Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Politseilt pole mina trahvi ega mingit hoiatust saanud. Tubli poiss olen :D

Ümarlauas koolis olen käinud, kuna antsin ühele tüübile peksa.

Kitujaks polnud mitte peksa saaja vaid tüüp kelle peale kituti et mütsi ära lõhkus.

 

Egert ? r0fl

 

 

Ontopic :

 

 

kokkupuuteid on mitmeid

 

 

Mitu protot oled saanud? 0

Millega vahele jäid? suitsuga mingi 9 aastaselt :O

Kui trahi said siis palju? ei saanud

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole siiani ühtegi kokkupuudet olnud, pole isegi puhkuda saanud. Loodan, et see jääb ka nii.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitu: 1

Põhjus: 12 plokki salasuitsu

Karistus: 12€ trahvi, esimene väärtegu.

 

Liar. Selle koguse eest ei saa elusees nii vähe, eriti veel salasuitsu eest.

 

 

2 omamise ja 1 suitsetamise protokoll. Ühekorra dokumente kontrollitud ning puhuma pandud. Tunnistajarollis olen korduvalt olnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eem, oli üks juhtum. Kahjuks pole siin millegagi uhkustada.

 

Ehk siis läksime sõpradega sõitma autoga, ning nägin mente, naine hakkas juba autosse jooksma, evadesin ära. Ilmselge oli et ta tahtis mind seisatada, siis nad vist mõtlesid, et savi ta peale, anname andeks.


As known as Dookie.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ükskord sain vabaduseväljakul vandaalitsemise eest nuia. :S

Eks kulus ära ka sulle.

Endal pole midagi olnud. Ahjaa ükskord ammu eksisin Tallinnas ära, siis viid bussiga sugulase juurde :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need kuradi kiiruseületamised -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu kokkupuude oli selline, et kõndisime sõbraga ja siis mendiauto sõitis vastu meile. Me siis mõtlesine, et huvitav, et kui me litsu paneks kas mendid tulevad järgi. Ja siis tegime ära. Mendi auto tõmbas teeäärde ja üks pani järgi meile (mingi uus noorem ment) ja lõpuks saadi siis kätte mind ja küsiti, et miks jooksin. Vastasin, et ema kutsus sööma ja siis lasti minema ja noomiti mind selle eest. Proovige elu nali värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ATM-iga kahekesi sõbraga tulime Jõgevalt Põltsamaale. Ment pidas kinni, sõitsime 60 km/h :D

hakkas uurima kuidas nii kiiiresti ja kahekesi ka veel, et midagi muudetud w:D.

48 kuupi oli, polnd muudetud midagi, ment seal uuris puuris midagi, pyhkis mingit sodi maha kuskilt, kõrvetas näpud 2ra:D:D

palju ei puudunud pidime räigelt naerma hakkama..

Õnneks antud hetkel jäi trahv saamata teadmata põhjustel :D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu kokkupuude oli selline, et kõndisime sõbraga ja siis mendiauto sõitis vastu meile. Me siis mõtlesine, et huvitav, et kui me litsu paneks kas mendid tulevad järgi. Ja siis tegime ära. Mendi auto tõmbas teeäärde ja üks pani järgi meile (mingi uus noorem ment) ja lõpuks saadi siis kätte mind ja küsiti, et miks jooksin. Vastasin, et ema kutsus sööma ja siis lasti minema ja noomiti mind selle eest. Proovige elu nali värk.

 

Üritanud paar korda teha, pole õnnestunud :D

 

Muidu suvel sain suulise hoiatuse öörahu rikkumise eest, mingi inglane kaebas ära, et ta laps ei saa magada. Mängisime väljas korvpalli. Politsei polnud 'Monster energy drinki' ka näinud, arvas, et alkohol. Seletasime ära ja midagi lõpuks korja ei pandud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisime poikadega siidril :D.

Jäime vahele, mingi Soome jömm oli helistanud ja kaevanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei midagi uhket , aga pärnus majapeol kutsuti politsei ja kui meid rivisse pandi siis mu geniaalne mõtemaailm andis märku mulle et võiksin mendi bussipeale kuseda ning kokkuvõttes lõppes asi sellega et suruti kongi ära leebelt ja kainekasse minek .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei midagi uhket , aga pärnus majapeol kutsuti politsei ja kui meid rivisse pandi siis mu geniaalne mõtemaailm andis märku mulle et võiksin mendi bussipeale kuseda ning kokkuvõttes lõppes asi sellega et suruti kongi ära leebelt ja kainekasse minek .

 

Kus kandis? :)

 

Viimasel ajal viks ja viisakas olnud, tüüpilised juhikontrollid ja reidid ainult jms. Korteriläbul Rabas kutsuti ka Politsei meile, mõningad viidi raudus minema, ise olin seal rahulik.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Mul on ainult nii palju olnud politseiga kokku puuteid kui 5. mai 2012 17-aastane neiu sõitis rolleriga mulle külje pealt sisse ning lendas esi klaasi. Pole isegi reidi ajal trehvanud ega midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kunagi viskasin akna sisse, siis pidin uue akna raha andma, vedas et trahvi ei saand .

 

Sama teema, sõpradega mõtlesime et mingi mahajäetud hoone vms(tegelt oli mingi garaaz), viskasime aknaid. Omanikud püüdsid meid kinni ja kutsusid politsei, õnneks pidime ainult uute akende raha maksma.

 

Aga viimasel ajal pole midagi olnud, ühe korra peeti kinni ainult, kuna sõitsin kellaajaga märgitud sissesõidu keelu märgist mööda. Öeldi ainult et vahetage numbrituli ära ja lasti minema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.