Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Amichie järgmine kord informatsiooni tahate Henry-ga siis võtke minuga ühendust mitte ärge nuhkige mujalt. Kuradi 2 klouni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Amichie järgmine kord informatsiooni tahate Henry-ga siis võtke minuga ühendust mitte ärge nuhkige mujalt. Kuradi 2 klouni.

Vali sõnu, poiss.

 

EDIT:

 

Niiet too tüüp ei ajagi jama? Su oma vend? :D Ja sa ajadki siis päriselt sellist juttu talle? Sööd ka seemneid?:D

 

Selle 5 minuti tööga võtad minult turu üle? Mida on pakkuda sinul, mida Vahvlis juba pole? St. kopeerisid jälle lihtsalt sisu Vahvlist maha. Sh. minu pinnipoe.

 

Nali naljaks. Tänaseni oli mul sinust suht ükskõik, aga nüüd sa hakkad juba isiklikult mind ründama.

 

Üldiselt mõtle ennem millega riskid, kui minuga hüppama tuled. Ma saan aru, et sa praegu oled õhku täis ja arvad, et oled jumal, aga pärast sa kahetsed seda, sest üks klikk minu poolt ja su kliendibaas kuivab kokku nagu Kihnu Virve. Minul vahet pole, sest sinu asemele tuleb keegi uus. Turul midagi ei muutu, foorumis midagi ei muutu. Ma seda kõike ennem näinud juba mitmeid kordi. Äratõusnud pinniärikad. Näevad esimest korda suuremat raha ja siis muutuvad jumalateks. Lihtsalt jäta meelde - ei sinu isiksuses ega kullaäris ega pinniäris pole midagi erilist - sind võib ükskõik kes teine asendada. Ja asendajaid meil jätkub.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vali sõnu, poiss.

 

EDIT:

 

Niiet too tüüp ei ajagi jama? Su oma vend? :D Ja sa ajadki siis päriselt sellist juttu talle? Sööd ka seemneid?:D

 

Selle 5 minuti tööga võtad minult turu üle? Mida on pakkuda sinul, mida Vahvlis juba pole? St. kopeerisid jälle lihtsalt sisu Vahvlist maha. Sh. minu pinnipoe.

 

Nali naljaks. Tänaseni oli mul sinust suht ükskõik, aga nüüd sa hakkad juba isiklikult mind ründama.

 

Üldiselt mõtle ennem millega riskid, kui minuga hüppama tuled. Ma saan aru, et sa praegu oled õhku täis ja arvad, et oled jumal, aga pärast sa kahetsed seda, sest üks klikk minu poolt ja su kliendibaas kuivab kokku nagu Kihnu Virve. Minul vahet pole, sest sinu asemele tuleb keegi uus. Turul midagi ei muutu, foorumis midagi ei muutu. Ma seda kõike ennem näinud juba mitmeid kordi. Äratõusnud pinniärikad. Näevad esimest korda suuremat raha ja siis muutuvad jumalateks. Lihtsalt jäta meelde - ei sinu isiksuses ega kullaäris ega pinniäris pole midagi erilist - sind võib ükskõik kes teine asendada. Ja asendajaid meil jätkub.

 

 

Aamen!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea mida ta sulle veel rääkis, mina nägin vaid seda osa kus ta nuttis oma aktivisti embleemi üle ja see kuidas nuhkisid p2p tehingute kohta ning pidi sulle välja uurima. Mis puutub foorumisse siis see pole teps mitte vahvli koopia, seda sa vist peaksid isegi aru saama ja teiseks p2p poodi on ülemaailma palju ja erinevaid, nagu sa ka mainisid siis üks neist oli see sait millest ta skypes rääkisid, nii, et ära ennast nii geniaalseks ka pea. Jah, ma tean ka mida see sinu "1 klikk" tähendaks, aga paljud teaksid siiski mille eest ma banned olen. Pealegi olen ma juba selle peale ka mõelnud kui ma peaks banni saama, ega sellepärast küll pinnipood seisma jää.. :D

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea mida ta sulle veel rääkis, mina nägin vaid seda osa kus ta nuttis oma aktivisti embleemi üle ja see kuidas nuhkisid p2p tehingute kohta ning pidi sulle välja uurima. Mis puutub foorumisse siis see pole teps mitte vahvli koopia, seda sa vist peaksid isegi aru saama ja teiseks p2p poodi on ülemaailma palju ja erinevaid, nagu sa ka mainisid siis üks neist oli see sait millest ta skypes rääkisid. Jah, ma tean ka mida see sinu "1 klikk" tähendaks, aga paljud teaksid siiski mille eest ma banned olen. Pealegi olen ma juba selle peale ka mõelnud kui ma peaks banni saama, ega sellepärast küll pinnipood seisma jää.. :D

 

Kahju... sa ikka ei ole kahe jalaga maa peal.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sooo, how's everybody doin'?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kobin magama ära, vaja homme korralik kool teha :D

 

aeg on väävel väävel väävel, hääl pole käävel käävel käävel


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sooo, how's everybody doin'?

 

 

Mulle küll eriti ei meeldi lugeda kahe maineka inimese sõnavõtmisi, aga tundub, et see Korea teema mõjub. Üle pika aja kerisin ''Vabateemas'' mitu lehekülge tagasi, et lugeda miks Sander banned ja miks Markus postitas siia.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mulle küll eriti ei meeldi lugeda kahe maineka inimese sõnavõtmisi, aga tundub, et see Korea teema mõjub. Üle pika aja kerisin ''Vabateemas'' mitu lehekülge tagasi, et lugeda miks Sander banned ja miks Markus postitas siia.

Ja mis su arvamus siis on kõigest sellest?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.