Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nice story, hakka kirjanikuks.

 

Aitähh free bumpi eest, aga mulle kirjutada ei meeldi. Kunagi kirjutasin luuletusi, aga need seisavad sahtlis ja ootavad huvilisi. Mulle endale meeldib ka mu auto, aga natukene on probleeme selle värgiga. Pean lisatöö hankima, et seda tanki elus hoida.

Kui keegi on nii hea ja toetab mind rahaliselt, siis esimese asjana vahetan aknad autol ära, sest politseinikud ei saa kojameeste vahele trahvi kviitungeid panna :wink:

Isenesest oleks autole uut akut ka vaja, sest Elmar tüdines mu auto käima lükkamisest ära ja sõitis Afkanistaani puhkusele.

Ülevaatusega on korras, probleeme pole.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitähh free bumpi eest, aga mulle kirjutada ei meeldi. Kunagi kirjutasin luuletusi, aga need seisavad sahtlis ja ootavad huvilisi. Mulle endale meeldib ka mu auto, aga natukene on probleeme selle värgiga. Pean lisatöö hankima, et seda tanki elus hoida.

Kui keegi on nii hea ja toetab mind rahaliselt, siis esimese asjana vahetan aknad autol ära, sest politseinikud ei saa kojameeste vahele trahvi kviitungeid panna :wink:

Isenesest oleks autole uut akut ka vaja, sest Elmar tüdines mu auto käima lükkamisest ära ja sõitis Afkanistaani puhkusele.

 

Tee blog.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitähh free bumpi eest, aga mulle kirjutada ei meeldi. Kunagi kirjutasin luuletusi, aga need seisavad sahtlis ja ootavad huvilisi. Mulle endale meeldib ka mu auto, aga natukene on probleeme selle värgiga. Pean lisatöö hankima, et seda tanki elus hoida.

Kui keegi on nii hea ja toetab mind rahaliselt, siis esimese asjana vahetan aknad autol ära, sest politseinikud ei saa kojameeste vahele trahvi kviitungeid panna :wink:

Isenesest oleks autole uut akut ka vaja, sest Elmar tüdines mu auto käima lükkamisest ära ja sõitis Afkanistaani puhkusele.

Failed troll oled vittsilm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aitähh free bumpi eest, aga mulle kirjutada ei meeldi. Kunagi kirjutasin luuletusi, aga need seisavad sahtlis ja ootavad huvilisi. Mulle endale meeldib ka mu auto, aga natukene on probleeme selle värgiga. Pean lisatöö hankima, et seda tanki elus hoida.

Kui keegi on nii hea ja toetab mind rahaliselt, siis esimese asjana vahetan aknad autol ära, sest politseinikud ei saa kojameeste vahele trahvi kviitungeid panna :wink:

Isenesest oleks autole uut akut ka vaja, sest Elmar tüdines mu auto käima lükkamisest ära ja sõitis Afkanistaani puhkusele.

Ma vaatan,et sa tõesti tahad saada tumma embleem või siis banned embleemi?

Kui kumbki tahad saada,siis spammi ikka rohkem.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tee blog.

 

Ei tee mingit blogi.

 

// Mis seal jalkas juhtus, et mäng peatati?

 

+1, mõttetu pugejas.

 

Aitähh positiivse tagasiside eest, sain natukene targemaks ka. Ei ütleks just, et eriline pugejas olen, aga igalühel on oma arvamus. Ei tegele kellegile pugemisega, sest ei saaks sellest mitte mingisugust kasu.

Kui sul on teistsugused luureandmed siis palun valgust mind ka.

 

Ma vaatan,et sa tõesti tahad saada tumma embleem või siis banned embleemi?

Kui kumbki tahad saada,siis spammi ikka rohkem.

 

Ei eelista kumbagi embleemi ja ei tegele spammiga.

NB! Ma ei üritanud trollida.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tee mingit blogi.

 

// Mis seal jalkas juhtus, et mäng peatati?

 

 

 

Aitähh positiivse tagasiside eest, sain natukene targemaks ka. Ei ütleks just, et eriline pugejas olen, aga igalühel on oma arvamus. Ei tegele kellegile pugemisega, sest ei saaks sellest mitte mingisugust kasu.

Kui sul on teistsugused luureandmed siis palun valgust mind ka.

 

Tegu on minu arvamusega, ning sinusugune tolgus ei saa seda muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegu on minu arvamusega, ning sinusugune tolgus ei saa seda muuta.

 

Ma polegi tahtnud sinu arvamust muuta. Ehk sa valgustaksid mind kuidas ma pugejas olen.

 

// Kirjuta see postkasti või msnis: Sillu@neti.ee

 

Nagu öeldakse: Haters gonna hate.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtetu tont on, passid 24/7 vahvlis.

Kui n2psteril poleks seda avatari olnud,siis ma usun et sa ei teaks sellise avatari olemasolu.

Ja see nn restaureerimis blogi pole ka suur asi, see liivapaberiga nühkimine pole mingisugune raske ettevõtmine, mida teistele siia panna.

 

 

Lihtsalt avaldasin arvamust, ära pikka viha pea :)


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma polegi tahtnud sinu arvamust muuta. Ehk sa valgustaksid mind kuidas ma pugejas olen.

 

// Kirjuta see postkasti või msnis: Sillu@neti.ee

 

Nagu öeldakse: Haters gonna hate.

 

miks ma pean oma aega sinusugusest pugejast sitaloopirile pühendama? ütlen otse välja, et sa oled mõttetu vend, mida siin enam arutada?

 

Nagu öeldakse: võta suhu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks ma pean oma aega sinusugusest pugejast sitaloopirile pühendama? ütlen otse välja, et sa oled mõttetu vend, mida siin enam arutada?

 

Nagu öeldakse: võta suhu

 

Kellele ma sul siin poen siis? Juhtkonnale või kellele?

 

Valgusta mind!


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See, et ma nüüd mõne juhtkonna liikmega hästi läbi saan on pugemine? No anna andeks see on naeruväärne.

 

Kui sul on midagi öelda siis kirjuta postkasti või msn: Sillu@neti.ee

 

Laus roppusi ma lihtsalt ignoreerin.

 

Kuna ma ban/tumm ei taha, siis ei hakka pikemalt spammima.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus hea skilleri koha: täiesti tore vant on, vahest läheb oma teemadega veits liiale. No see blogi - tõesti, see pole suurem asi mis teha, nii palju kui ma hetke lugenud olen.

 

Ta on justkui viinud edasi sama eesmärki mis mina, tuua Vahvlile elu sisse. Mitte et seda poleks, aga ta üritab ikka midagi uut ja põnevat siia organiiseerida ja selle eest kiidusõnad.

 

Mis muud, hoia kõva kaasmaalane. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida te nokite ma ei saa aru.. väiksed lapsed jätke see teema PMi või warnid hakkavad kukkuma.

 

bannhammah!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvamus hea skilleri koha: täiesti tore vant on, vahest läheb oma teemadega veits liiale. No see blogi - tõesti, see pole suurem asi mis teha, nii palju kui ma hetke lugenud olen.

 

Ta on justkui viinud edasi sama eesmärki mis mina, tuua Vahvlile elu sisse. Mitte et seda poleks, aga ta üritab ikka midagi uut ja põnevat siia organiiseerida ja selle eest kiidusõnad.

 

Mis muud, hoia kõva kaasmaalane. :P

 

jh, mitu milli said healt skillerilt nüüd ruunis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtetu tont on, passid 24/7 vahvlis.

Kui n2psteril poleks seda avatari olnud,siis ma usun et sa ei teaks sellise avatari olemasolu.

Ja see nn restaureerimis blogi pole ka suur asi, see liivapaberiga nühkimine pole mingisugune raske ettevõtmine, mida teistele siia panna.

 

 

Lihtsalt avaldasin arvamust, ära pikka viha pea :)

 

N6ustun 100%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.