Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Netsky see, kes ütles et kui mitu temasugust kokku panna siis nad oleks kõik miljonärid? :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Netsky aasta tagasi scammis inimestelt üle 100eur DocK nime all.. Ja ikka ta pesitseb siin ja veel enamat MM. Well done Vahvel, well done!

 

Kõigil on minevik. Mina usaldaks Netskyt oma 1000 eruoga igal ajal :) Ta on teinud palju palju suuremaid tehinguid vahendajana. Miks scammida 300 eurot?

 

Aga siiski.

Kunagi ei või olla päris kindel.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Netsky aasta tagasi scammis inimestelt üle 100eur DocK nime all.. Ja ikka ta pesitseb siin ja veel enamat MM. Well done Vahvel, well done!

 

Minu teada, ta konto scammati ja ta maksis kõik kinni. Aega võttis aga asja sai.

EdiT:Aga noh rahamured on ennegi mõnda haaranud.

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommik Hommik!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahtsin siin ka mainida,et eelmisel lehel oli siin jutt nagu netskyi oleks scammer, tõesti ta tegi ühe lolli vea, aga praeguseks kõik korras. :) Ja scammer ta kindlasti ei ole.:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist tervist, jätke netsky hing rahule :D

 

Ja mul vist oleks TS-i server olemas vahvli jaoks, pean läbirääkimisi ennem ühe tüübiga, eks näis mis asjast saab.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli vahepeale vahvli ts3 ju? Mis sellega juhtus siis


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pikk jutt, sitt jutt :)

 

Oli vahepeale vahvli ts3 ju? Mis sellega juhtus siis

 

 

Eile oli lihtsalt kreisi pokker meil semudega, pmst 50€ oli kohvris, jäin heads upi ühe klemmiga, mul stack kahanes vahepeal 80kroonini(me jagame need stackid nagu 5€ = 75 krooni), ja chipse oli mängus mingi 750, mingi 45min campasin oma väikse hunniku otsas, kui käpp lubas stealisin oma blindi tagasi, vend ei tahtnud mind duublisse lasta, lõpuks ikka sain, sain veel duublisse ja lõpuks jäi talle 80 chipsi & 2x all in, back in game ja ikka kobistas mu ära :D ühesõnaga heavy kraam..., kes viitsis lugeda see sai aru ka.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile mässasin klubis, mingi milf ´tikkus ligi :D:D haigelt horny, mingi 30ndates sale milf :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice, HTC hea tell. Endal HTC wildfire :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pärnu tänavad olid ilusad. Kõik ristmikud ja ringteed nii siledaks lastud kui võimalik. Ja siis sattusin audivendade pundi taha, kes 4 autoga järjest kõik põiki lasid igalpool. Kena vaade. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.