Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pealkirjade muutmine

Soovitatud postitused

VIP

No jah, nüüd töötab ilusti tagasiside, et võiks siis selle probleemi kirjutada üles ka.

 

Nagu me kõik teame, peale teema tegemist ei saa pealkirja muuta. Miks? Miks peaksid ainult moderaatorid saama muuta oma eesmärkide pealkirju alafoorumis "Rate"?

 

Ma arvan, et oleks aeg lubada ka tavaliikmetel sellist asja kasutama. Kui võib-olla mitte terves foorumis, siis võib-olla ainult mõnes alafoorumis nagu näiteks "Rate" "Rs2 millid" jne.

 

Mis te arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Saab küll ise muuta ja õpetus on isegi vist kuskil olemas siin foorumis .

 

Ma pole küll leidnud.. kust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Uurisin süsteemi, muuta saab pealkirju 1 minuti jooksul peale teema tegemist.

Kui peale teema tegemist on kulunud 1+ minutit ei saa enam muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma mõtlen, et siis ei pea liikmed koguaeg PMima Teile, austatud moderaatorid, et mingit tühist asja nagu pealkirja muuta. Ning see uuendus ei peaks kogu foorumi ulatuses ju olema. Kasvõi ainult Rate alafoorumis, sest seal siis saab ikka koguaeg goale pealkirja panna jne (näiteks middleman muudab seda mitu korda päevas :D)

 

 

 

Uurisin süsteemi, muuta saab pealkirju 1 minuti jooksul peale teema tegemist.

Kui peale teema tegemist on kulunud 1+ minutit ei saa enam muuta.

 

Seda aega pikemaks ei saa panna? Näiteks 10 aastat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Neid sõnumeid, kus soovitakse muuta pealkirju tuleb 1-2 nädalas kui sedagi.

 

No jah, kuna keegi ei hakkagi pealkirja muutma tühiste asjade nagu goalide pärast. Ei hakka ju Sulle pmima ja ütlema, et pane mu pealkirjaks "Zezima adventures 2340+ total, 80/99 summoning". Aga kui saaks ise vahetada, vahetaks väga andunud päeviku kirjutajad oma pealkirja mitu korda päevas (nagu middleman :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kui tahate muuta, pole ka kunagi ära öelnud.

Aga, iga asjaga on alati probleeme (kasutatakse halvasti ära) seega las säilib senine süsteem.

 

Kui soovite muuta, saadate sõnumi, vaatan(me) üle ja muudame ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui tahate muuta, pole ka kunagi ära öelnud.

Aga, iga asjaga on alati probleeme (kasutatakse halvasti ära) seega las säilib senine süsteem.

 

Kui soovite muuta, saadate sõnumi, vaatan(me) üle ja muudame ära.

 

 

No ok, aga kui mingi mul on atm goal 80 thieving ja atm on 66.. ja siis hullult nolan.. iga paari tunni tagant PM-in, et kle, vaheta 67/80-ks jne :D see oleks ka suht lahe, pikka peale hakkaks närvi käima :)

Ning ütle, kuidas Rate all seda ära kasutataks? Ma saan aru jah, et kuskil mujal vb küll, aga kindlasti ei saa seal sellega midagi kurja korda saata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.