Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

rohelist aegajalt jah. praegu on asi jälle tihedamaks muutunud, aga ehk selles ka asi, et suvi. muidu 2-3 aastat tegin nii, et suitsetasin kord-kaks ja siis jälle paus oma pool aastat.

teistest asjadest pakub huvi vaid ehk LSD, salvia, seened jms teema..aga mitte praegu, ehk mingi 10-15 aasta pärast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kanepit :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tubakas, ning harva weedi suht harva 2x aastas vb. suitsetamine on üks vastik sitt millest raske lahti saada-.- 2a juba seda sola tõmmanud ja raisa hind tõuseb nagu mdea mis asi .

lihtsam mitte alustada isegi proovida ei tasu. pole mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega kellegil mingeid nippe pole munchiesest lahti saada pärast pahvimist?

Ma mõtlesin, et võiks ennast hakata harjutama mitte sööma, aga njaa..

7kg tuli kahe nädalaga juurde ning see läheb ära sitaks aeglasemini, a ma ei taha teha väga suurt pausi ka kimumisse :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega kellegil mingeid nippe pole munchiesest lahti saada pärast pahvimist?

Ma mõtlesin, et võiks ennast hakata harjutama mitte sööma, aga njaa..

7kg tuli kahe nädalaga juurde ning see läheb ära sitaks aeglasemini, a ma ei taha teha väga suurt pausi ka kimumisse :P

 

Enne tegemist kõht korralikult täis äkki? Endal ei teki eriti munchiest. Põhiline on näts + vesi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole mittemidagi proovinud isegi kanepit ja ei kavatse ka.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega kellegil mingeid nippe pole munchiesest lahti saada pärast pahvimist?

Ma mõtlesin, et võiks ennast hakata harjutama mitte sööma, aga njaa..

7kg tuli kahe nädalaga juurde ning see läheb ära sitaks aeglasemini, a ma ei taha teha väga suurt pausi ka kimumisse :P

 

tubakaga suitsetades näiteks mul ei lähe kõht eriti tühjaks...vba asi aind minus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kunagi sai proovitud


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõigile, kes ütlevad, et kõik "narkootikumid" on paha-paha, aga tubakal ja alkoholil pole väga vigagi:

Screen_Shot_2011-07-02_at_8.17.57_AMEstonia_Time.png

 

Tänada sooviks ka Eesti Vabariigi valitsust ja Euroopa Liitu, kus istuvad konservatiividest marionetid, kes on lihtsalt liiga arad, et erinevate ainete legaliseerimist pooldada, kuna see maksaks neile valijaskonna. Haige ühiskond, kus 101 inimest kontrollivad seda, mis taime või ainet sa võid kasutada. Teadupärast on näiteks LSD/kanepi mõjud pikas perspektiivis võrreldes tubaka või alkoholiga praktiliselt olematud ja tuuakse välja idiootseid näiteid autoõnnetustest uimas oleku ajal. Sama on ka alkoholiga.

 

Narkootikumide legaliseerimine taandaks tublisti HIV-i levikut, narkomaanide üledoose, mittepuhtast ainest tulenevad tüsistused ja surmad. Lisaks koguks riik kena summa raha aktsiisina, senikaua kuni aineid ei tehtaks kallimaks kui tänaval. Viimane on muidugi Eesti puhul ilmvõimatu, kõik tuleb üles kruttida.

 

Neile, kes ainetarbijatest lugu ei pea, olge rahulikud. Te olete ise täpselt sama suured, kui mitte suuremad narkomaanid, sest kui GHB on narkootikum, on seda ka alkohol, rääkimata tubakast. Lihtsalt ametlikult pole neid valitsuste rahakottide jaoks narkootikumideks kuulutatud.

 

Neile, kes on ainetarbijad ja arvavad, et see on lihtsalt lahe ja sitaks äge: kõik ained on tarkadele inimestele. Suur osa ühiskonna vaatest narkootikumidele (eriti kanepile) on just teiesuguste tõttu alla käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rollisin joindi, panin tubakat vähe, aga tundub, et seda oleks kuidagi jube palju. Ohh well, light it up, smoke it up. Tean tean, fishida tuleks ka.

FILE0020.JPG


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.