Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Well, minekut tänaseks.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zw010Z8jAGk&list=PLsbqWFLznjvZFHUPuNcmYkjt oyYg4P3_b

 

Kas enamus vahvlitel on sõprade puudus või lihtsalt suur tähelepanu vajadus? Üha rohkem ja rohkem tehakse enda sünnipäeva teemasid. Kas tõesti mitte keegi ei soovi teile õnne?

 

Aamen :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas enamus vahvlitel on sõprade puudus või lihtsalt suur tähelepanu vajadus? Üha rohkem ja rohkem tehakse enda sünnipäeva teemasid. Kas tõesti mitte keegi ei soovi teile õnne?

 

Eks tähelepanuvajadus ja ego teevad oma töö, ära ole pahane. Kus siis mujal kui mitte vahvlis oma tähelepanuvajadus ja üksjndust rahuldada. :)

 

Nahhuj, eile oli suvi, täna totaalne sügis. Homme vōib siis jälle lume lōusta nautida? ;)

 

Hellou :)

 

Tere, Mikk.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas enamus vahvlitel on sõprade puudus või lihtsalt suur tähelepanu vajadus? Üha rohkem ja rohkem tehakse enda sünnipäeva teemasid. Kas tõesti mitte keegi ei soovi teile õnne?

 

Täpselt minu mõtteviis :D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas enamus vahvlitel on sõprade puudus või lihtsalt suur tähelepanu vajadus? Üha rohkem ja rohkem tehakse enda sünnipäeva teemasid. Kas tõesti mitte keegi ei soovi teile õnne?

 

Vanasti oli all kohe näha, kui kellegil sünnipäev.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi teab öelda, miks Prosinec modest ilma jäi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oli see nali või tõsi ? :D

Üks kerge küsimus, et kui vaadata mõtteliselt vahvli aktiivsuse tabelit, kas see on siis viimasel ajal langenud või jäänud samale tasemele ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kelle skype on " s0what. "

Üritab mille osta mult, käib siis ette kui rohkem tehinguid mul aga ise ei taha postitadagi teemasse ja kust ma siis tean kes ta on? :D

 

Ära müü lihtsalt siis, kui ta ei taha postitadagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kelle skype on " s0what. "

Üritab mille osta mult, käib siis ette kui rohkem tehinguid mul aga ise ei taha postitadagi teemasse ja kust ma siis tean kes ta on? :D

 

s0whatil oli kunagi siin ju kasutaja ka, tegeles netipetturite listiga kui ma ei eksi. muide, ta oli revo pehlaku vend :D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.