Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Tere, tere, kas nimi jääb selliseks lõpuks? :D

 

Jap, see nimi on ja jääb nüüd. Aeg nalja tegemine lõpetada, kuna sain juba oma karistuse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

õhtust, ajan cookingut ülesse, 1 level jäänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen tähele pannud, et ma päris aktiivne jälle siin :D Vahepeal olin tükkaega kadunud vahvlist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
#yolo

 

Vabandust, kas sul üldse aimu on mis on "YOLO" ? Täpsustan sulle seda "You Only Live Once" seda kasutatakse siis kui, on himu küsimus endas kas seda asja teha või ei.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vabandust, kas sul üldse aimu on mis on "YOLO" ? Täpsustan sulle seda "You Only Live Once" seda kasutatakse siis kui, on himu küsimus endas kas seda asja teha või ei.

 

Lisan veel, et fuck YOLO ja fuck SWAG! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, kas sul üldse aimu on mis on "YOLO" ? Täpsustan sulle seda "You Only Live Once" seda kasutatakse siis kui, on himu küsimus endas kas seda asja teha või ei.

 

Ära tule targutama siia ffs, ega ma eile sündinud pole. Tean väga hästi mis see sõna tähendab ning tean kus seda kasutada tavaliselt, kus sarkasmina.

Don't underestimate my power.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Welcome to the club, son

 

ok, sõper.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vasak munand

 

whatafak?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära tule targutama siia ffs, ega ma eile sündinud pole. Tean väga hästi mis see sõna tähendab ning tean kus seda kasutada tavaliselt, kus sarkasmina.

Don't underestimate my power.

 

Ausalt öeldes käitumise järgi oled küll mingisugune ülbe tatikas, kes üritab hull "pothead" olla ja vingud ka liiga palju. Kord räägid, et sa nüüd lahkud, pange ban ja mis iganes, aga kuu või kahe pärast oled jälle tagasi ning nutad jälle kui tore ja eeskujulik sa oled ning vigades õpitakse.

Tore attention whore oled küll ikka.

 

PS: YOLO on pubekate vabandus igast sitta teha, ausalt öeldes see ei ole mingi elu kui oled juba 16 ja rase või mis iganes.

PSS: Swag ka suht lamp asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt öeldes käitumise järgi oled küll mingisugune ülbe tatikas, kes üritab hull "pothead" olla ja vingud ka liiga palju. Kord räägid, et sa nüüd lahkud, pange ban ja mis iganes, aga kuu või kahe pärast oled jälle tagasi ning nutad jälle kui tore ja eeskujulik sa oled ning vigades õpitakse.

Tore attention whore oled küll ikka.

 

PS: YOLO on pubekate vabandus igast sitta teha, ausalt öeldes see ei ole mingi elu kui oled juba 16 ja rase või mis iganes.

PSS: Swag ka suht lamp asi.

 

Ei süvene teemasse, tõmba ketsi ahv. ;)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik. o_o


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.