Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ta sai 24h puhkust. Joomine on peene kunst mida osad inimesed ei valda.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meeldivad su muinasjutud.

 

:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängid veits üle, et juba valesti kirjutad ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks alaealised võivad üldse siin rääkida kuidas juuakse ja kakutakse suitsu ? Selline laps peaks juba ammu magama.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eh, internetis meeldib paljudele üle mängida joomist. Neid juhtumeid meil foorumis päris mitu olnud kui mängitakse lihtsalt rõvedalt üle.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks alaealised võivad üldse siin rääkida kuidas juuakse ja kakutakse suitsu ? Selline laps peaks juba ammu magama.

 

kuuled tont mine süga kotte nahhui, putsi sul vigastust on ah ? nagunii ma homseks juba unbanned, mingi ütleme kell 12 kui ärkan ? tahad näha ? henry pdni mlle 24h ban aga ma saan 12h pärast unban, saaks kohe ka kui üks inimene sees oleks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuuled tont mine süga kotte nahhui, putsi sul vigastust on ah ? nagunii ma homseks juba unbanned, mingi ütleme kell 12 kui ärkan ? tahad näha ? henry pdni mlle 24h ban aga ma saan 12h pärast unban, saaks kohe ka kui üks inimene sees oleks

 

u mad bro? mängi vähem üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuuled tont mine süga kotte nahhui, putsi sul vigastust on ah ? nagunii ma homseks juba unbanned, mingi ütleme kell 12 kui ärkan ? tahad näha ? henry pdni mlle 24h ban aga ma saan 12h pärast unban, saaks kohe ka kui üks inimene sees oleks

 

Loodad üldse unbanni saada, kui niimodi siin mölised teistega ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuuled tont mine süga kotte nahhui, putsi sul vigastust on ah ? nagunii ma homseks juba unbanned, mingi ütleme kell 12 kui ärkan ? tahad näha ? henry pdni mlle 24h ban aga ma saan 12h pärast unban, saaks kohe ka kui üks inimene sees oleks

 

Mine joo üks veel ja siis tule homme tagasi äkki on tuju parem ;)

Muidu sa väga vihane vist praegult !

:thumbup:

Muudetud liikme Winny Puhh'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ära muretse see kasutaja permanentselt eemaldatud foorumist. Soovi korral saab ka teise kasutaja banni pikendada.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Varsti ei julge enam kuskilt lasteaiast möödagi kõndida kui sellised vennad viina pudeliga vastu tulevad.

 

Ta "jõi" gini ju. :D

 

// see f1 hooaeg nii kehvasti läinud. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Varsti ei julge enam kuskilt lasteaiast möödagi kõndida kui sellised vennad viina pudeliga vastu tulevad.

 

Päeva postitus


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta räägib üleültse :D

 

Seda kh. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No siis veel hullem kui gini jõi. :D

aga jep, pole ise ka tähelepanu pööranud f1'le. :D

 

:D:D

 

Ma tavaliselt magan või väljas kui start tuleb aga ei midagi, peab ennast kokku võtma ja caterhami esimesele kohale tagasi rebima. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuuled tont mine süga kotte nahhui, putsi sul vigastust on ah ? nagunii ma homseks juba unbanned, mingi ütleme kell 12 kui ärkan ? tahad näha ? henry pdni mlle 24h ban aga ma saan 12h pärast unban, saaks kohe ka kui üks inimene sees oleks

Armageddon sai natuke pikendust sinu soovil.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõva vend oled nüüd vahvlis!

 

Ma ei saa aru inimestest... lendate kohe kaela, kui keegi midagi jagab. Räägite siin vabateemast kõigest ja kui ma ütleksin, et ostsin näiteks kasti õlle, mis ei ole absoluutselt midagi erilist, siis lendaks kohe jõmmid peale "cool story bro, kõva mees". Mulle jääb mulje, et te pole kunagi kasti ostnud ega alkohooli tarbind, kui see nii big diil on.

 

Ma ei kaitse Armageddoni, räägin üldiselt. Täis peaga lolli mängima pole mõtet tulla, aga sellise asja pärast niimoodi kaela lennata on küll lamp. Muidugi see ei õigusta tema lapsikut käitumist.

 

Just saying, suht lame lihtsalt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.