Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere tere!

Hästi läheb, sinul?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga pere ei hoia ühte, kuna pere ei ole neid hoidnud kunagi minevikus

 

Nagu kõigel muul siis ka sellistel teemadel on erandeid. Tean ka kahte venda kelle isa neid terve üleskasvamise aja peksis. Vanemaks saades ja iseseisvamaks muutudes võeti ema ja õde kaasa ning leiti võimalus tema juurest ära minna. Ühe venna kohta ei oska öelda, kuna pole kunagi küsinud aga teiselt vennalt küsides, keda ta kõige rohkem vihkab tuleb vastuseks, et "oma isa". Kurb juhus aga ka selliseid on ja kahjuks mitte üldse vähe.

 

Aga arvestades Sandri ja ta venna umbkaudset vanust ning seda, et nad ühe katuse all elavad on äärmiselt ebatõenäoline, et neil mingeid eelnevaid meeletuid konflikte omavahel on olnud. Kui keegi sulle ikka paska keerab siis sa, kas sööd ta välja või lähed ise minema. Seega võib loogilise järelduse teha, et selliseid asju ennem juhtunud ei ole.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et Kihnu Virve võiks olla Vahvli uus maskott. Kes poolt?

kihnu_virve_N%C3%A4dal.jpg?1289895819

 

Ükskõik sul ikka ei ole päris, miski sinu hinge ikka närib. Ma poleks elus oodanud ,et sa selliste lapsikute tegudeni langed. Sa oled alati sellise väga korrektse, lühida ja veits nagu ametliku mulje jätnud endast, nagu olekski tegu ehtsa ärimehega kellel on koguaeg kiire ja tegemist ning pole aega pikka loba ajada ja nüüd siis nii. Aga noh eks meil kõigil ole omad momendid ning erinevad motivaatorid sunnivad teistmoodi käituma, sõltuvalt olukorrast.

 

 

Muidugi Sander kunagi seda posti näeb siis tõmba oma vennale korralik litt kolmnurka las lämbub mõned hetked ja ehk mõtleb oma tegude üle järgi. Kellegi maha panemine on üsna nõme aga oma perekond maha panna olgu ta siis pini poe näol või mõnel muul moel on ühte head ketukat väärt küll.

 

Loodan, et asjad laabuvad teil lõpuks ning Amichie unustab oma viha ja Sander naaseb.

 

Aamen.

 

Eks ta nii kipub olema jah, nõme. Omasi tuleks hoida siiski, olenemata olukorrast.

 

Üle pika aja esimene asi millega ma nõustun.

Nagu kõigel muul siis ka sellistel teemadel on erandeid. Tean ka kahte venda kelle isa neid terve üleskasvamise aja peksis. Vanemaks saades ja iseseisvamaks muutudes võeti ema ja õde kaasa ning leiti võimalus tema juurest ära minna. Ühe venna kohta ei oska öelda, kuna pole kunagi küsinud aga teiselt vennalt küsides, keda ta kõige rohkem vihkab tuleb vastuseks, et "oma isa". Kurb juhus aga ka selliseid on ja kahjuks mitte üldse vähe.

 

Aga arvestades Sandri ja ta venna umbkaudset vanust ning seda, et nad ühe katuse all elavad on äärmiselt ebatõenäoline, et neil mingeid eelnevaid meeletuid konflikte omavahel on olnud. Kui keegi sulle ikka paska keerab siis sa, kas sööd ta välja või lähed ise minema. Seega võib loogilise järelduse teha, et selliseid asju ennem juhtunud ei ole.

 

Pole oma isa näinudki seega olen kõige eest oma emale tänulik.

 

Homme oleks vaja midagi tähtsat sulle rääkida rinx.

Täna enam ei jõua pean tööle minema varsti :S

 

Foorumi kirjad jms. muutusid nagu kuidagi suuremaks, miks ? :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik minecraft pelajad liituge hunger games - 188.165.137.83


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väljavõte swedi teenustasudest, röövlid :(

 

130409170446.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole just kõige parem kvall, aga väiksel sõrmel lihahaava natuke näha ja hetkel keskmisel sõrmel totaalne vere pidamatus

[ATTACH=CONFIG]2822[/ATTACH]

 

Pole sul ju häda midagi..väike kriim on seal käe peal.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäletan kui ma nukid ära tampisin ja siis traumapunkti sõitsin.. :D

 

Hahaa, Sander banned mölisemise pärast või mille pärast?

Muudetud liikme 5LOOPS'i poolt

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mäletan kui ma nukid ära tampisin ja siis traumapunkti sõitsin.. :D

 

Hahaa, Sander banned mölisemise pärast või mille pärast?

 

loe paar lehte tahapoole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lugesin jah... Millegipärast ma arvasin seda juba paar kuud tagasi, et mingi aeg lendab temagi suure kaarega siit vahvlist minema.

Amichie - "aga pärast sa kahetsed seda, sest üks klikk minu poolt ja su kliendibaas kuivab kokku nagu Kihnu Virve" - Krt kuidas ma naeran :D:D

 

Kuigi noh, ega ta scami pärast banni saanud ju..

Muudetud liikme 5LOOPS'i poolt

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugesin jah... Millegipärast ma arvasin seda juba paar kuud tagasi, et mingi aeg lendab temagi suure kaarega siit vahvlist minema.

Amichie - "aga pärast sa kahetsed seda, sest üks klikk minu poolt ja su kliendibaas kuivab kokku nagu Kihnu Virve" - Krt kuidas ma naeran :D:D

 

Kuigi noh, ega ta scami pärast banni saanud ju..

Swagerda minema siit.

 


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://martkoik.wordpress.com/2013/04/09/kuidas-facebookis-vahem-ahv-olla/

Tra kui õiget juttu räägib ikka.

 

Finnish sa lahkuma ei pidanud? Ära mõtle, et midagi sinu vastu oleks vaid nägin su posti ükspäev lihtsalt.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saatke häid laule. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

HAHA KULD!!!!:D

 

"Ma õppisin koolis, et kui pealkirjale punkti paned, oled munn."

"Isegi siis kui sa oled ahv. Aga…kas sa tahad käituda nagu ahv?"

"


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://martkoik.wordpress.com/2013/04/09/kuidas-facebookis-vahem-ahv-olla/

Tra kui õiget juttu räägib ikka.

 

Finnish sa lahkuma ei pidanud? Ära mõtle, et midagi sinu vastu oleks vaid nägin su posti ükspäev lihtsalt.

 

Mõned tähtsad asjad vaja teha ennem minu leave queue't.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust saab nagu youtube videot endale arvutisse tõmmata? Mitte ainult lauluna vaid, et saaks videot arvutist ka vaadata.

//edit fixed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.