Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: OSRS 2.2K total main

Soovitatud postitused

MÜÜDUD

Tere!


2.2K Old School Runescape main ootab uut ja motiveeritud omanikku, kes suudaks teha veel viimaseid pingutusi, et max cape peale saada,

Kasutaja jäi seisma 2020 aasta jõulude paiku. Kuna endal enam aega ei jätku siis pikalt järele mõeldes, et äkki... äkki siiski tekib tahtmist/aega/motivatsiooni ära maxida või siis üleüldiselt jälle mängima hakata, kuid peale 5 kuulist debatti endaga siiski jäi peale otsus maha müüa ja jääb katki väikese minu unistus 7. aastase poisina Varrockis iron oresi kaevandades, et ühel päeval olen ma osrs maxed keebi omanik.
Kasutaja iseenesest tehtud pea 4 aastat tagasi, aga aktiivsemalt mängima sellega sai hakatud alles 2019 aasta esimestel kuudel ehk umbes kahe aastaga on jõutud lähedale sellele lollile unistusele mille 15-16 aastat noorem mina kunagi endale seadsin,

Kuigi kasutaja on postitamise hetkest müügis pole mul sellegipoolest sellega kes teab mis kiire,

Aga egas midagi, pisut sellist informatsiooni ka mis inimesi tegelikult huvitada võiks,

Olen esimene omanik, kaasa tuleb originaal e-mail ja kõik tuled ja viled mis kaasa panna on,

Pank koosneb enamjaolt untradeable itemitest, suurem osa pahna sai väikesele sugulasele lihtsalt antud,

  • Elite Void
  • White graceful
  • Eternal slayer ring
  • Hydra slayer helmet (i)
  • Rune pouch
  • Avernic
  • Rigour/Augury(pildil)
  • Base 90 stats
  • Elite diary v.a Desert - vaja KQ head ja Kandarin - BA lvl 5 every role puudub
  • Kuna mingil määral on cluesi tehtud siis leiab palju täidetud stash uniteid
  • Panga välimus iseenesest tip-top(skilling,gear,pots&food jms tabid kõik kenasti eraldi korraldatud), palju itemeid placeholditud.
  • 619/653 Music player
  • Eelnevaid rikkumisi ei ole

Küsimuste korral võib julgelt kirjutada,

rs1.png

rs2.png

rs3.png

rs4.png

rs5.png

rs6.png

Muudetud liikme AMartial'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.