Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kõigile kellele selle saatnud olen, on seda kohe edasi sheerima hakanud. Kõva huumor ikka:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
CSS go go. Movement on saast, muidu kannatab mängida küll :D

 

Mul ei kannata üldse mängida, sest mul on nõrk arvuti, kuid varem mängis FPS 100 ilusti ära koos low settidega ning FPS configuga. Nüüd on puhta kraavis FPS omadega - 20-40. Mitte midagi ei saa teha põhimõtteliselt. R.I.P 1.6.

Googles ka juba väga palju negatiivset selle kohta. Võibolla võetakse mõistus pähe ja tehakse korda, kuid see on ka 2% 100'st.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei oska õelda kuidas teil on, aga meil on üldiselt lauataha minnes taldrikud lauapeal , suurem kauss lauakeskel, ja siis söö niipalju kui ihaldad. kuna meie lauas istuvad kõik kooli kõige näljasemad, on tihti nii, et me ootame kuni mõni naaberlaud tühi on, võtame nende toidupoti endale, ja sööme tolle ka tühjaks.

selle 50 sendisees on veel piim/jogurt/keefir + praekõrvale on salat.

Üldiselt on nii, et kui on söödav toit, siis keegi näljasena minema ei lähe. Paar korda, kui kõrvallauad tühjad on olnud, on kak kokkade käest juurde küsitud :D

Söögid ise on puhtad, pole ise midagi leidnud, ja ei tea et keegi teine ka midagi ebasobivat toiduseest leidnud oleks

 

45senti on meil.

 

sellest Suurest kausist j2tkub vaevalt kahele inimesele. :D toidud on kyll muidu t6esti head :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajasin juuksed maha, õhh, külm on :D ära juba harjutud poolteist kuud selle patsiga.

Nädalakene ja peaks ära harjund olema :) Õnneks pole eriti külm ka, ses suhtes, et detsembris olin 3mm ja -20C või mis need külmalained vahepeal tulid.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ajasin juuksed maha, õhh, külm on :D ära juba harjutud poolteist kuud selle patsiga.

Nädalakene ja peaks ära harjund olema :) Õnneks pole eriti külm ka, ses suhtes, et detsembris olin 3mm ja -20C või mis need külmalained vahepeal tulid.

 

Lucky, peaks ka lõnga maha ajama, ei mäletagi millal ajasin mingi nädal tagasi vms. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

hea muusika mängima ja turniiridele. :D

 

Täna siis plaanis hommikuni turnatada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh... Eile läksin välja ning siis oli rahval mõte, et plubi minna. Mõeldud tehtud võtsin ühikast läpaka ja riided ning pesemisasjad ka viisin sõbra juurde. Hommikul 7.30 sai plubis pidu läbi ja ma läksin sõbra juurde pessu ja siis kooli edasi otse... Siiamaani kakerdan üleval ning kohevarsti liigun tagasi Türile. Pilt ei seleta enam pimedas raisk :D Trepist käia ei saa igaljuhul ilma, et komistaks iga astme taha.

 

 

 

[spoiler=Pilt]

233mQ

 

 

pokker

 

 

Mjaa, kui sa niimoodi üritad laudu jälgida, et nad kõik ekraanile mahuvad siis ei ole asjal erilist mõtet.

 

Kasuta pokertrackerit ning lase 8+ lauda korraga, palju efektiivsem kui jälgida suudad.

 

 

//EDIT. Kui kellegil tekib küsimus kas ma olen kunagi pokkerit kõvasti tagunud siis vastuseks on jah. Teenisin kordades rohkem, kui praegu RSiga aga sõi ära kogu minu aja ning kool ja eraelu vajasid ka elamist. Peale pokkerist loobumist ning 2 aastat pausi tuli free trade tagasi ning leidsin mõnusa alternatiivi rahategemiseks RSi näol, mida mängisid ainult siis, kui vaja oli. Kuigi kasud olid sitaks väiksemad siis oli aega sellevõrra rohkem ning harjusin ümber.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ma olen pime või tõesti pole steamis ,enam battlefield 3 müügis ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas ma olen pime või tõesti pole steamis ,enam battlefield 3 müügis ?

BF3 ikka Origini mäng, vaevalt et seal kunagi üldse olnud..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma mõtlesingi ,et kas ma olen steamis näinud või mitte aga peab ostma siiski õige BF 3 .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Robertil kokku 6.800 postitust

Õnne spammer :D


KLASSIKA.png

Minecrafti ip: mc.klassika.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.