Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
ei usu et kooli sõõklas siis narko on (su kohvi)

 

narko muidu m6tetu raha raiskamine, kahjustad tervist ja maksad, m6tetu minujaoks, olen isegi alkoholi proovinud, ei jäe külge, sihukesed kahjulikud vms. ei taha jääda kylge, muidu m6tlen ''ma profff, teen kh'' joon m6nuga pool klaasi sampust, ei jää külge

 

aga noh, üldiselt puhas raha raisk

 

Saa enne 16 vms ja siis hakka alles rääkima. =]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei usu et kooli sõõklas siis narko on (su kohvi)

 

narko muidu m6tetu raha raiskamine, kahjustad tervist ja maksad, m6tetu minujaoks, olen isegi alkoholi proovinud, ei jäe külge, sihukesed kahjulikud vms. ei taha jääda kylge, muidu m6tlen ''ma profff, teen kh'' joon m6nuga pool klaasi sampust, ei jää külge

 

aga noh, üldiselt puhas raha raisk

 

sa olid sellest poolest klaasist lihtsalt kuskil väga mälus ja kettisid räigelt.

 

// ja sulle teadmiseks, kohvi on narkootikum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ausalt öelda , siis ega ma sellist p*ska ei toeta küll oma rahakotist...

On olnud kerge kokkupuude kanepiga , aga see oli väga kerge. Ma tean, et elus on asju mis tekitavad naudingu hoopis teiselt tasandil.

Isiklikult pole ma kunagi "narkaritega" eriti hästi läbi saanud ja arvatavasti nii see ka jääb.

Mina saan oma mõnud ja laksud ekstreemsemate sportide näol kätte ja pole vaja seda paska üldse tarbida.

Edu ja rõõmu neile edaspidises elus, kes selleta hakkama ei saa. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
t6si , krdi kanep palju parem kui spice , spicei laks liiga lyhike . Kanepi l6hn ka palju parem :D

 

Spice on puhas keemia kuid kanep on puhas loodus.

 

Ise tegin kanepit päris tihti Keviniga aga jätsin maha nüüd.

Raha läks palju ja igavaks kiskus juba.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei mingit narksi, ei mitte kanepitki ! :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi mees pakkus täna mingeid happy face tablette, saatsin ta pikalt.

 

Mina oleks küll vastu võtnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõike tarvitan. Heroiin, kokaiin, kanep, LSD, spice ja mida kõike veel siin ilmas leidub


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõike tarvitan. Heroiin, kokaiin, kanep, LSD, spice ja mida kõike veel siin ilmas leidub

 

Foorumi 13 aastane narkar. Tubli oled.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi mees pakkus täna mingeid happy face tablette, saatsin ta pikalt.

 

Ära aja lolli juttu palun,

see, et keegi tänaval mingeid tablette pakub, on mõeldud sinusuguste hirmutamiseks.

Mis sa arvad et inimestel pole muud teha kui tänaval suvalistele 11 aastastele kettaid peale pressida ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üle 3. aasta tehtud kanepit, ei usu et sel lõppu tuleb. Narkootikum=keemia, kanep=taim mis kasvab looduses. Stay clean, don't do drugs, smoke weed. On kellegil öelda mida halba võib kanep teha? Või siis kumb hullem, tubakasuits vs kanep ? Mina ütleks, et suits rikub mul rohkem tervist kui kanep. Ma pole haigeks jäänud päris pikemat aega (ise arvan et tänu kanepile). Igatahes kanep on ja jääb. Ei saa teha selle vastu midagi mitte keegi. Too hard to quit. Mitte et nüüd sõltuvus, vaid, kõik su mured kaovad, värvid kirevamad ja ilm ilusam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks kanep 1g = 50kr. Leiduks iga päev selle jaoks raha :) Hetkel ei tee midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üle 3. aasta tehtud kanepit, ei usu et sel lõppu tuleb. Narkootikum=keemia, kanep=taim mis kasvab looduses. Stay clean, don't do drugs, smoke weed. On kellegil öelda mida halba võib kanep teha? Või siis kumb hullem, tubakasuits vs kanep ? Mina ütleks, et suits rikub mul rohkem tervist kui kanep. Ma pole haigeks jäänud päris pikemat aega (ise arvan et tänu kanepile). Igatahes kanep on ja jääb. Ei saa teha selle vastu midagi mitte keegi. Too hard to quit. Mitte et nüüd sõltuvus, vaid, kõik su mured kaovad, värvid kirevamad ja ilm ilusam.

 

Psüühikahäired ei ole mingi naljateema muide.

http://et.wikipedia.org/wiki/Kanep#Pikaajaline_toime

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.