Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: Kas tänapäeva noored on hukas?

Soovitatud postitused

VIP

Mis te arvate?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No enamasti peetakse oma peod ära ja, siis töö töö ja pere ...

 

Tean väga palju elus näiteid sellest :=)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On Hukas ,

Sex , Drugs & Rock'n'Roll (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on nii nõme, kui mingid vanurid hakkavad ajama juttu, et noorus hukas. Millest nad seda järeldavad? Kuna tänapäeval julgevad noored rohkem asju teha. See ei eelda ju seda, et hukas on. Mu arust on see parem, mitte ei olda enam nii arad, et kutt sebis tsikki oma 6 kuud, et siis ka alles põsele musi teha. Või siis see ropendamine vms, inimesed on muutunud lihtsalt vabameelsemaks, mitte ei põe iga sõna pärast, mida ütlevad. Tegude poolest arvan veel nii palju, et inimesed on muutunud julgemaks, sest et ainult nii lööb elus läbi. Nurgas passides ei jõua mitte kuhugi. Vb vanal ajal emaga laudas lehma lüpstes võis olla hirmus fun, aga enam mitte.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi lausus kuldsed sõnad , :D ,

btw ma olen vanur :P 14 suhtvana , not .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vihje minu postile nende kuldsete sõnadega?

 

 

Võibolla (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Räägime Eesti noortest siis.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõelge kui palju alaealiseid teeb suitsu ja joob....Suht hukas on.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inimesed on erinevad, seda ei saa niimodi võtta, kuid üldiselt pole ta veel midagi nii hukas :D


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui minu peale vihjate, siis ma ei ole joodik!

See, et ma alatasa ennast ebakainest olekust leian, ei tee mind veel joodikuks! :torch:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noorus pole hukas, pigem keskealisus, väikesed lapsed ikka mängivad ju veel liivakastis ja on emme käekõrval poes jäätist ostmas :) , noored (13-20+) ainuke asi mis jama on on see , et levinud on alkohol ja tubakas, [tegelen ise ka nende kahega, yeah , im a smoker ;)] , Pige om need 30 aastased A-Sotsiaalid e. kodutud, töötud, eluga alla käinud inimesed, kes joovad, laaberdava, pistavad oda (süstal, kes ei tea) , Minuarust pole noorusel viga midagi, võtke asja lillelisemalt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on nii nõme, kui mingid vanurid hakkavad ajama juttu, et noorus hukas. Millest nad seda järeldavad? Kuna tänapäeval julgevad noored rohkem asju teha. See ei eelda ju seda, et hukas on. Mu arust on see parem, mitte ei olda enam nii arad, et kutt sebis tsikki oma 6 kuud, et siis ka alles põsele musi teha. Või siis see ropendamine vms, inimesed on muutunud lihtsalt vabameelsemaks, mitte ei põe iga sõna pärast, mida ütlevad. Tegude poolest arvan veel nii palju, et inimesed on muutunud julgemaks, sest et ainult nii lööb elus läbi. Nurgas passides ei jõua mitte kuhugi. Vb vanal ajal emaga laudas lehma lüpstes võis olla hirmus fun, aga enam mitte.

 

Sellest küljest on jah, kõik õige.

Teisest küljest, kuidas sa reageeriks, kui su ütleme 13-14 aastane laps hakkas suitsu tegema? või kanepit? Joomisest ma enam ei räägigi, selles vanuses on juba esimesed peod ära peetud.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi lausus kuldsed sõnad , :D ,

btw ma olen vanur :P 14 suhtvana , not .

 

Kui sa oled 14, siis ma olen 18.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja.

Selles mõttes, et poiste puhul on see kambavaim. Esialgu loodaks, et see läheb üle. Kui ei lähe, mida ma teha saan? See on tema valik, muidugi ei meeldiks see mulle. Aga vitsa ei anna ju. Kindlasti prooviks ka rääkida.

Tüdrukutel tuleks ka ikka tõsiselt rääkida.

Ja kui nad soovivad oma pahest loobuda, siis igakell aitaks.

Võib ju ka nii olla, et minu kasvatuses on puudujäägid ja ei päära lastele piisavalt tähelepanu ja nad üritavad sellega seda saavutada. Kõik võib olla, olenevalt situatsioonist.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, ma ei hakka oma kurjusega suhteid laste vahel ära rikkuma.

Kui on valida, et olen leebe ja nad räägivad minuga ja ma tean, mis nende elus toimub.

Või siis, et olen kuri ja nad varjavad mu eest enamusi asju, sest et ma lihtsalt ei luba.

Siis kindlasti oleks leebem.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.