Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

No üldiselt pole ma selline kes koha üles ütleb ja hiljem seda tagasi hakkab nõudma, kui pakutakse siis teine asi, seega jääb ära. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No üldiselt pole ma selline kes koha üles ütleb ja hiljem seda tagasi hakkab nõudma, kui pakutakse siis teine asi, seega jääb ära. :)

 

TBH sa oled üsna vajalik sellele foorumile. Praegused moderaatorid on küll tublid korda hoidma aga tundub, et neil on 0 kogemust scammeritega.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
TBH sa oled üsna vajalik sellele foorumile. Praegused moderaatorid on küll tublid korda hoidma aga tundub, et neil on 0 kogemust scammeritega.

 

No endiselt, see asi pole minu teha. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
images?q=tbn:ANd9GcR_O-1bQj2Vv9zxYzJGiGwp0jhQbWiRBiPR0FdWGoh3So-40kjk5Q

 

Ya rly.

Esiteks, see avaldus mis tehti n.ö minu kohta. Mina pole seal süüdistatav, vaid hoopiski tunnistaja rollis.

Teiseks, muid teemasid(või isegi kui on, siis 2011 aprillis tehtud, kui mul msnile enam ligipääsu polnud) mu kohta polegi, kui pmst see Chilli & Raineri teema.

Kolmandaks, kui sa tõesti asjaga kursis pole, siis ole igaks juhuks tasem, eks ? ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On CS serverit raske ülal pidada? Pole varem kokkupuutunud kuid oleks plaanis rentida üks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
TBH sa oled üsna vajalik sellele foorumile. Praegused moderaatorid on küll tublid korda hoidma aga tundub, et neil on 0 kogemust scammeritega.

 

No ehk tuleb mõni banhammer kunagi ja lööb korra majja, hetkel väga ei suudeta jap. Kedagi suurt ei koti ka aetakse mingeid väikseid sulisid taga kui suuremad lüpsavad foorumis korralikult raha ja korraldavad kolmik scamme..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahad tunda selle sõna mõju ka? :D

 

Who are you?

 

Inimeste profiilid vahetuvad siin Vabateemas nii tihti, et vahepeal ei saagi aru, kes on kes :S


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kohekohe trenni ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ehk tuleb mõni banhammer kunagi ja lööb korra majja, hetkel väga ei suudeta jap. Kedagi suurt ei koti ka aetakse mingeid väikseid sulisid taga kui suuremad lüpsavad foorumis korralikult raha ja korraldavad kolmik scamme..

 

Tgelt ka kandideeri tagasi adminiks/modeks praegused moded ikka väga laisad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.