Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa EUNE kasutajad lvl30+ 5€ tükk

Soovitatud postitused

Tervitused. Ei teadnudki, et meil siin maal selline keskkond on kasutajate müügiks, varem sai ikka vaadatud välismaiseid saite.

NB kõik kasutajad on EUNE!
Müügiks on siis minu League of Legends kasutajad. Kõik kasutajad olen teinud ise, pokkerilaudade kõrvale mänginud ja päris kaua. Botte ei kasuta. Banni ega mute pole kunagi saanud.
Iga kord kui sai 30-40 level tehtud, tegin jälle uue kasutaja, sest huvi pakkus just protsess ise 1-30+.
Pole erilist huvi League vastu enam ja tahaks kõik maha müüa, eks kui kunagi edasi mängin teen lihtsalt uued.


Maksmine: sooviks SEB/LHV kontole ülekannet, välkmaksena. Hea oleks kui sul on näiteks discord, saab kohe emaili ära muuta jne.
Kasutaja(d) jäävad sinule, mina neid kunagi tagasi ei taha.

Hind: 5€ kasutaja eest 

Kokku on müügiks neid 7 tk. kuna mul on veel mõni kasutaja peaaegu 30 siis ilmselt niipalju ikka mängin, et hiljem müün ka need maha.

Kasutajatel on kuni 3k orange ess 1-3.k , ja 2-10 või enam võtit. Igasuguseid erinevaid skinne, mis anniversary promoga sai kokku korjatud.
Enamus kasutajatel on anniversary annie ja seepärast selline hulk võtmeid, et mitme promo jooksul sai neid kokku ostetud.
Kasutajatel on ka lisaks suvalisi ikoone/champion sharde, skinne mida saad müüa või kasutada.

Kasutajad ok kõik level 30-36, ranked mänge pole peaaegu üldse mänginud, v.a üks kord eelmise aasta alguses ja seda vaid ühe kasutajaga.

Edit: Nüüd 5€ kasutaja, pole endal nendega midagi teha.
 


 

Muudetud liikme ZSeraph'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.