Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kellegil p2p pole müüa ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellegil p2p pole müüa ?

 

Võta msnis ühendust, müün 6.5€ per p2p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hind võiks olla odavam.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma lõunast saati juba ootan, et vastaksid p2p osas :(

 

Kirjutasid ikka mulle?

 

Paraku pole mulle su teksti jõudnud..

 

msn mcsannu@live.com või skype kulla.ari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kirjutasid ikka mulle?

 

Paraku pole mulle su teksti jõudnud..

 

msn mcsannu@live.com või skype kulla.ari

Oled online või eemal ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Tõsi, pean kahjuks/õnneks enamasti selle tekstiga nõustuma, v.a nende calabria ning teiste halvustamisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõsi, pean kahjuks/õnneks enamasti selle tekstiga nõustuma, v.a nende calabria ning teiste halvustamisega.

 

Ka poolt finnish postiga! : ))


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahepeal facebookis jagati seda Euroalustest tehtud voodit. Ehk keegi teab kedagi kes seda jagas ja oskaks mulle privaatsõnumitesse lingi panna ? Oleks väga tänulik.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Dunno, kõikidest skriptidest, kujundustest jmt. mida ma olen Vahvlis müünud, olen ma ainult ühe korra näinud, et keegi kasutaks seda ilma minu loata ning ka too kord sai asjad selgeks räägitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

looooooooooooool

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõsi, pean kahjuks/õnneks enamasti selle tekstiga nõustuma, v.a nende calabria ning teiste halvustamisega.

 

sama siin v.a hostme vennad.

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
there i said it*

 

poh see, kiirelt kirjutatud tekst ka ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
poh see, kiirelt kirjutatud tekst ka ju :D

 

Nagu närvamiseks tavaks. Ma ei leia selle postituse tegemiseks tegelt otsest põhjust? Milleks, mine ja ole. Ei hakka puudust tundma ausalt ka. Puhas tähelepanu vajadus ju poisil. Oleks asi jäänud selle petturi fb lehe teemaga, aga ei kütame edasi! :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nagu närvamiseks tavaks. Ma ei leia selle postituse tegemiseks tegelt otsest põhjust? Milleks, mine ja ole. Ei hakka puudust tundma ausalt ka. Puhas tähelepanu vajadus ju poisil. Oleks asi jäänud selle petturi fb lehe teemaga, aga ei kütame edasi! :D

Selliseid isikuid olen ma oma foorumi administraatori olemise ajal näinud umbes 5-8tk, kui nad saavad banni siis tahavad kuu jooksul 10 korda seda eemaldada. Enamikel hakkab siis puberteet ja nad möllavad kõige vastu, ei ole palju vaja ka, et neid ärgitada. *köh köh* Sander.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil China Post Air Mailiga kogemusi on ? Kuidas tellitud kaup minuni jõuab ? Kuller toob ukse taha või pean kuskile järgi minema ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu närvamiseks tavaks. Ma ei leia selle postituse tegemiseks tegelt otsest põhjust? Milleks, mine ja ole. Ei hakka puudust tundma ausalt ka. Puhas tähelepanu vajadus ju poisil. Oleks asi jäänud selle petturi fb lehe teemaga, aga ei kütame edasi! :D

 

Loe siis uuesti läbi kui pea ei võtnud, lol.

 

Kellegil China Post Air Mailiga kogemusi on ? Kuidas tellitud kaup minuni jõuab ? Eesti posti kuller toob ukse taha või pean kuskile järgi minema ?

 

Hiinast tuleb siis võib minna 2 nädalat kuni 2 kuud, eesti post toob postkasti jap

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.