Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mingi paar korda olen olnud politseiga kokkupuutes. Esimene kord oli se kui mul oli eesti viina seljakotis mingi 6-7 pudelit. Ja kuna ma elan soomes , nii soomes peab olema 21 et viina saab osta ja juua. noh turvad syydistasid mind wcs seintele joonistamisest helistasid mentid ja viinad kallati nahhuj minu näo ees. trahvi sain mingi 60 euri et jamh. teine kord oli see kui 60 km/h tee peal s6itsin 90 km/h sain 30 euri selle eest. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi paar korda olen olnud politseiga kokkupuutes. Esimene kord oli se kui mul oli eesti viina seljakotis mingi 6-7 pudelit. Ja kuna ma elan soomes , nii soomes peab olema 21 et viina saab osta ja juua. noh turvad syydistasid mind wcs seintele joonistamisest helistasid mentid ja viinad kallati nahhuj minu näo ees. trahvi sain mingi 60 euri et jamh. teine kord oli see kui 60 km/h tee peal s6itsin 90 km/h sain 30 euri selle eest. :D

 

2. Lõikega 30eurot? Miks ma seda väga uskuda ei taha?

 

Turvavööta sõidu eest sain hiljuti. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1 päev enne 18.a saamist, sain jõmmi/jõusaali ees suitsetamise eest trahvi :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

filmisime nö "erateritoriumil" (Strand pärnus kui keegi teab) mingeid joodikuid keda USS turvamehed kanseldasid. Pärast kui hakkati neid ära viima hüppas mingi turva väja et meid kätte saada. Karjus ,et kustutage ära või kutsun mendid. Pärast flip-offimist panime plehku 4 USS autot järel. Läksime mingi maha jäätud hooneese.


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õhtul hakkasime koju minema 2 ajal nägime sõpradega seku autot läksime lollitasime auto ees (seku oli mingit vana maja kontrollimas) kui välja jõudis hakkas ta meile järele jooksma kuna pole keegi meist 16. Õõ poole nägime uuesti samat sekut. Jooksime kõik eri suundadesse ,vedas et ma koju jõutsin :)

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

paar korda kohe.

paar korda kiiruse yletamisest, korra ilma lupateta sõidmisega.

esimeset kiiruse yletamisest sain hojatuse kirjalikul moel, järgmine kord sain 63€ trahvi, kui ilma lube sõidsin siis ei saanud midagi, ytlesid ainult et järgmine kord proovi meeles pidada see.

1 kord kui hakkasin mopeediga civiil politseist mööda minema. Ei midagi, mopeediga politsei kaamerasse 76km/h ( mopeed ei tohi yletada 45km/h ) sain 220€ trahvi ja load 3 kuud poolitseil. GG

 

Ja need pole ainukesed ega viimased :D suvel saab uued load siis saab veel kiiremini minna ;D

 

// soomes käib asi teisiti, mitte et mingid vennad sõidavad rolleritega linna peal 45km/h jeeeEE.

Siin vennad lähevad nokk pysti dirtbikega 70km/h kus 40max.

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soomes pikendatakse lubateta sõidu eest su lubade tegemise ooteaega pool aastat.

Jääd vahele lubadeta siis pead pool aastat ootama et lubasid teha.

 

Igastahes viimane oli viinaputlaga metropeatuses, tuli jooksuga seljatagant ja naksti 60€ kukkus.

Soomes peab 21 olema, et viinapudelit saaks soetada.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soomes pikendatakse lubateta sõidu eest su lubade tegemise ooteaega pool aastat.

Jääd vahele lubadeta siis pead pool aastat ootama et lubasid teha.

 

mul võeti ära ja 3 kuud hiljem kui läksin ise kysima et kuna saan siis öeldi täida need paperid siis saad. A1 katekooria lubasi lykati 1 aastaga edasi tänu sellele. sellepärast ma alles suvel hakkangi neid tegema. 16 aastaselt saab need teha sinna pool aastad otsa ja ma nyyd olen umbes 16 pool. aga talveks pole just pointi neid teha :)

 

lähme topicusse siis:

Täna sain suulise hojatuse reasoniga et võta rahulikumalt, :D õnneks ma ei olnud ainuke, 6 sõpraga lasime autode vahel, järsku lampi vaatasin peeglisse politsei taga kinni vilkurid peal. :) et gg nagu ytlesin see ei old esimene ega tule olema viimane kord


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul võeti ära ja 3 kuud hiljem kui läksin ise kysima et kuna saan siis öeldi täida need paperid siis saad. A1 katekooria lubasi lykati 1 aastaga edasi tänu sellele. sellepärast ma alles suvel hakkangi neid tegema. 16 aastaselt saab need teha sinna pool aastad otsa ja ma nyyd olen umbes 16 pool. aga talveks pole just pointi neid teha :)

 

lähme topicusse siis:

Täna sain suulise hojatuse reasoniga et võta rahulikumalt, :D õnneks ma ei olnud ainuke, 6 sõpraga lasime autode vahel, järsku lampi vaatasin peeglisse politsei taga kinni vilkurid peal. :) et gg nagu ytlesin see ei old esimene ega tule olema viimane kord

Miks sul nii räiged kirjavead on? Väga ebameeldiv lugeda.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sul nii räiged kirjavead on? Väga ebameeldiv lugeda.

 

äkki sellepärast et ma 9 aastad soomes elanud ja eesti keel pole enam nii hea kui sul kes terve elu eestis old?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul võeti ära ja 3 kuud hiljem kui läksin ise kysima et kuna saan siis öeldi täida need paperid siis saad. A1 katekooria lubasi lykati 1 aastaga edasi tänu sellele. sellepärast ma alles suvel hakkangi neid tegema. 16 aastaselt saab need teha sinna pool aastad otsa ja ma nyyd olen umbes 16 pool. aga talveks pole just pointi neid teha :)

 

lähme topicusse siis:

Täna sain suulise hojatuse reasoniga et võta rahulikumalt, :D õnneks ma ei olnud ainuke, 6 sõpraga lasime autode vahel, järsku lampi vaatasin peeglisse politsei taga kinni vilkurid peal. :) et gg nagu ytlesin see ei old esimene ega tule olema viimane kord

Päris kõva vend oled. Loodan, et järgmine kord saad korraliku trahvi või sõidad oma masina sodiks. Viimane oleks isegi parem, ainuke sobilik karistus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Politseilt pole mina trahvi ega mingit hoiatust saanud. Tubli poiss olen :D

Ümarlauas koolis olen käinud, kuna antsin ühele tüübile peksa.

Kitujaks polnud mitte peksa saaja vaid tüüp kelle peale kituti et mütsi ära lõhkus.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmisel kuul läksin autoga Elva linnast Tartu ning Elva linnast väljumisel politseinikud olid tee ääres. Pidin peatuma tee äärde ja pandi mu puhuma, siis kontrolliti minu juhilube, seejärel lasti minema. Hetkel 2x politseiga kokkupuuted elu jooksul. (Tunnistuse andmine ning see värk) Korralik poiss olen :)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul kodus sahtlis mingi 7 protokat ?

1 - autoga vahele jäämine

1 - rolleriga vahele jäämine .

4 - alkoholiga vahele jäämine

1 - mupole vahele jäämine piletita sõidu eest :D

et jah . esimene oligi auto oma siis peale seda 4 joomist . siis rolleriga , siis jäi 2a vahet ning see aasta tuli siis mupo ka ära :D


6077139458.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.