Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ütle nüüd ausalt, kas sa ise pole selline inimene? Igalpool mölised kõigiga.

 

Kriitika poolest võin ma ju karm olla.

Ainuke asi mille kohta siin midagi sitasti öelnud olen on vist keviiin -i neti-raadio mida ta tembeldab parimaks.

Ka seda põhjusega: Tegin P2rismaalaste publikule niisama käeharjutamiseks motd pildi ja ta kargas näkku, et okseleajav.

 

Sitt, sitaga vastamata ei jää.

Muudetud liikme Unetu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kriitika poolest võin ma ju karm olla.

Ainuke asi mille kohta siin midagi sitasti öelnud olen on vist keviiin -i neti-raadio mida ta tembeldab parimaks.

Ka seda põhjusega: Tegin P2rismaalaste publikule niisama käeharjutamiseks motd pildi ja ta kargas näkku, et okseleajav.

 

Sitt, sitaga vastama ei jää.

 

Ise kritiseerid, siis pole midagi, keegi sinu oma, siis hakkad virisema. Lihtsalt sa ei talu kriitikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paki peatamise teatis.

 

Teie saadetis suunal Tallinn, Lasnamäe Centrum - jõgevamaa, jõgeva kaubahall id #6015291 on peatatud seoses

keelatud saadetiste punkti 3 ning 7 rikkumisega.

 

Smartposti teenusega olete rikkunud järgnevaid punkte

3. Vedelikuga täidetud anumate, mis ei ole lekkimiskindlalt suletud ja purunemiskindlalt pakendatud saatmine;

7. Narkootiliste ja/või psühhotroopsete ainete saatmine;

 

smartpost võtab õiguse keelatud sisuga saadetiste edastamine peatada

ning hävitada need saadetised mis on ohtlikud smartposti töötajate või kolmandate isikute tervisele, varale või keskkonnale ning teistele saadetistele.

Paki saatja kohustub hüvitama kõik kahjud ja kulud, mis tekivad(sid) seoses keelatud aine(tega) saadetises.

 

 

Itella smartpost oü

 

vam pizdec!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tv6lt jalka nüüd :P

Eilne mäng oli suht kena... Midagi pole öelda Bayerni kohta :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pange bani mulle palun, saab kohe jama kaelast ära.

 

Inimene kes tornidest ilma jäi (mitte minu süü tõttu!!!!!)tuleb teeb siia teema.

Mina jäin tornidest - tema rahast ilma. Pole võimalustki, et ma maksan oma raha kahjuga tagasi 86 euri on suur summa....

 

Mul pole muud öelda kui vabandust.

Kui te tõesti leiate, et asi on bani väärt siis laiatage ära :(, sest ma ei maksa 86 eurot kahjuga tagasi....

 

Paki peatamise teatis.

 

Teie saadetis suunal Jõgevamaa, Jõgeva kaubahall ID #6015291 on peatatud seoses

keelatud saadetiste punkti 3 ning 7 rikkumisega.

 

SmartPOSTi teenusega olete rikkunud järgnevaid punkte

3. Vedelikuga täidetud anumate, mis ei ole lekkimiskindlalt suletud ja purunemiskindlalt pakendatud saatmine;

7. Narkootiliste ja/või psühhotroopsete ainete saatmine;

 

SmartPOST võtab õiguse keelatud sisuga saadetiste edastamine peatada

ning hävitada need saadetised mis on ohtlikud SmartPOSTi töötajate või kolmandate isikute tervisele, varale või keskkonnale ning teistele saadetistele.

Paki saatja kohustub hüvitama kõik kahjud ja kulud, mis tekivad(sid) seoses keelatud aine(tega) saadetises.

 

 

Itella SmartPOST OÜ

 

Jä noh tõesti mis mul muud üle jääb kui.... vabandust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.