Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Navigare necesse est , vivere non est necesse .

Soovitatud postitused

QyntLHc22T4.jpg.1052cd5f530b6c3ae4d8af4551f96a18.jpg

YOLO, olen Ilya Boychenko.

eks äkki kuulsid kes ja mida ma olen vaid sellel ajal ma veel ei teadnudki eesti keel ja suhtlesin ainult inglise keeles.

mu algus oli over9000 annetamised ütleme nii - ma maksin kasutaja eest ja olen mitu korda peetnud vaid perekonnaliiged andsid mulle rohkem ja rohkem raha.

Vist ma pettusin kõike , isegi Vahvli administraatorit omal ajal. 

Mis nüüd? Nüüd tahaksin Teil paluda anda oma rahu ja võimalus ehitada enda idee siin - ma väga loodan leida siin sõbrad ja lihtsalt tiimiliikmed.

Miks? Praegu ma hoian veneosade mitu inimesed hea oskusega ja nii on nagu praegu vaid jutt mitte sellest. Jutt on selles, et minu halba tegevese oskused ma saaksin rahuldada ennem kui praegu. Siin on tilk sellest ehk saata vaadata millega ma tegelen. 

 ja see on ainult TILK põhimõtselt aga ütleme nii ma lihtsalt proovin teine enda sild näidata , et mina oskan vaid nii halb kui head tegevusi teha.

'Eks mul on veel 2147M sõnad aga tahaksing ka vastusi vasta kui Teil on. 

/// IGA INIMESTELE KELLE MA POLE TAGASTANUD - KIRJUTAGE. äitah

-n6e4xl4w9Y.jpg.b035fa7117a3d28748c866e71eed65ca.jpg

сколько стоит свобода?


i`ll never die

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.