Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

mis see sinu asi on, las ta tegeleb oma asjaga, vaja ilkuda kõige üle. sa pidid juba paar päeva tagasi siit lahkuma, oleks aeg kah.

 

Mine ise minema, keegi ei oota sind siin.

 

Jeesus, te kõik suudate ennem või peale mind täpselt postitada.

Loe uuesti.

 

@Maletaja

Kas Xanax mitte rahusti ei olnud ? :D

 

Ma su suur fänn, lugesin seda foorumi kohta postitust. Naabrinaine Maie loodab, et sa ta ka kunagi ära võtad. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine ise minema, keegi ei oota sind siin.

 

 

 

Ma su suur fänn, lugesin seda foorumi kohta postitust. Naabrinaine Maie loodab, et sa ta ka kunagi ära võtad. :D

 

Hehehh :D, selged pildid.

 

@Dampf

Nüüd hakkas mulle rohkem huvi pakkuma see miks sa vait jäid peale seda kui sa ise tõid teemaks sinupoolt ostetud pluginad mida sa installid ning ma tõin teemaks maksetõestuse.

 

U got problems, sir.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Hehehh :D, selged pildid.

 

@Dampf

Nüüd hakkas mulle rohkem huvi pakkuma see miks sa vait jäid peale seda kui sa ise tõid teemaks sinupoolt ostetud pluginad mida sa installid ning ma tõin teemaks maksetõestuse.

 

U got problems, sir.

mul on muud kah teha kui siin vahvel.net oodata sinu positusi, ning kui sa pole tellija siis ei avalikusta midagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul on muud kah teha kui siin vahvel.net oodata sinu positusi, ning kui sa pole tellija siis ei avalikusta midagi

 

Sest sul pole mida avalikustada isegi kui ma telliks.

Netis on kõik tasuta üleval, usub ka keegi su sitta, et sa oled mingi plugina ostnud või ostad neile tarkvaradele?

 

See on suht common vabandus teades, et keegi keeras kotid pahupidi.

Valel on lühikesed jalad, sellel valel pole kunagi jalgasid olnudki.

 

"Mul on parematki teha........ / Mul on muud ka teha......"

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2.2.2 Ükski foorumikasutaja pole palgatud sinu küsimustele õigesti vastama. Eksimine on inimlik ja kui keegi eksib, ole ka inimlik — ära hakka kohe sõimlema: “MIKS TE EI VASTA?? LOLLID OLETE VÄÄ???”. Selline käitumine ei ole kooskõlas meie foorumi reeglitega ja saab reeglite järgi ka karistatud.

.

.

.

.

 

 

Finnish närvidele hakkad käima oma ilatsemisega. Lubasid ära minna, palun mine nüüd :) Pidid ju ainult 1 pm ära ootama ja siis enam kunagi tagasi tulema?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2.2.2 Ükski foorumikasutaja pole palgatud sinu küsimustele õigesti vastama. Eksimine on inimlik ja kui keegi eksib, ole ka inimlik — ära hakka kohe sõimlema: “MIKS TE EI VASTA?? LOLLID OLETE VÄÄ???”. Selline käitumine ei ole kooskõlas meie foorumi reeglitega ja saab reeglite järgi ka karistatud.

.

.

.

.

 

 

Finnish närvidele hakkad käima oma ilatsemisega. Lubasid ära minna, palun mine nüüd :) Pidid ju ainult 1 pm ära ootama ja siis enam kunagi tagasi tulema?

 

Loe see reegel ise ka läbi ennem kui hakkad reegleid mu pihta pilduma :fp:

Ma ei ole ole talle peale surunud, et ta peab mu küsimustele vastama, ta on ise vastanud.

 

Käin närvidele sulle oma ilatsemisega?

Okei ma hoian oma suu koos, siis ila ei tilgu.

Kirjutamiseks läheb vaja näppe seega mõttle mingi parem sõna mida kasutada "ilatsemise" asemel.

 

 

 

 

 

http://vahvel.net/showthread.php?161614-Boss9812-saaksin-mode&p=2297643#post2297643 dat topic....... :D

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dvi vahvli juhtkond võtke vastu, ärge laske nii head võimalust käest...

Nimeta.png


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kutt tõmbab scriptereid maha lebolt, usun juhtkond peaks kindlasti selle avalduse peale mõtlemist harrastama, eriti pädevad nad muidugi sellel alal pole. :D

 

Hhahahaha tõesti päevanali .. võtke vastu andke poisile võimalus!:D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:O

[TABLE=width: 600]

[TR]

[TD=width: 568]Tere, Martin.

 

Keegi proovis hiljuti kasutada rakendust, et teie Google'i konto e-posti aadressile ****@gmail.com sisse logida.

 

Takistasime seda sisselogimise katset juhuks, kui tegemist oli kaaperdajaga, kes proovis teie kontole juurde pääseda. Vaadake üle sisselogimise katse üksikasjad:

 

[TABLE=width: 100%, align: left]

[TR]

[TD=width: 13][/TD]

[TD]laupäev, 6. aprill 2013 11:48:23 UTC

IP-aadress: 93.88.99.172

Asukoht: Eboli, Italy[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loom, juhtub ... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvata on, et kui sa politseinikule näkku karjud, siis ta ütleb sulle vastu "mida sa karjud".

Iseenesest ju loogiline kas sa ei leia, või teeb see ilmtingimata temast lolli mendi?

 

Raiskasin oma aega selle lugemisega kõigest.

 

Ma ei saa aru, kuidas sa üldse lubadeta sõita saad ja sind niisama, ilma millegita minema lastakse.

Su laused ja väited on sama auklikud nagu on Tallinna teed. Üldsegi pole ma kindel, kas see rullnoka märg unenägu mille sa meile just rääkisid sulle kuulub.

Pigem on tegu fantaasiarikka inimese produktiga.

 

Iga nelja päeva tagant võib lugeda seda kuidas sa politseiga kokku põrkasid - peeti kinni, neid nägid või midagi sarnast nendele.

 

Eesti kirjanike liit oleks su üle väga uhke.

 

Kenas transformeri stiilis kirjutad.

Ühel hetkel kirjutad nagu oleksid ise auto ja ühel hetkel kirjutad nagu oleksid inimene.

Otsusta ära, kas oled auto või inimene - anna mulle ka palun teada, tunnen su pärast muret.

 

Tuletan sulle meelde, et see siin on vabateema kus käib arutelu kõige ja kõigi üle.

Ma ei ole su suhtes olnud ka solvav.

Alustan arutelu su postituse üle kõigest.

 

Seega rahusta ennast maha ja anna mulle mõistlik ning viisakas vastus (mäletad, eile ajasid mult mõistlikut vastust oma trashtalkile taga - jokes on you)

Ei paku sulle seda rõõmu nii lihtsalt, et saaksid oma lisatud foorumikeelude arvu tõsta.

 

Kui sul on tõsine tahtmine ära panna pidevalt, siis PM kast on avatud, edaspidiselt aga avalikud tõmbelmised saavad warnitud. Get ur facts straight ennem kui sipsid. Esiteks mul on load juba Septembrist saati, teiseks mis ajast minu auto rullnoka märg unenägu on? Loogiline, kui ma ütlen 2x talle ja ta ikka ei kuule ja tõstan häält. Ja kui sind torgib, kuidas ma kirjutan, siis vaata mööda, mitte ära vingu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tere, fin käisin jälle foorumis lammutamas aga nelja alafoorumisse jäid teemad tegemata kui vaatasin, et see lohh kustutab postitusi :D

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

finnish ikka pläriseb siin foorumis?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu näha siis jah.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa ei mõista lugeda kallis Martin ?

Loe teine kord veel, sai selgelt öeldud, et sinu jutuke on rullnoka märg unenägu, mitte su auto.

 

Kahjuks pean sulle vastama samamoodi nagu vastasid sina mulle eile.

Mõislikut vastust sult nagunii ei tule.

 

Lase käija lükka mu postitusele warn, i dare you.

Demonstreeriksid kuidas käib valehoiatuste andmine.

 

Loe mu postitus nüüd teist korda üle ja proovi, ehk teine kord suudad anda mulle adekvaatse, mõistliku ning viisaka vastuse.

 

80.jpg


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei taju, miks teda ära ei eemaldata? Ega keegi teda ilmselt taga ei igatseks


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas just mitte sellepärast, et ta ei ole reelgeid rikkunud???

See oleks freeban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.