei müü. See et kui sina mingi 15a. oled siis see on su oma mure. Less pc bro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge kahtlus pole siis? Kui kutt ütleb, ma ei viitsi su teemasse postitada või PM-da, ainult siis käin vahvlis kui ostan või müün midagi ja juhuslikult ta just oli ostmas mille minult. Oleks see olnud õige s0what siis ei oleks mingit probleemi olnud sellel inimesel ka minule PM saata või teemasse postitada. Kuna tegu oli siiski 99% mingi feikeriga kes püüdis omakasu saada ja ülelasta siis mida oleksid sina teinud? Kutt ütleb, ahh ma see ja see, ette ei anna sulle logida ei viitsi et Pm-da, müüd või ei müü? Tra ofc, et ei müü. See et kui sina mingi 15a. oled siis see on su oma mure. Less pc bro.

 

Kle tühjenda oma postkasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://surnuaed.net/walter/ #notbad

 

12772.jpg

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.